Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Національна паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи (жінки) сьогодні, 20 липня, виборола бронзову нагороду чемпіонату Європи у видовищному матчі з командою Німеччини.

Команда Німеччини продемонструвала велику волю до перемоги, проте, україночки у цьому двобої виявились сильнішими: рахунок гри, власне, сам про себе говорить - 3: 2 (25-22, 19-25, 25-23, 21-25, 15-10).  Це вже сьомий фінішний подіум України після першого п'єдесталу у 2007 році (тоді в України була срібна медаль), і він ще й найцінніший тим, що тут, на чемпіонаті Європи-2019, який проходив в столиці Угорщини  - Будапешті, виступала національна команда в абсолютно оновленому складі! 

Гра направду була дуже напруженою і, водночас, - неймовірною: в останній вирішальній партії  Людмила Лозко накинула м'яч над блоком, а Катерина Козяр завершила поєдинок яскравою вирішальною крапкою. Національна жіноча волейбольна збірна виборола свою перемогу на дивовижному скорингу Еліни Безпрозванної, яка набрала 35 очок і зафіксувала 55% (31/56) ефективності ударів, а Людмила Лозко додала ще 20 очок. До речі, саме Еліна Безпрозванна отримала спеціальну нагороду чемпіонату Європи - кращого захисника.

Чоловіча команда у шаленому двобої, на жаль, поступилась команді Німеччини, зігравши з рахунком 0:3 (25-20, 25-18, 25-22). Національна паралімпійська чоловіча збірна команда з волейболу сидячи - четверта на чемпіонаті Європи:

https://www.youtube.com/watch?v=80yzX2dp3HI&feature=youtu.be