Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Плавання

16.10.2020 в Броварах, у басейні «Купава» пройшов Кубок міста Києва з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно рухового апарату, порушеннями зору та РФР.

Не дивлячись на трошки зіпсований настрій  карантинними обмеженнями, можна сказати, що спортивний захід відбувся максимально повноцінно. Цьому були раді усі!

Посмішки, жарти, приємні зустрічі та просто дружна обстановка, одним словом  - супер! 

 

Дякуємо адміністрації басейну «Купава» за належну підготовку басейну для проведення змагань.

З 10 по 13 червня у місті Одеса пройшли Ювілейні ХХ Міжнародні змагання з плавання серед дітей з обмеженими можливостями здоров’я.

Учасники, що взяли участь у змаганнях були не лише з різних міст України, а й з інших країн близького зарубіжжя, таких як Румунія, Литва, Молдова, Польща.

24 лютого у столиці було проведено Кубок міста Києва та Міську спартакіаду з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та РФР.   

Чемпіонат України з плавання у Кам’янському

 

13-16 грудня 2018 року в місті Кам’янське, Дніпропетровської області, пройшов Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з УОРА, вадами зору та ВРФР. Кількість учасників була чималою, а саме 360 спортсменів.

Участь збірної команди України серед спортсменів з вадами слуху на чемпіонаті Європи з плавання, який відбувся 02-07.07.2018р. у м.Люблін, Польща.