Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Волейбол

Національні паралімпійські збірні команди з волейболу (чоловіки та жінки) успішно розпочали змагання чемпіонату Європи з волейболу сидячи, що сьогодні, 15 липня, розпочався в Угорщині (м.Будапешт). 

З 5 по 6 травня у Пущі-Водиці, на базі навчально-відновлювального центу УТОГ, пройшов Чемпіонат Києва з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху (жінки, чоловіки). У змаганнях взяли участь 3 жіночі та 4 чоловічі команди.

26-27 лютого у столичному комплексі «Олімп» пройшла міська спартакіада «Повір у себе» з волейболу серед спортсменів з вадами слуху.

У Кропивницькому, з 21 по 26 березня 2019 р., в спортивній залі «ЦДПУ, факультет фізичного виховання» відбувся чемпіонат України з волейболу серед глухих спортсменів.

1483324

З 10 по 16 березня 2019 року в місті Києві на Учбово-спортивній базі олімпійської підготовки Святошин відбувся чемпіонат України з волейболу U19 (жінки) серед спортсменів з вадами слуху, проведення якого організовано Київським міським Центром «Інваспорт» та спортивною федерацією глухих України.