• 1
  • 2

Футбол

4332
Національна паралімпійська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу стала першою на міжнародному турнірі з паралімпійського футболу, що з 15 по 25 червня проходив в австрійському місті  Лафамюнд.

35654474 1800851789961201 879933795589947392 n

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч відбір до чемпіонату Європи серед глухих. Національна збірна у своїй групі перемогла Іспанію з рахунком 4:0 і нині вдома обійшла Данію 7:0. Грали на стадіоні "Локомотив". Нагадаємо, тренує дефлімпійську збірну України полтавець Олександр Верещака. Цього разу грали в нацзбірній семеро земляків. Перемога забезпечила українцям вихід до фіналу чемпіонату Європи, що наступного літа відбудеться в Греції.

Таблиця результатів чемпіонату України з футболу (зона «А») серед спортсменів з вадами слуху
01 - Об квітня 2018

Дата:  01-06 квітня 2018 р.
Місце проведення: Київська обл., м. Ірпінь, стадіон «Чемпіон»

Підсумки Кубку СФГУ 2017 з футболу7

В Полтаві відбувся Кубок СФГУ 2017 з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

З 10 по 12 листопада на штучному майданчику спорткомплексу «Динамо» команди з різних регіонів розіграли традиційний Кубок з футболу.

У змаганнях взяли участь чотири команди, а саме: Східний регіон, Південний регіон, Центральний регіон, Західний регіон.