• КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

• 1
  • 2

Лижні перегони

Українські паралімпійці завершили передпаралімпійський сезон 35-ти медалями кубку світу

Національна паралімпійська збірна команда України успішно завершила змагання кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що з 2 по 9 лютого проходив у фінському місті Вуокатті.   У доробку української команди - 35 високих нагород, серед яких 10 золотих, 10 срібних та 15 бронзових медалей. Сьогодні, у прикінцевий день змагань, який не був надто вдалим для українських паралімпійців, нашій команді вдалось завоювати 4 медалі: 1 срібну та 3 бронзових.  Відтак - наші спортсмени стали другими на цьому кубкові, поступившись команді «нейтралів».

31 медаль України: підсумок передостаннього дня змагань кубку світу

Національна паралімпійська збірна команда України виборола в передостанній день змагань кубку світу, що проходить у фінському місті Вуокатті, ще 6 високих нагород у лижних перегонах (спринт), серед яких 1 золота, 3 срібні та 2 бронзові нагороди.  Загалом у доробку українців 31 медаль:  10 золотих, 9 срібних та 12 бронзових нагород. Завтра - прикінцевий день змагань цього кубку та сезону, що передував Паралімпіаді-2018. До початку Ігор залишається всього-навсього 29 днів...

Національна паралімпійська збірна команда України на екваторі кубку світу: 25 медалей та перше місце

Потужно продовжує свій виступ національна паралімпійська збірна команда України на прикінцевому кубкові світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить у фінському місті Вуокатті. Сьогодні, 6 лютого, на екваторі змагань, українцям вдалось вибороти у лижних перегонах (середня дистанція) 7 медалей, серед яких 2 золоті, 1 срібна та 4 бронзові та знову ж таки, вкотре за ці дні, закріпити своє лідерство у турнірній таблиці змагань цього кубку світу. Загалом, у доробку українських спортсменів - 25 медалей, 9 золотих, 6 срібних та 10 бронзових нагород.

Фінальний зимовий кубок світу: ще 10 медалей України у другий змагальний день та перше місце у світі

Потужно продовжують свій виступ українські паралімпійці на фінальному кубкові світу з лижних перегонів та біатлону, що вчора розпочався у фінському місті Вуокатті. Тільки сьогодні, 4 лютого, у біатлоні (довга дистанція) наші спортсмени вибороли 10 високих нагород - 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі. Наразі, за два змагальні дні в національної паралімпійської збірної команди України - 18 медалей, серед яких: 7 золотих, 5 срібних та 6 бронзових нагород та перше місце у загальнокомандному заліку. Крім того, сьогодні наші дівчатка були володарками аж двох українських подіумів: дівчатка з порушеннями зору (Шишкова Оксана, Прилуцька Ольга та Рубановська Наталя) та дівчатка з ураженням опорно-рухового апарату (клас стоячі) (Ляшенко Людмила, Батенкова-Бауман Юлія та Буй Ірина). Вітаємо переможців сьогоднішнього змагального дня!

Четвертий день кубку світу: паралімпійці України вибороли комплект нагород

Національна паралімпійська збірна команда України у складі 22 спортсменів у четвертий день змагань кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить в німецькому місті Оберід та об'єднує своїм змагальним духом близько 200 спортсменів-паралімпійців з 29 країн світу, виборола ще один комплект нагород: 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медаль у біатлоні, спринт. Відтак, станом на сьогодні, 26 січня, у команди України  - 12 медалей, серед яких 4 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі та друга світова позиція.