Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Рибна ловля

В селі Гореничі, Києво-Святошинського району, 07 липня пройшов відкритий Кубок міста Києва з риболовного спорту серед спортсменів з УОРА.

На Русанівському каналі у Києві, 05 травня пройшов командний-особистий чемпіонат міста Києва з риболовного спорту серед спортсменів з вадами слуху (лов риби поплавковою вудкою). У змаганнях взяли участь 25 спортсменів.

У місті Києві з 23 по 25 квітня пройшов  Чемпіонат з риболовного спорту серед спортсменів з порушенням УОРА. Організатором змагань виступив КМЦ «Інваспорт».

З 05 по 07 лютого 2019 року відбувся чемпіонат України з риболовного спорту. Вперше було проведено в зимовий період за видом: ловля риби на мормишку з льоду.

У цих змаганнях взяли участь 12 команд.

Спортсмени проживали на Олімпійській базі «Конча-Заспа», а змагалися в смт Козин, що знаходився 15 км далі від бази на річці Козинка.

1 365 780x450

У місті Києві на річці «Козинка», відбувся Чемпіонат міста з риболовного спорту серед спортсменів з вадами слуху. Даний вид Чемпіонату передбачав риболовлю з льоду на мормишку.

Організатором чемпіонату виступили Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Київський міський осередок Спортивної федерації глухих України та ВП КМФФСГ – Клуб риболовного спорту «Дніпро».