Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

З 19 по 21 жовтня 2018 року в спортивному залі Житомирської обласної організації УТОГ  стартував V Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів з порушенням слуху.

 

У змаганнях приймали участь ветерани 7 регіонів: Житомирська обл., Полтавська обл., Донецька обл., Закарпатська обл., Одеська обл., Дніпропетровська обл. та м.Київ.

Відкрив змагання і привітав ветеранів президент ЖОСФГУ - С.Дем'янчук, а також були присутні наші друзі: голова Житомифрської обласної організації УТОГ - В.Дем'янчук, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. - В.Малюта, начальник Житомирського регіонального центру "Інваспорт" - Ю.Панасюк, представник СФГУ - Л.Євстратова, почесний член СФГУ та почесний член ЖОО УТОГ - Г.Люльченко.

Право підняти прапор змагань було надано капітанам переможцям минулорічного турніру: Р.Будзінському та І.Дергунової. Гімн України жестовою мовою виконала І.Черняєва.

Багато слів було сказано про одного з зачинателів ветеранського волейболу в Україні, Житомирянина М.Ковальчука, який останнім часом хворів і пішов з життя. Учасники віддали данину пам’яті М.Ковальчука хвилиною мовчання.

А після цього колектив "Зорі Полісся" (керівник М.Ткачук), подарували глядачам яскраву пісню і гарний настрій! Глядачі та учасники вітали бурхливими оплесками! І потім почалися змагання! Ветерани вийшли на турнір в хорошому піднесеному настрої і в чудовій фізичній формі. З перших же м'ячів на майданчиках зав'язалася цікава боротьба і складалося враження, що м'яч зовсім уже й рідко падає на площадку, оскільки ветерани волейболу, самовіддано граючи в захисті, піднімали просто все, що можна було підняти.

Незважаючи на вік, ігри буяли потужними ударами, підступними знижками, організованим блоком, націленими і навіть силовими подачами, залізної захистом, і неабиякими емоціями. Воно й не дивно, адже грали досвідчені в минулому гравці, волейбол для яких став в їх житті якимось сенсом і віддушиною. Після триденних боїв на волейбольних майданчиках, місця розподілилися:

Жіночі команди:

1 місце - м.Київ

2 місце - Дніпропетровська обл.

3 місце - Житомирська обл.

4 місце - Полтавська обл.

5 місце - Донецька обл.

Чоловічі команди:

1 місце - Житомирська обл.

2 місце - Закарпатська обл.

3 місце - м. Київ

4 місце - Полтавська обл.

5 місце - Одеська обл.

Вітаємо наших переможців! 

Команди переможці були нагороджені медалями, грамотами, кубками та призами. ЖОСФГ дякує усім причетним до цього чудового свята і вітає учасників та переможців. Дякуємо організаторам змагань за проведення спортивного свята: суддівську бригаду, перекладачам жестової мови , працівникам ЖОО УТОГ та БК УТОГ.

Ще більще фото [ТУТ]

 

Джерело ЖОСФГУ