Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

20197209_10212226520955379_1599634269_n.jpg

На чемпіонаті Європи з волейболу черед спортсменів з порушенням слуху, що з 07.11. по 11.11.2018 року проходив у м. Стамбул (Туреччина), українськими дефлімпійцями здобуто дві яскраві перемоги: жіноча волейбольна команда стала першою, показавши справжній клас гри та реабілітувавшись цим результатом після Дефлімпіади-2017, чоловіча - отримала срібну медаль. Україну на цьому чемпіонаті представило 28 спортсменів, які боролись за найвищі нагороди цього міжнародного спортивного форуму з представницями 5 країн Європи та представниками 8 країн Європи.  
Склад

національної збірної команди України з волейболу (жінки) серед спортсменів з порушеннями слуху 

 

Спортсмени:

1.      Бадида Марія Миколаївна                                                                          м. Київ

2.      Балог Каріна Франтішеківна                                                                       м. Київ

3.      Бланер Андріяна Іванівна                                                                          Закарпатська обл.

4.      Білоус Анна Петрівна                                                                                 м. Київ

5.      Герій Олена Василівна                                                                               м. Київ

6.      Касіцька Ангеліна Леонідівна                                                                     м. Київ

7.      Касіцька Юлія Леонідівна                                                                           м. Київ

8.      Лінгур Наталія Валеріївна                                                                          м. Київ

9.      Малета Емілія Василівна                                                                            м. Київ

10.  Рідош Христина Миронівна                                                                          м. Київ

11.  Семізенко Інга Володимирівна                                                                   Київська обл.

12.  Сірмай Крістіна Іванівна                                                                            Закарпатська обл.

13.  Мосійчук Ірина Миколаївна                                                                        Київська обл.

14.  Бєлкіна Олена Русланівна                                                                           Полтавська обл.

 

Резерв:

1.                  Винниченко Галина Іванівна                                                               Київська обл.

2.                  Задорожня Крістіна Андріївна                                                              м. Київ

                               

Склад

національної збірної команди України з волейболу (чоловіки) серед спортсменів з порушеннями слуху 

 

Спортсмени:

1.      Янцо Іван Юрійович                                                                                   м. Київ

2.      Прохорчук Олександр Миколайович                                                         м. Київ

3.      Волосюк Сергій Федорович                                                                       м. Київ

4.      Волошин Василь Михайлович                                                                   м. Київ

5.      Грушка Андрій Богданович                                                                        м. Київ

6.      Цимовський Єгор Євгенович                                                                      м. Київ

7.      Ренькас Дмитро Павлович                                                                         м. Київ

8.      Зеленський Володимир Григорович                                                          м. Київ

9.      Колбасін Тихон Григорович                                                                       Одеська обл.

10.  Кошкаров Олексій Аскольдович                                                                  м. Київ

11.  Нікіфоров Ілля Олександрович                                                                    м. Київ

12.  Осика Максим Юрійович                                                                              м. Київ

13.  Радченко Валерій Дмитрович                                                                      м. Київ

14.  Загородній Ігор Валерійович                                                                        м. Київ                      

 

Резерв:

1.                              Ганзюк Данило Русланович                                                           Одеська обл.

 

2.                              Холодняк Дмитро Олександрович                                                 м. Київ

 

 

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм нових яскравих перемог!

 


Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Фото прес-служби НКСІУ з Дефлімпіади-2017