Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2
Українські волейболістки повертаються додому з бронзовою медаллю міжнародного турніру Супер 6 1
Національна паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи (жінки) стала третьою на міжнародному турнірі Супер-6, що проходив з 7 по 13 травня у Китаї, м.Ченду. Запорукою бронзової медалі стала яскрава перемога у фіналі чарівних україночок над сильною командою Японії з рахунком 3:0. Крім того, українська волейболісточка Еліна Безпрозванна отримала індивідуальну нагороду  MVP (найцінніший гравець). У підсумку турніру: Китай - перше місце, Росія - друге, Україна - третє, Японія - четверте, Індонезія  -5-те і 6-те - Казахстан.
 

Українські волейболістки повертаються додому з бронзовою медаллю міжнародного турніру Супер 6

Вітаємо національну паралімпійську жіночу збірну команду з потужною перемогою, яка виступила на цьому турнірі оновленим складом (до речі, цей турнір серед жінок проводиться вдруге, наша команда попереднього разу була четвертою)!

Також нагадаємо, що національна чоловіча паралімпійська волейбольна команда у міжнародному турнірі Супер-6 стала четвертою (міжнародний турнір 6-ти найкращих команд світу серед чоловіків проходив в м. Тебріз, Іран (проводився вперше); у ньому взяли участь команди Ірану, Босніі, Німеччини, США та України. Команда Ірану стала першою, вигравши в Росії з рахунком 3:0, Боснія - третя, Україна - четверта). 

Бажаємо наступних яскравих перемог обом командам  і чекаємо наших дівчаток на рідній землі!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України