Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

35e4c6afb67d
З 10 по 13 червня 2018 року у м. Чорноморськ (Одеська обл.) відбувся командний чемпіонат України з шахів серед глухих спортсменів. 

В ньому взяли участь спортсмени з 9 областей України: Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Харківської, Одеської областей та міста Києва. Змагання проводилися за швейцарською системою у 5 турів. Головний суддя змагань - арбітр FIDE Білий В.Б.(м. Чорноморськ

 

1. м. Київ (РейтСер:2092, Капітан: Коваленко В.М. / Доді: 9 / Д

іод2: 82

Дош.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Овчаров Тарас мс

2137

Киї

14103206

1

У

1

1

1

4,5

5

1953

2

Бабій Петро мс

2207

Киї

14115549

у

1

У

У

1

3,5

5

2022

3

Коваленко Володимир змс

2234

Киї

14117282

1

1

1

У

1

4,5

5

1959

4

Мусієнко Олексій мс

2045

Киї

14117568

У

1

У

У

1

3,5

5

1937

5

Ковальчук Галина км

2009

Киї

1121

1

0

0

У

1

2,5

5

1962

6

Лянгузова Аліна км

1918

Киї

14145154

1

1

0

1

1

4

5

1717

2. Донецька (РейтСер:2011, Капітан: Філіппських О.О. / Доді: 8 / Дод2: 67)

Дош.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Спихайло Олександр 2

1800

Дон

0

0

0

0

0

4

2083

2

Філіппських Олексій км

2177

Дон

14145162

1

У

У

У

2,5

4

2041

3

Писанний Сергій 2

1800

Дон

1

0

0

0

1

4

2029

4

Кім Єн-Су 1

2057

Дон

6120

1

У

1

У

3

4

1938

5

Бакланова Тетяна змс

2249

Дон

14100754

1

1

1

1

4

4

1906

6

Покотаєв Владислав 1

1984

Дон

6993

-І-

1

1

1

4

4

1906

3. Полтавська (РейтСер:1960, Капітан: Верещака Ю.А. / Доді: 7 / Дод2: 69)

Дощ.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Яловега Георгій 1

1900

Пол

0

1

У

0

1

2,5

5

1975

2

Мироненко Наталя змс

2060

(Тол

14124590

У

1

1

1

У

4

5

1991

3

Рудяга Юсуб км

2000

Пол

0

1

1

1

1

4

5

1887

4

Верещака Юрій км

2000

Пол

19244

У

+

1

У

3,5

5

1951

5

Буровіна Марта 1

1900

Пол

0

0

0

1

0

1

5

2003

6

Баранник Анна 1

1900

Пол

0

-І-

1

-

0

2

5

1867

4. Львівська (РейтСер:199б, Капітан: Думинець О.І. / Доді: 6 / Дод2: 73)

Дош.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Більський Володимир км

2147

Льв

14128322

1

У

1

1

1

4,5

5

1931

2

Більський Микола 1

2027

Льв

14128314

1

0

1

У

1

3,5

5

2026

3

Опенишев Володимир км

2082

Льв

14138280

1

0

1

1

1

4

5

1949

4

Мимрик Ярослав 1

1907

Льв

14178192

У

0

У

0

+

2

5

1956

5

Пашкєвич Стефа 1

1913

Льв

34120696

1

1

1

0

У

3,5

5

1992

6

Колб Денис 1

1900

Льв

1

0

0

0

4-

2

5

1676

5. Дніпропетровська (РейтСер:1833, Капітан: Глущенко М.О. / Доді: 6 / Дод2: 70,5)

Дош.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Глущенко Микола змс

2119

Дні

14142406

1

1

0

0

У

2,5

5

2044

2

Гармаш Ларіон км

2048

Дні

14163870

1

1

0

У

1

3,5

5

1961

3

Довбань Віктор

1958

Дні

14179598

У

У

0

У

1

2,5

5

1943

4

Сенін Віктор

1922

Дні

5248

+

1

У

У

1

4

5

1914

5

Руденко Інга

1950

Дні

5747

0

0

0

У

1

1,5

5

1936

6

Онищенко Олексій

0

Дні

+

1

1

0

+

4

5

1839

6. Одеська (РейтСер:1867, Капітан: Гончар С.Я. / Доді: 6 / Дод2: 52,5)

Дош.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Стригін Віктор км

1989

Оде

14122120

0

0

У

1

1,5

4

1992

2

Костомаров Дмитро 2

1800

Оде

0

0

0

У

0,5

4

1944

3

Поздняков Олексій 2

1800

Оде

1

У

0

У

2

4

1928

4

Тиманюк Олександр 2

1902

Оде

34117822

1

0

У

/?

2

4

1881

5

Гончар Світлана змс

2009

Оде

14122103

1

1

1

1

4

4

1863

6

Лапін Олександр 3

1700

Оде

+

0

0

1

. 2

4

1567

7. Івано-Франківська (РейтСер:1826, Капітан: Маланюк Є.М. Доді: 4 / р

од2: 62,5

Дош.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Опар Михайло 2

1800

І-Ф

0

1

0

0

1

4

2018

2

Мочарний Ярослав 2

1800

І-Ф

0

0

/2

0

0,5

4

1984

3

Завадовський Ігор 2

1953

І-Ф

10141

0

1

Я

0

1,5

4

1979

4

Маланюк Євген 2

1800

І-Ф

X

+

X

0

2

4

1951

5

Маланюк Марія 2

1800

І-Ф

0

0

0

0

0

4

1970

6

Павлюк Павло 2

1800

І-Ф

0

4-

0

0

1

4

1839

8. Рівненська (РейтСер:173б, Капітан: Савчук П.П. Доді: 2 Дод2: 68,5)

Дош.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Заболотний Володимир мс

2148

Рів

14153203

1

1

1

X

3,5

4

1952

2

Савчук Петро 1

1869

Рів

19268

1

0

0

0

1

4

2021

3

Семенович Роман 2

1800

Рів

0

0

0

0

0

4

1890

4

Юглічек Григорій 2

1800

Рів

0

0

0

0

0

4

1970

5

Жученя Валентина 2

1800

Рів

0

0

0

0

0

4

2027

9. Харківська (РейтСер:1575, Капітан: Ковтун В.П. Доді: 2 / Дод2: 64)

Дош.

Ім'я

Рейт.

ФЕД.

код РЮЕ

1

2

3

4

5

Очки

Партії

РейтСер

1

Ситий Володимир 2

1800

Хар

0

0

0

0

0

4

1992

2

Кабіденов Берік 1

1900

Хар

0

0

1

0

1

4

1984

3

Агапов Вадим 2

1800

Хар

я

0

0

0

0,5

4

1998


Осипова Альона 1

1950

Хар

14117851

1

1

1

2

3,5

4

1891

 

                     

 

Место

Команда

Тур..

+

-

мо

Бухг.

1

м. Київ

5

4

1

0

9

82

2

Донецька

5

3

2

0

8

67

3

Полтавська

5

3

1

1

7

69

4

Львівська

5

3

0

2

6

73

5

Дніпропетровська

5

3

0

2

6

10/2

6

Одеська

5

3

0

2

6

52/2

7

Івано-Франківська

5

2

0

3

4

62/2

8

Рівненська

5

1

0

4

2

68/2

9

Харківська

5

1

0

4

2

64