Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

3 min

 

Цього тижня, а саме 09-11 жовтня на столичному озері «Корольок», пройшов Чемпіонат України з риболовного спорту серед спортсменів з вадами слуху. Даний вид риболовних змагань передбачає ловлю риби з берега спінінгом. 

 

2 min
На період проведення змагань у столиці склалася сонячна погода, без вітру та дощів, немов продовження бабиного літа. Такий приємний подарунок від природи заохочував спортсменів до активної участі у змаганнях та просто дарував хороший настрій у приємному оточені друзів та знайомих. 

Кількість учасників становила 60 чоловік з різних областей України. Головною метою та бажанням учасників було спіймати якомога більшу кількість риби. Можна сказати, що розмір спійманої риби мав не надто велике значення, адже переможець визначався за сумарною вагою спійманого улову. 

Проходили змагання у три тури згідно встановлених Правил проведення змагань даного виду. Після кожного з турів проводилося підведення змагальних підсумків. 

За підсумками Чемпіонату України з риболовного спорту серед спортсменів з вадами слуху, І-ше та ІІ-ге місце в командному заліку зайняли команди з Києва, команда «Київ-1» та «Київ-2» відповідно, ІІІ-тє місце посіла команда яка представляє Київську область. 

Привітаємо наші команди з такою перемогою та взяттям 1го та 2го місця і побажаємо надалі підтримувати такий рівень виступів на наступних змаганнях. 

1 min