МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМІТЕТ СПОРТУ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
ІНВАЛІДІВ "ІНВАСПОРТ"
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ "ІНВАСПОРТ"
КУБОК УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ
серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату,
вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ | ||||||
1 день - ранок (13 травня 2017 р.) | ||||||
№ | Прізвище | Імя | Клас | Результат | Розряд | Область |
50 м вільний стиль - жінки S6 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Федоренко | Софія | S6 | 0.52.12 | II | м.Київ |
2 | Терех | Аліна | S9 | 0.42.79 | II | Дніпр-ська |
3 | Бикова | Євгенія | S7 | 0.46.42 | I | Херсонська |
4 | Дьомінова | Аміна | S13 | 0.40.14 | III | Харківська |
5 | Булах | Діана | S8 | 0.39.32 | КМС | Дніпр-ська |
6 | Мілантьєва | Поліна | S14 | 0.49.14 | II ю | м.Київ |
7 | Колодочка | Анастасія | S7 | 0.54.06 | II | Харківська |
8 | Ковальчук | Ліза | S8 | 0.50.56 | III | Дніпр-ська |
Заплив 2 | ||||||
1 | Самбур | Дар'я | S9 | 0.37.80 | I | Черкаська |
2 | Козлова | Ніна | S6 | 0.42.40 | КМС | Донецька |
3 | Анисимова | Ірина | S7 | 0.35.38 | МС | Полтавська |
4 | Савченко | Альона | S9 | 0.35.29 | I | Херсонська |
5 | Романуха | Ольга | S9 | 0.36.79 | I | Рівненська |
6 | Якібюк | Ольга | S11 | 0.39.93 | I | Одеська |
7 | Вербова | Наталья | S8 | 0.36.05 | КМС | Харківська |
8 | Фурман | Марія | S6 | 0.42.27 | КМС | Хмельницька |
Заплив 3 | ||||||
1 | Кузьменко | Маша | S8 | 0.36.93 | КМС | Запорізька |
2 | Фартушна | Ольга | S10 | 0.35.90 | I | Дніпр-ська |
3 | Гонтар | Анна | S6 | 0.35.49 | МС | Миколаївська |
4 | Будник | Елеонора | S10 | 0.33.48 | КМС | Запорізька |
5 | Неядла | Богдана | S10 | 0.33.50 | КМС | Київська |
6 | Мельниченко | Карина | S13 | 0.31.08 | КМС | Харківська |
7 | Притула | Олександра | S13 | 0.36.03 | II | Запорізька |
8 | Костіна | Маша | S9 | 0.35.61 | I | Запорізька |
Заплив 4 | ||||||
1 | Бобкова | Аліна | S9 | 0.36.05 | I | Дніпр-ська |
2 | Мерешко | Єлізавета | S6 | 0.32.82 | МС | Херсонська |
3 | Савцова | Вікторія | S6 | 0.33.32 | МС | Запорізька |
4 | Істоміна | Катерина | S8 | 0.32.21 | МС | м.Київ |
5 | Піддубна | Марина | S11 | 0.32.22 | МС | Харківська |
6 | Сємідєтна | Вікторія | S10 | 0.33.77 | КМС | Кіровоградська |
7 | Фатеева | Анна | S10 | 0.36.38 | I | Запорізька |
Заплив 5 | ||||||
2 | Шаврова | Юлія | S13 | 0.30.12 | КМС | Миколаївська |
3 | Стабровська | Марина | S12 | 0.30.09 | МС | Львівська |
4 | Ткачук | Катерина | S11 | 0.34.48 | МС | Рівненська |
5 | Дикун | Анастасія | S10 | 0.29.89 | МС | м.Київ |
6 | Тарасенко | Даша | Слух | Кіровоградська | ||
7 | Чухнова | Анастасія | S10 | 0.32.37 | КМС | Волинська |
50 м вільний стиль - чоловіки S6 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Фалуш | Юрій | S10 | 0.47.98 | I ю | Чернівецька |
2 | Ладик | Валентин | S13 | 0.32.45 | II | Донецька |
3 | Лапін | Костянтин | S6 | 0.58.93 | III | Луганська |
4 | Кирпа | Владислав | S6 | 0.29.34 | I | Миколаївська |
5 | Шамрай | Андрій | S6 | 0.41.85 | I | Рівненська |
6 | Гуменок | Костянтин | S6 | 0.53.71 | III | Дніпр-ська |
7 | Ковальский | Владислав | S6 | 0.48.34 | II | Дніпр-ська |
8 | Олійник | Микола | S8 | 0.58.42 | I ю | Чернівецька |
Заплив 2 | ||||||
1 | Кріпак | Максим | S10 | 0.24.22 | МС | Харківська |
2 | Леонов | Ігор | S6 | 0.43.50 | I | Запорізька |
3 | Немченко | Валерій | S10 | 0.39.42 | III | Дніпр-ська |
4 | Фербей | Костянтин | S6 | 0.38.72 | I | Миколаївська |
5 | Тегза | Іван | S6 | 0.35.95 | КМС | Закарпатська |
6 | Федкевич | Роман | S7 | 0.38.08 | I | Херсонська |
7 | Торопченов | Максим | S9 | 0.34.97 | II | Дніпр-ська |
8 | Третяков | Богдан | S7 | 0.39.22 | I | Полтавська |
Заплив 3 | ||||||
1 | Межерицький | Сергій | S8 | 0.34.64 | I | Херсонська |
2 | Бут | Григорій | S7 | 0.33.80 | КМС | Дніпр-ська |
3 | Артюхов | Олександр | S11 | 0.35.08 | II | Харківська |
4 | Семененко | Ярослав | S6 | 0.34.00 | КМС | Донецька |
5 | Сербин | Михайло | S11 | 0.34.05 | II | Харківська |
6 | Погорелов | Денис | S14 | 0.32.68 | II | Харківська |
7 | Шкаран | Денис | S7 | 0.34.37 | КМС | Запорізька |
8 | Жук | Кирил | S7 | 0.36.00 | КМС | Запорізька |
Заплив 4 | ||||||
1 | Шенгур | Юрій | S8 | 0.34.18 | I | Полтавська |
2 | Комаров | Олександр | S6 | 0.31.65 | МС | Донецька |
3 | Перепадя | Дмитро | S9 | 0.30.89 | КМС | м.Київ |
4 | Бережнюк | Олександр | S13 | 0.26.45 | КМС | Хмельницька |
5 | Трусов | Андрій | S7 | 0.28.15 | МС | Донецька |
6 | Пойда | Кирил | S9 | 0.30.93 | КМС | Дніпр-ська |
7 | Хованець | Віталій | S14 | 0.34.33 | II | Полтавська |
8 | Козленко | Андрій | S7 | 0.32.22 | КМС | Миколаївська |
Заплив 5 | ||||||
1 | Іванов | Владислав | S12 | 0.30.72 | I | Донецька |
2 | Сіняговський | Володимир | S9 | 0.31.25 | I | Харківська |
3 | Зайонц | Юрій | S10 | 0.28.34 | КМС | Хмельницька |
4 | Сініло | Владислав | S9 | 0.29.44 | КМС | Харківська |
5 | Юдін | Назар | S13 | 0.30.70 | II | Запорізька |
6 | Ляшенко | Олександр | S9 | 0.28.46 | КМС | Запорізька |
7 | Попов | Станислав | S9 | 0.28.25 | КМС | Запорізька |
8 | Вітюк | Микола | S8 | 0.30.03 | КМС | Хмельницька |
Заплив 6 | ||||||
1 | Кузьменчук | Богдан | S9 | 0.29.46 | КМС | Київська |
2 | Бойко | Данило | S9 | 0.29.32 | КМС | Харківська |
3 | Пантелеєв | Михайло | S9 | 0.28.30 | КМС | Дніпр-ська |
4 | Мащенко | Олександр | S11 | 0.28.39 | МС | Донецька |
5 | Божинський | Юрій | S8 | 0.29.09 | КМС | Полтавська |
6 | Смирнов | Віктор | S11 | 0.28.93 | КМС | Донецька |
7 | Макарчук | Володимир | S10 | 0.27.21 | КМС | Рівненська |
8 | Вірченко | Олексій | S13 | 0.26.39 | КМС | Полтавська |
Заплив 7 | ||||||
1 | Капустян | Денис | S13 | 0.25.32 | МС | Харківська |
2 | Халваші | Іраклі | S10 | 0.27.25 | КМС | Миколаївська |
3 | Гриненко | Богдан | S8 | 0.28.02 | МС | Миколаївська |
4 | Сарапук | Роман | S12 | 0.26.40 | МС | Івано-Франківська |
5 | Кліпперт | Сергій | S12 | 0.25.42 | МС | Донецька |
6 | Яремчук | Ярослав | S10 | 0.26.08 | КМС | м.Київ |
7 | Яременко | Ілля | S12 | 0.25.37 | МС | Київська |
8 | Веракса | Максим | S12 | 0.24.31 | МС | Харківська |
150 м комплексне плавання - жінки SM1 - SM4 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
2 | Шило | Поліна | SM4 | 3.25.07 | МС | Дніпр-ська |
3 | Міроненко | Анна | SM3 | 3.44.18 | МС | Луганська |
4 | Вербова | Марина | SM4 | 3.09.24 | МС | Запорізька |
5 | Здорик | Марія | SM4 | 2.57.61 | МС | Київська |
150 м комплексне плавання - чоловіки SM1 - SM4 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
2 | Гуменок | Владислав | SM3 | 4.31.37 | I | Дніпр-ська |
3 | Кураєв | Владислав | SM2 | 4.50.43 | МС | Одеська |
4 | Черніков | Ігор | SM3 | 6.08.03 | III | Дніпр-ська |
5 | Дворський | Юрій | SM2 | 5.30.36 | I | Донецька |
Заплив 2 | ||||||
1 | Печатнов | Ростіслав | SM4 | 3.57.51 | I | Дніпр-ська |
2 | Лапченко | Сергій | SM3 | 3.42.95 | КМС | Донецька |
3 | Богачов | Костянтин | SM4 | 3.47.82 | I | Дніпр-ська |
4 | Муравщіков | Олексій | SM4 | 3.52.16 | I | Донецька |
5 | Осетров | Егор | SM4 | 3.04.93 | КМС | Донецька |
200 м комплексне плавання - жінки SM5 - SM14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Коржова | Вероніка | SM7 | 4.23.23 | II | Донецька |
4 | Будник | Елеонора | SM10 | 3.23.39 | II | Запорізька |
5 | Кузьменко | Маша | SM8 | 3.45.95 | I | Запорізька |
6 | Мельниченко | Карина | SM13 | 2.55.39 | КМС | Харківська |
7 | Притула | Олександра | SM13 | 3.17.00 | II | Запорізька |
8 | Козлова | Ніна | SM6 | н/я | Донецька | |
Заплив 2 | ||||||
3 | Бережна | Яна | SM11 | 3.05.24 | МС | Харківська |
4 | Фатеева | Анна | SM10 | 3.24.44 | II | Запорізька |
5 | Ткачук | Катерина | SM11 | 3.12.87 | МС | Рівненська |
6 | Котвицька | Аліна | SM14 | 3.03.53 | I | Дніпр-ська |
7 | Терещенко | Ірина | Слух | Кіровоградська | ||
8 | Мерешко | Елизавета | SM6 | 3.08.57 | МС | Херсонська |
200 м комплексне плавання - чоловіки SM5 - SM14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Сокуренко | Микита | SM7 | 4.06.25 | III | Дніпр-ська |
4 | Шкаран | Денис | SM7 | 3.46.18 | II | Запорізька |
5 | Перепадя | Дмитро | SM9 | 3.19.20 | II | м.Київ |
6 | Сербін | Михайло | SM11 | 3.07.13 | КМС | Харківська |
7 | Ковальський | Владислав | SM6 | 4.41.00 | I ю | Дніпр-ська |
8 | Скрильник | Анна | SM5 | 4.49.34 | КМС | м.Київ |
Заплив 2 | ||||||
3 | Макарчук | Володимир | SM10 | 2.40.82 | I | Рівненська |
4 | Денисенко | Ярослав | SM13 | 2.15.60 | МС | Полтавська |
5 | Барановський | Данило | SM8 | 2.43.95 | КМС | Львівська |
6 | Пантелеєв | Михайло | SM9 | 2.39.90 | КМС | Дніпр-ська |
1 день - вечір (13 травня 2017 р.) | ||||||
50 м брас - жінки SB4 - SB14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Бикова | Євгенія | SB6 | 1.12.58 | ІІ | Херсонська |
2 | Ковальчук | Ліза | SB7 | 1.09.84 | ІІ | Дніпр-ська |
3 | Голік | Наталя | SB6 | 1.03.35 | І | Закарпатська |
4 | Фурман | Марія | SB5 | 0.57.07 | МС | Хмельницька |
5 | Коржова | Вероніка | SB6 | 0.59.34 | I | Донецька |
6 | Скрильник | Анна | SB4 | 1.04.72 | МС | м.Київ |
7 | Шевченко | Анна | SB4 | 1.12.64 | КМС | м.Київ |
8 | Федоренко | Софія | SB5 | 1.11.99 | І | м.Київ |
Заплив 2 | ||||||
2 | Терех | Аліна | SB8 | 0.54.54 | ІІ | Дніпр-ська |
3 | Самбур | Дар'я | SB8 | 0.52.09 | І | Черкаська |
4 | Козлова | Ніна | SB6 | 0.52.52 | КМС | Донецька |
5 | Гонтар | Анна | SB5 | 0.50.24 | МС | Миколаївська |
6 | Дьомінова | Анна | SB13 | 0.51.40 | ІІ | Харківська |
7 | Вербова | Наталья | SB7 | 0.44.66 | КМС | Харківська |
8 | Колодочка | Анастасія | SB7 | 0.54.46 | І | Харківська |
Заплив 3 | ||||||
2 | Будник | Аліна | SB7 | 0.46.50 | МС | Донецька |
3 | Савченко | Альона | SB8 | 0.48.76 | І | Херсонська |
4 | Притула | Олександра | SB13 | 0.45.92 | І | Запорізька |
5 | Мерешко | Елизавета | SB5 | 0.46.10 | МС | Херсонська |
6 | Мельниченко | Карина | SB13 | 0.41.97 | КМС | Харківська |
7 | Семідєтна | Вікторія | SB9 | 0.47.68 | І | Кіровоградська |
8 | Яременко | Вікторія | SB8 | 0.56.91 | ІІ | Київська |
Заплив 4 | ||||||
3 | Бережна | Яна | SB11 | 0.42.73 | МС | Харківська |
4 | Шаврова | Юлія | SB13 | 0.43.42 | КМС | Миколаївська |
5 | Терещенко | Ірина | Слух | Кіровоградська | ||
6 | Котвицька | Альона | SB14 | 0.40.29 | МС | Дніпр-ська |
7 | Фортушна | Ольга | SB9 | 0.49.53 | І | Дніпр-ська |
50 м брас - чоловіки SB4 - SB14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Семененко | Ярослав | SB7 | н/я | Донецька | |
2 | Сила | Григорій | SB5 | 1.57.79 | Харківська | |
3 | Кордюк | Денис | SB5 | 1.28.54 | ІІ ю | м.Київ |
4 | Ковальский | Владислав | SB6 | 1.05.52 | ІІІ | Дніпр-ська |
5 | Шамрай | Андрій | SB5 | 1.05.90 | ІІ | Рівненська |
6 | Богачов | Костянтин | SB4 | 1.22.01 | ІІІ | Дніпр-ська |
7 | Гуменок | Костянтин | SB6 | 1.19.87 | І ю | Дніпр-ська |
8 | Олійник | Микола | SB8 | 1.11.97 | ІІ ю | Чернівецька |
Заплив 2 | ||||||
1 | Василевський | Олег | SB7 | 0.50.03 | І | Житомирська |
2 | Фербей | Костянтин | SB5 | 0.55.05 | КМС | Миколаївська |
3 | Семенихін | Данило | SB5 | 1.23.58 | І ю | Харківська |
4 | Ковальчук | Юрій | SB6 | 0.51.12 | І | Житомирська |
5 | Драпкін | Андрій | SB5 | 0.51.78 | КМС | Херсонська |
6 | Сокуренко | Микита | SB7 | 0.50.67 | І | Дніпр-ська |
7 | Кірпа | Владислав | SB7 | 0.53.88 | І | Миколаївська |
8 | Ладик | Валентин | SB13 | 0.38.15 | І | Донецька |
Заплив 3 | ||||||
1 | Леонов | Ігор | SB7 | 0.52.13 | І | Запорізька |
2 | Федкевич | Роман | SB6 | 0.50.44 | І | Херсонська |
3 | Корольчук | Петро | SB9 | 0.56.84 | ІІІ | Житомирська |
4 | Сініло | Владислав | SB9 | 0.44.99 | І | Харківська |
5 | Грищенко | Іван | SB6 | 0.47.37 | КМС | Житомирська |
6 | Шкаран | Денис | SB7 | 0.48.36 | І | Запорізька |
7 | Сербин | Михайло | SB11 | 0.46.59 | ІІ | Харківська |
8 | Пойда | Кирил | SB8 | 0.38.57 | КМС | Дніпр-ська |
Заплив 4 | ||||||
1 | Хованець | Віталій | SB14 | 0.49.75 | ІІІ | Полтавська |
2 | Вітюк | Микола | SB7 | 0.42.80 | КМС | Хмельницька |
3 | Райда | Володимир | SB9 | 0.38.17 | КМС | Полтавська |
4 | Бойко | Данило | SB9 | 0.41.61 | І | Харківська |
5 | Донцов | Володимир | SB8 | 0.42.73 | І | м.Київ |
6 | Погорелов | Денис | SB14 | 0.42.74 | І | Харківська |
7 | Тегза | Іван | SB6 | 0.45.97 | КМС | Закарпатська |
8 | Веракса | Максим | SB12 | 0.32.66 | МС | Харківська |
Заплив 5 | ||||||
1 | Бережнюк | Олександр | SB13 | 0.34.17 | КМС | Хмельницька |
2 | Чуфаров | Данило | SB12 | 0.33.12 | МС | Донецька |
3 | Ганусенко | Олексій | SB13 | 0.34.01 | КМС | Луганська |
4 | Ванзенко | Дмитро | SB9 | 0.32.34 | МС | Дніпр-ська |
5 | Яремчук | Ярослав | SB9 | 0.32.03 | МС | м.Київ |
6 | Торопченов | Максим | SB9 | 0.41.36 | І | Дніпр-ська |
7 | Халваші | Іраклі | SB9 | 0.33.90 | МС | Миколаївська |
8 | Немченко | Валерій | SB9 | 0.41.53 | І | Дніпр-ська |
50 м на спині - жінки S1 - S5 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Вербова | Марина | S4 | 0.52.28 | МС | Запорізька |
2 | Грубова | Софія | S2 | 1.44.40 | МС | Дніпр-ська |
3 | Пастушенко | Олена | S2 | 1.34.81 | МС | м.Київ |
4 | Семенова | Наталія | S2 | 1.29.30 | МС | м.Київ |
5 | Сакало | Марія | S2 | 1.30.30 | МС | м.Київ |
6 | Дем'яненко | Катерина | S2 | 1.35.11 | МС | Київська |
7 | Шмиголь | Олександра | S2 | 1.52.12 | КМС | Кіровоградська |
Заплив 2 | ||||||
2 | Максимова | Антоніна | S3 | 1.23.90 | КМС | Львівська |
3 | Іжовська | Віслана | S3 | 1.15.63 | МС | Закарпатська |
4 | Сафонова | Юлія | S2 | 1.04.10 | МС | Харківська |
5 | Соцька | Ірина | S2 | 1.23.69 | МС | Донецька |
6 | Цуканова | Агнеса | S2 | 2.19.32 | І | Миколаївська |
7 | Зубач | Анастасія | S4 | 1.25.36 | І | м.Київ |
Заплив 3 | ||||||
2 | Міроненко | Анна | S4 | 1.05.60 | МС | Луганська |
3 | Свідерська | Ольга | S3 | 0.55.98 | МС | Кіровоградська |
4 | Шило | Поліна | S5 | 0.52.90 | МС | Дніпр-ська |
5 | Здорик | Марія | S4 | 0.55.00 | МС | Київська |
6 | Десятниченко | Влада | S5 | 1.02.29 | І | Дніпр-ська |
7 | Кривоносенко | Надія | S5 | 1.04.80 | І | Київська |
50 м на спині - чоловіки S1- S5 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Черніков | Ігор | S4 | 1.33.03 | ІІІ | Дніпр-ська |
2 | Головко | Олександр | S1 | 1.25.10 | МС | Харківська |
3 | Буц | Микола | S2 | 1.29.67 | КМС | Дніпр-ська |
4 | Гірчук | Даніїл | S2 | 1.18.38 | МС | Чернігівська |
5 | Дворський | Юрій | S2 | 1.19.58 | МС | Донецька |
7 | Левченко | Олександр | S2 | 1.34.67 | КМС | Донецька |
8 | Коль | Антон | S1 | 1.15.40 | МС | Дніпр-ська |
Заплив 2 | ||||||
1 | Ківаев | Олексій | S2 | 1.14.41 | МС | Вінницька |
2 | Кураєв | Владислав | S3 | 1.16.25 | КМС | Одеська |
3 | Петриковець | Ян | S3 | 1.05.38 | КМС | м.Київ |
4 | Бойко | Генадій | S1 | 1.00.90 | МС | Миколаївська |
5 | Полоз | Юрій | S3 | 1.08.60 | КМС | м.Київ |
6 | Кулєшин | Владислав | S3 | 1.16.65 | КМС | Луганська |
7 | Габібов | Тимур | S3 | 1.43.62 | ІІ | Харківська |
8 | Гуменок | Владислав | S3 | 1.22.84 | І | Дніпр-ська |
Заплив 3 | ||||||
1 | Панібратець | Євген | S2 | 1.00.20 | МС | Миколаївська |
2 | Солнцев | Сергій | S2 | 1.00.33 | МС | Київська |
3 | Печатнов | Ростіслав | S5 | 1.00.98 | І | Дніпр-ська |
4 | Бондаренко | Роман | S2 | 0.59.20 | МС | Харківська |
5 | М'ясоєдов | Павло | S3 | 0.56.34 | МС | Харківська |
6 | Лапченко | Сергій | S3 | 1.03.47 | МС | Донецька |
7 | Богачов | Костянтин | S4 | 1.03.66 | КМС | Дніпр-ська |
Заплив 4 | ||||||
1 | Остапченко | Денис | S4 | 0.54.80 | МС | Полтавська |
2 | Семенихін | Данило | S5 | 0.52.12 | КМС | Харківська |
3 | Драпкін | Андрій | S5 | 0.47.73 | КМС | Херсонська |
4 | Паламарчук | Сергій | S2 | 0.51.53 | МС | Миколаївська |
5 | Капінус | Олег | S4 | 0.58.81 | КМС | Харківська |
6 | Гусар | Вадим | S4 | 0.52.78 | МС | Хмельницька |
7 | Осетров | Єгор | S4 | 0.57.26 | КМС | Донецька |
100 м на спині - жінки S6 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Булах | Діана | S8 | 1.36.47 | КМС | Дніпр-ська |
4 | Яременко | Вікторія | S9 | 1.40.10 | І | Київська |
5 | Кузьменко | Маша | S8 | 1.36.42 | КМС | Запорізька |
6 | Костіна | Маша | S9 | 1.38.18 | І | Запорізька |
7 | Мілантьєва | Поліна | S14 | 2.11.69 | м.Київ | |
8 | Коржова | Вероніка | S8 | 1.50.06 | І | Донецька |
Заплив 2 | ||||||
2 | Завалій | Анастасія | S6 | 1.32.80 | МС | Полтавська |
3 | Романуха | Ольга | S9 | 1.37.70 | І | Рівненська |
4 | Мельниченко | Карина | S13 | 1.21.05 | КМС | Харківська |
5 | Мерешко | Елизавета | S6 | 1.28.15 | МС | Херсонська |
6 | Фартушна | Ольга | S10 | 1.26.28 | І | Дніпр-ська |
7 | Самбур | Дар'я | S9 | 1.34.01 | І | Черкаська |
Заплив 3 | ||||||
3 | Анистмова | Ирина | S7 | 1.29.28 | МС | Полтавська |
4 | Хруль | Оксана | S6 | 1.32.46 | МС | Полтавська |
5 | Піддубна | Марина | S11 | 1.25.90 | МС | Харківська |
6 | Дикун | Анастасія | S10 | 1.22.18 | КМС | м.Київ |
7 | Гонтар | Анна | S6 | 1.25.80 | МС | Миколаївська |
Заплив 4 | ||||||
3 | Ткачук | Катерина | S11 | 1.22.16 | МС | Рівненська |
4 | Бобкова | Аліна | S9 | 1.27.55 | І | Дніпр-ська |
5 | Тарасенко | Даша | Слух | 1.18.53 | Кіровоградська | |
6 | Матло | Ярина | S12 | 1.21.35 | МС | Рівненська |
7 | Фатеева | Анна | S10 | 1.31.02 | І | Запорізька |
100 м на спині - чоловіки S6 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Лапін | Костянтин | S6 | 2.36.56 | ІІ ю | Луганська |
4 | Фербей | Костянтин | S6 | 1.40.50 | ІІ | Миколаївська |
5 | Загороднєв | Назар | S7 | 1.33.40 | І | Полтавська |
6 | Третяков | Богдан | S7 | 1.38.19 | ІІ | Полтавська |
7 | Немченко | Валерій | S10 | 1.53.30 | І ю | Дніпр-ська |
8 | Дубров | Денис | S10 | 1.03.04 | МС | Дніпр-ська |
Заплив 2 | ||||||
3 | Кірпа | Владислав | S6 | 1.47.54 | ІІ | Миколаївська |
4 | Городянин | Едуард | S8 | 1.29.48 | І | Полтавська |
5 | Межерицький | Сергій | S8 | 1.24.21 | І | Херсонська |
6 | Пойда | Кирил | S9 | 1.29.84 | ІІ | Дніпр-ська |
7 | Артюхов | Олександр | S11 | 1.21.41 | КМС | Харківська |
8 | Тегза | Іван | S6 | 1.35.92 | І | Закарпатська |
Заплив 3 | ||||||
3 | Жук | Кирил | S7 | 1.40.07 | ІІ | Запорізька |
4 | Шенгур | Юрій | S8 | 1.24.42 | І | Полтавська |
5 | Комаров | Олександр | S6 | 1.21.37 | МС | Донецька |
6 | Козленко | Андрій | S7 | 1.16.46 | МС | Миколаївська |
7 | Сініло | Владислав | S9 | 1.18.09 | І | Харківська |
8 | Барановський | Данило | S8 | 1.18.50 | КМС | Львівська |
Заплив 4 | ||||||
3 | Макарчук | Володимир | S10 | 1.11.25 | КМС | Рівненська |
4 | Іванов | Владислав | S12 | 1.16.27 | І | Донецька |
5 | Смирнов | Віктор | S11 | 1.14.62 | МС | Донецька |
6 | Квасниця | Мар'ян | S7 | 1.17.13 | МС | Львівська |
7 | Трусов | Андрій | S7 | 1.13.09 | МС | Донецька |
Заплив 5 | ||||||
3 | Райда | Володимир | S10 | 1.20.04 | І | Полтавська |
4 | Пантелеєв | Михайло | S9 | 1.10.95 | КМС | Дніпр-ська |
5 | Залевський | Дмитро | S11 | 1.13.15 | МС | Донецька |
6 | Кузьменчук | Богдан | S9 | 1.14.13 | КМС | Київська |
7 | Зайонц | Юрій | S10 | 1.19.67 | І | Хмельницька |
Заплив 6 | ||||||
3 | Вірченко | Олексій | S13 | 1.07.30 | МС | Полтавська |
4 | Гріненко | Богдан | S8 | 1.09.45 | МС | Миколаївська |
5 | Денисенко | Ярослав | S13 | 1.01.38 | МС | Полтавська |
6 | Кліпперт | Сергій | S12 | 1.06.08 | МС | Донецька |
7 | Ванзенко | Дмитро | S10 | 1.03.98 | МС | Дніпр-ська |
8 | Попов | Станислав | S9 | 1.13.04 | КМС | Запорізька |
2 день - ранок (14 травня 2017р.) | ||||||
50 м брас - жінки SB1 - SB3 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Пастушенко | Олена | SB2 | 2.10.40 | КМС | м.Київ |
4 | Грубова | Софія | SB1 | 2.45.90 | КМС | Дніпр-ська |
5 | Шмиголь | Олександра | SB2 | Кіровоградська | ||
6 | Цуканова | Агнеса | SB1 | 2.20.80 | МС | Миколаївська |
Заплив 2 | ||||||
2 | Соцька | Ірина | SB2 | 1.45.44 | МС | Донецька |
3 | Свідерська | Ольга | SB3 | 1.03.15 | МС | Кіровоградська |
4 | Вербова | Марина | SB3 | 1.08.75 | МС | Запорізька |
5 | Здорик | Марія | SB3 | 1.03.03 | МС | Київська |
6 | Міроненко | Анна | SB3 | 1.19.16 | КМС | Луганська |
50 м брас - чоловіки SB1 - SB3 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
2 | Мєдвєдєв | Павло | SB3 | 1.18.72 | І | Одеська |
3 | Дворський | Юрій | SB1 | 2.14.17 | Донецька | |
4 | Солнцев | Сергій | SB2 | 1.39.60 | КМС | Київська |
5 | Петриковець | Ян | SB3 | 1.15.22 | І | м.Київ |
6 | Кураєв | Владислав | SB2 | 1.36.82 | КМС | Одеська |
7 | Черніков | Ігор | SB3 | 1.52.05 | ІІІ | Дніпр-ська |
Заплив 2 | ||||||
2 | Довганюк | Роман | SB2 | 1.13.50 | МС | Івано-Франківська |
3 | Муравщіков | Олексій | SB3 | 1.08.59 | МС | Донецька |
4 | Гуменок | Владислав | SB3 | 1.12.65 | КМС | Дніпр-ська |
5 | Щебетюк | Дмитро | SB3 | 0.55.00 | МС | м.Київ |
6 | Осетров | Єгор | SB3 | 0.54.92 | МС | Донецька |
7 | Лапченко | Сергій | SB2 | 1.08.51 | МС | Донецька |
8 | Кулєшин | Владислав | SB2 | 1.17.36 | МС | Луганська |
100 м брас - жінки SB4 - SB14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Федоренко | Софія | SB5 | 2.39.66 | ІІ | м.Київ |
4 | Бикова | Євгения | SB6 | 2.27.16 | І | Херсонська |
5 | Фурман | Марія | SB5 | 2.11.42 | КМС | Хмельницька |
6 | Голик | Наталя | SB6 | 2.11.94 | І | Закарпатська |
7 | Шевченко | Анна | SB4 | 2.41.66 | І | м.Київ |
Заплив 2 | ||||||
3 | Самбур | Дар'я | SB8 | 1.59.71 | ІІ | Черкаська |
4 | Терех | Аліна | SB8 | 1.56.77 | І | Дніпр-ська |
5 | Завалій | Анастасія | SB6 | 1.56.36 | МС | Полтавська |
6 | Колодочка | Анастасія | SB7 | 2.01.47 | І | Харківська |
7 | Коржова | Вероніка | SB6 | 2.09.85 | І | Донецька |
Заплив 3 | ||||||
3 | Гонтар | Анна | SB5 | 1.56.00 | МС | Миколаївська |
4 | Будник | Аліна | SB7 | 1.44.95 | І | Донецька |
5 | Вербова | Наталья | SB7 | 1.36.79 | КМС | Харківська |
6 | Мерешко | Єлизавета | SB5 | 1.43.07 | МС | Херсонська |
7 | Козлова | Ніна | SB6 | 1.56.28 | МС | Донецька |
Заплив 4 | ||||||
3 | Савченко | Альона | SB8 | 1.47.76 | І | Херсонська |
4 | Фатеева | Анна | SB9 | 1.44.05 | І | Запорізька |
5 | Бережна | Яна | SB11 | 1.30.97 | МС | Харківська |
6 | Савцова | Вікторія | SB5 | 1.42.48 | МС | Запорізька |
7 | Піддубна | Марина | SB11 | 1.43.46 | МС | Харківська |
Заплив 5 | ||||||
3 | Фартушна | Ольга | SB9 | 1.46.44 | МС | Дніпр-ська |
4 | Котвицкая | Алина | SB14 | 1.30.10 | КМС | Дніпр-ська |
5 | Терещенко | Ірина | Слух | 1.23.36 | Кіровоградська | |
6 | Сємідєтна | Вікторія | SB9 | 1.44.97 | І | Кіровоградська |
7 | Стабровська | Марина | SB12 | 1.27.69 | І | Львівська |
100 м брас - чоловіки SB4 - SB14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Ковальчук | Юрій | SB6 | н/я | Житомирська | |
4 | Ладик | Валентин | SB13 | 1.26.73 | І | Донецька |
5 | Ковальский | Владислав | SB6 | 2.19.36 | ІІІ | Дніпр-ська |
6 | Сокуренко | Микита | SB7 | 1.50.12 | І | Дніпр-ська |
7 | Василевський | Олег | SB7 | 1.59.44 | ІІ | Житомирська |
8 | Федкевич | Роман | SB6 | 1.52.33 | І | Херсонська |
Заплив 2 | ||||||
3 | Грищенко | Иван | SB6 | 1.53.32 | І | Житомирська |
4 | Погорелов | Денис | SB14 | 1.39.50 | ІІ | Харківська |
5 | Хованець | Віталій | SB14 | 1.58.38 | ІІІ | Полтавська |
6 | Немченко | Валерій | SB9 | 1.33.23 | І | Дніпр-ська |
7 | Тегза | Іван | SB6 | 1.39.28 | КМС | Закарпатська |
8 | Донцов | Володимир | SB8 | 1.35.71 | І | м.Київ |
Заплив 3 | ||||||
3 | Трусов | Андрій | SB6 | 1.27.32 | МС | Донецька |
4 | Бережнюк | Олександр | SB13 | 1.19.30 | КМС | Хмельницька |
5 | Халваші | Іраклі | SB9 | 1.18.14 | КМС | Миколаївська |
6 | Ганусенко | Олексій | SB13 | 1.26.98 | І | Луганська |
7 | Райда | Володимир | SB9 | 1.30.03 | І | Полтавська |
8 | Пойда | Кирил | SB8 | 1.27.64 | І | Дніпр-ська |
Заплив 4 | ||||||
3 | Торпченов | Максим | SB9 | 1.31.91 | І | Дніпр-ська |
4 | Чуфаров | Данило | SB12 | 1.13.40 | МС | Донецька |
5 | Яремчук | Ярослав | SB9 | 1.17.11 | КМС | м.Київ |
6 | Мащенко | Олександр | SB5 | 1.18.51 | МС | Донецька |
7 | Корольчук | Петро | SB9 | 2.12.87 | І ю | Житомирська |
Заплив 5 | ||||||
3 | Бойко | Данило | SB9 | 1.35.80 | І | Харківська |
4 | Ванзенко | Дмитро | SB9 | 1.13.16 | МС | Дніпр-ська |
5 | Дубров | Денис | SB9 | 1.08.59 | МС | Дніпр-ська |
6 | Федина | Олексій | SB13 | 1.08.85 | МС | Київська |
7 | Шамрай | Андрій | SB5 | 2.35.03 | ІІІ | Рівненська |
200 м вільний стиль - жінки S1 - S5. S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Сакало | Мария | S2 | 7.16.48 | МС | м.Київ |
4 | Іжовська | Віслана | S3 | 5.33.98 | МС | Закарпатська |
5 | Сафонова | Юлія | S2 | 4.49.91 | МС | Харківська |
6 | Тарасенко | Даша | Слух | 2.29.19 | Кіровоградська | |
7 | Міроненко | Анна | S4 | 4.15.28 | МС | Луганська |
8 | Пастушенко | Олена | S2 | 7.15.09 | МС | м.Київ |
200 м вільний стиль - чоловіки S1 - S5. S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
4 | Гірчук | Даніїл | S2 | 5.29.20 | МС | Чернігівська |
5 | Кураєв | Владислав | S3 | 5.39.02 | І | Одеська |
6 | Гуменок | Владислав | S3 | 6.21.63 | І | Дніпр-ська |
7 | Ківаев | Олексій | S2 | 6.00.00 | МС | Вінницька |
Заплив 2 | ||||||
3 | Панібратець | Євген | S2 | 5.14.31 | МС | Миколаївська |
4 | Солнцев | Сергій | S2 | 4.35.64 | МС | Київська |
5 | Паламарчук | Сергій | S2 | 4.01.32 | МС | Миколаївська |
6 | Бондаренко | Роман | S2 | 4.24.08 | МС | Харківська |
7 | Полоз | Юрій | S3 | 5.27.63 | І | м.Київ |
8 | Кулєшин | Владислав | S3 | 5.22.63 | КМС | Луганська |
Заплив 3 | ||||||
3 | Кордюк | Денис | S5 | 3.55.32 | І | м.Київ |
4 | Остапченко | Денис | S4 | 4.09.48 | КМС | Полтавська |
5 | Деревінський | Андрій | S4 | 3.16.89 | МС | Кіровоградська |
6 | Кабишев | Олексій | S5 | 3.17.97 | КМС | Запорізька |
7 | Драпкін | Андрій | S5 | 3.04.99 | МС | Херсонська |
400 м вільний стиль - жінки S6 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
4 | Ткачук | Катерина | S11 | 5.57.11 | МС | Рівненська |
5 | Дикун | Анастасія | S10 | 5.45.85 | І | м.Київ |
6 | Якибюк | Ольга | S11 | 6.14.11 | МС | Одеська |
7 | Савченко | Альона | S9 | 6.38.72 | ІІ | Херсонська |
Заплив 2 | ||||||
4 | Мельниченко | Карина | S13 | 5.29.25 | КМС | Харківська |
5 | Стеценко | Анна | S13 | 4.34.35 | МС | Дніпр-ська |
6 | Мерешко | Елизавета | S6 | 5.25.91 | МС | Херсонська |
7 | Бабкова | Аліна | S9 | 6.03.26 | І | Дніпр-ська |
400 м вільний стиль - чоловіки S6 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
4 | Гуменок | Костянтин | S6 | 9.31.36 | ІІ ю | Дніпр-ська |
5 | Загороднєв | Назар | S7 | 6.13.87 | І | Полтавська |
6 | Артюхов | Олександр | S11 | 6.07.47 | ІІ | Харківська |
7 | Ладик | Валентин | S13 | 5.57.55 | ІІІ | Донецька |
8 | Крипак | Максим | S10 | 4.12.20 | МС | Харківська |
Заплив 2 | ||||||
4 | Сербін | Михайло | S11 | 6.05.05 | ІІ | Харківська |
5 | Козленко | Андрій | S7 | 5.23.70 | МС | Миколаївська |
6 | Ляшенко | Олександр | S9 | 5.23.97 | ІІ | Запорізька |
7 | Сініло | Владислав | S9 | 5.33.75 | ІІ | Харківська |
8 | Бут | Григорій | S7 | 5.39.00 | КМС | Дніпр-ська |
Заплив 3 | ||||||
3 | Зайонц | Андрій | S10 | 5.33.04 | ІІ | Хмельницька |
4 | Барановський | Данило | S8 | 5.03.44 | МС | Львівська |
5 | Денисенко | Ярослав | S13 | 4.10.61 | МС | Полтавська |
6 | Пантелеєв | Михайло | S9 | 4.54.06 | КМС | Дніпр-ська |
7 | Фалуш | Юрій | S10 | 7.59.26 | ІІ | Чернівецька |
2 день - вечір (14 травня 2017р.) | ||||||
50 м вільний стиль - жінки S1 - S5 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Грубова | Софія | S2 | 1.48.74 | КМС | Дніпр-ська |
2 | Демяненко | Катерина | S2 | 1.40.85 | МС | м.Київ |
3 | Семенова | Наталія | S2 | 1.29.46 | МС | м.Київ |
4 | Іжовська | Віслана | S3 | 1.17.01 | МС | Закарпатська |
5 | Максимова | Антоніна | S3 | 1.31.26 | КМС | Львівська |
6 | Зубач | Анастасія | S4 | 1.32.13 | ІІ | м.Київ |
7 | Сакало | Марія | S2 | 1.30.40 | МС | м.Київ |
8 | Цуканова | Агнеса | S2 | 2.15.00 | І | Миколаївська |
Заплив 2 | ||||||
2 | Соцька | Ірина | S2 | 1.20.39 | МС | Донецька |
3 | Сафонова | Юлія | S2 | 1.04.90 | МС | Харківська |
4 | Шило | Поліна | S5 | 0.53.80 | І | Дніпр-ська |
5 | Кривоносенко | Надія | S5 | 0.55.59 | І | Київська |
6 | Міроненко | Анна | S4 | 0.59.32 | МС | Луганська |
7 | Десятниченко | Влада | S5 | 0.55.49 | І | Дніпр-ська |
Заплив 3 | ||||||
3 | Здорик | Марія | S4 | 0.46.45 | МС | Київська |
4 | Свідерська | Ольга | S3 | 0.47.18 | МС | Кіровоградська |
5 | Вербова | Марина | S4 | 0.49.64 | МС | Запорізька |
50 м вільний стиль - чоловіки S1 - S5 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Сила | Григорій | S5 | 1.30.89 | ІІ ю | Харківська |
4 | Левченко | Олександр | S2 | 1.29.20 | КМС | Донецька |
5 | Буц | Микола | S2 | 1.32.29 | КМС | Дніпр-ська |
7 | Черніков | Ігор | S4 | 1.32.37 | І ю | Дніпр-ська |
Заплив 2 | ||||||
4 | Кураєв | Владислав | S3 | 1.18.10 | І | Одеська |
5 | Дворський | Юрій | S2 | 1.15.77 | МС | Донецька |
6 | Габібов | Тимур | S3 | 1.12.76 | І | Харківська |
7 | Ківаев | Олексій | S2 | 1.21.89 | КМС | Вінницька |
8 | Гірчук | Даніїл | S2 | 1.21.84 | КМС | Чернігівська |
Заплив 3 | ||||||
3 | Коль | Антон | S1 | 1.15.05 | МС | Дніпр-ська |
4 | Муравщіков | Олексій | S4 | 1.10.32 | ІІ | Донецька |
5 | Панібратець | Євген | S2 | 1.01.23 | МС | Миколаївська |
6 | Бойко | Генадій | S1 | 1.04.75 | МС | Миколаївська |
7 | Кулєшин | Владислав | S3 | 1.12.66 | І | Луганська |
Заплив 4 | ||||||
4 | Полоз | Юрій | S3 | 1.08.30 | КМС | м.Київ |
5 | Солнцев | Сергій | S2 | 1.01.10 | МС | Київська |
6 | Мєдвєдєв | Павло | S4 | 0.59.73 | І | Одеська |
8 | Гуменок | Владислав | S3 | 1.12.89 | І | Дніпр-ська |
Заплив 5 | ||||||
3 | Богачов | Костянтин | S4 | 1.06.58 | ІІ | Дніпр-ська |
4 | Семенихін | Данило | S5 | 0.54.62 | ІІ | Харківська |
5 | М'ясоєдов | Павло | S3 | 0.54.28 | МС | Харківська |
6 | Остапченко | Денис | S4 | 0.54.31 | КМС | Полтавська |
7 | Бондаренко | Роман | S2 | 0.57.43 | МС | Харківська |
Заплив 6 | ||||||
3 | Осетров | Єгор | S4 | 0.54.92 | КМС | Донецька |
4 | Довганюк | Роман | S3 | 0.49.76 | МС | Івано-Франківська |
5 | Капінус | Олег | S4 | 0.57.60 | І | Харківська |
6 | Гусар | Володимир | S4 | 0.52.79 | КМС | Хмельницька |
7 | Петриковець | Ян | S3 | 0.49.97 | МС | м.Київ |
8 | Печатнов | Ростислав | S5 | 0.54.11 | ІІ | Дніпр-ська |
Заплив 7 | ||||||
3 | Виноградець | Дмитро | S3 | 0.45.90 | МС | Полтавська |
4 | Деревінський | Андрій | S4 | 0.41.32 | МС | Кіровоградська |
5 | Кабишев | Олексій | S5 | 0.37.59 | МС | Запорізька |
6 | Драпкін | Андрій | S5 | 0.39.39 | МС | Херсонська |
7 | Кардюк | Денис | S5 | 0.44.50 | КМС | м.Київ |
8 | Паламарчук | Сергій | S2 | 0.51.68 | МС | Миколаївська |
50 м на спині - жінки S6 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Фурман | Марія | S6 | 0.59.80 | І | Хмельницька |
2 | Терех | Аліна | S9 | 0.54.15 | ІІ | Дніпр-ська |
3 | Ковальчук | Ліза | S8 | 0.53.16 | І | Дніпр-ська |
4 | Булах | Діана | S8 | 0.45.21 | КМС | Дніпр-ська |
5 | Колодочка | Анастасія | S7 | 0.52.01 | І | Харківська |
7 | Коржова | Вероніка | S8 | 0.49.51 | І | Донецька |
8 | Мілантьєва | Поліна | S14 | 0.57.53 | ІІ ю | м.Київ |
Заплив 2 | ||||||
1 | Кузьменко | Маша | S8 | 0.43.62 | КМС | Запорізька |
2 | Яременко | Вікторія | S9 | 0.44.80 | І | Київська |
3 | Самбур | Дар'я | S9 | 0.42.50 | І | Черкаська |
4 | Романуха | Ольга | S9 | 0.44.18 | І | Рівненська |
5 | Фартушна | Ольга | S10 | 0.40.20 | І | Дніпр-ська |
6 | Анісімова | Ірина | S7 | 0.41.98 | МС | Полтавська |
7 | Бережна | Яна | S11 | 0.42.31 | МС | Харківська |
8 | Костіна | Маша | S9 | 0.44.75 | І | Запорізька |
Заплив 3 | ||||||
2 | Мельниченко | Карина | S13 | 0.36.85 | КМС | Харківська |
3 | Гонтар | Анна | S6 | 0.40.59 | МС | Миколаївська |
4 | Будник | Елеонора | S10 | 0.43.93 | ІІ | Запорізька |
5 | Неядла | Богдана | S10 | 0.39.99 | І | Київська |
6 | Притула | Олександра | S13 | 0.42.23 | І | Запорізька |
Заплив 4 | ||||||
2 | Бабкова | Аліна | S9 | 0.41.26 | І | Дніпр-ська |
3 | Піддубна | Марина | S11 | 0.38.80 | МС | Харківська |
4 | Дикун | Анастасія | S10 | 0.36.94 | КМС | м.Київ |
5 | Котвицкая | Олена | S14 | 0.40.80 | І | Дніпр-ська |
6 | Ткачук | Катерина | S11 | 0.37.68 | МС | Рівненська |
50 м на спині - чоловіки S6 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Мельник | Борис | S7 | 0.51.90 | ІІ | Донецька |
2 | Ковальский | Владислав | S6 | 1.01.69 | ІІІ | Дніпр-ська |
3 | Олійник | Микола | S8 | 1.07.62 | ІІ ю | Чернівецька |
4 | Леонов | Ігор | S6 | 1.04.09 | І ю | Запорізька |
5 | Федкевич | Роман | S7 | 0.50.44 | ІІ | Херсонська |
6 | Лапін | Костянтин | S6 | 1.09.59 | І ю | Луганська |
7 | Кріпак | Максим | S10 | 0.27.47 | МС | Харківська |
8 | Ковальчук | Юрій | S6 | 0.44.73 | І | Житомирська |
Заплив 2 | ||||||
1 | Загороднєв | Назар | S7 | 0.43.13 | І | Полтавська |
2 | Жук | Кирил | S7 | 0.46.05 | ІІ | Запорізька |
3 | Фербей | Костянтин | S6 | 0.43.85 | І | Миколаївська |
4 | Кирпа | Владислав | S6 | 0.46.47 | І | Миколаївська |
5 | Тегза | Іван | S6 | 0.40.30 | КМС | Закарпатська |
6 | Шкаран | Денис | S7 | 0.51.35 | ІІ | Запорізька |
7 | Третяков | Богдан | S7 | 0.44.62 | І | Полтавська |
8 | Немченко | Валерій | S10 | 0.51.33 | І ю | Дніпр-ська |
Заплив 3 | ||||||
1 | Сініло | Владислав | S9 | 0.36.47 | І | Харківська |
2 | Межерицький | Сергій | S8 | 0.38.90 | КМС | Херсонська |
3 | Сарапук | Роман | S12 | 0.35.29 | І | Івано-Франківська |
4 | Яремчук | Ярослав | S10 | 0.35.27 | І | м.Київ |
5 | Зайонц | Юрій | S10 | 0.35.17 | І | Хмельницька |
6 | Артюхов | Олександр | S11 | 0.37.53 | КМС | Харківська |
8 | Вітюк | Микола | S8 | 0.38.81 | КМС | Хмельницька |
Заплив 4 | ||||||
2 | Макарчук | Володимир | S10 | 0.30.94 | КМС | Рівненська |
3 | Гриненко | Богдан | S8 | 0.32.37 | МС | Миколаївська |
4 | Чуфаров | Данило | S12 | 0.31.40 | МС | Донецька |
5 | Ганусенко | Олексій | S13 | 0.34.41 | КМС | Луганська |
6 | Халваші | Іраклі | S10 | 0.32.22 | КМС | Миколаївська |
7 | Іванов | Владислав | S13 | 0.34.97 | КМС | Донецька |
8 | Попов | Станислав | S9 | 0.33.15 | КМС | Запорізька |
50 м батерфляй - жінки S1 - S7 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
2 | Зубач | Анастасія | S4 | 1.21.62 | КМС | м.Київ |
3 | Скрильник | Анна | S5 | 0.58.29 | МС | м.Київ |
4 | Шило | Поліна | S4 | 1.00.55 | МС | Дніпр-ська |
5 | Міроненко | Анна | S4 | 1.26.68 | КМС | Луганська |
6 | Шевченко | Анна | S5 | 1.27.76 | ІІ | м.Київ |
Заплив 2 | ||||||
2 | Дьомінова | Аміна | S13 | 0.51.64 | ІІІ | Харківська |
3 | Завалій | Анастасія | S6 | 0.42.30 | МС | Полтавська |
4 | Хруль | Оксана | S6 | 0.37.72 | МС | Полтавська |
5 | Гонтар | Анна | S6 | 0.43.69 | МС | Миколаївська |
50 м батерфляй - чоловіки S1 - S7 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
1 | Черніков | Ігор | S3 | 2.47.70 | ІІ ю | Дніпр-ська |
2 | Щебетюк | Дмитро | S4 | 1.08.90 | КМС | м.Київ |
3 | Леонов | Ігор | S6 | 0.50.11 | ІІ | Запорізька |
4 | Драпкін | Андрій | S5 | 0.44.42 | МС | Херсонська |
5 | Осетров | Єгор | S4 | 1.07.00 | МС | Донецька |
6 | Муравщіков | Олексій | S4 | 1.12.64 | КМС | Донецька |
7 | Гірчук | Данило | S2 | 1.42.15 | МС | Чернігівська |
8 | Мельник | Борис | S7 | 0.44.93 | Донецька | |
Заплив 2 | ||||||
2 | Жук | Кирил | S7 | 0.44.39 | І | Запорізька |
3 | Бут | Григорій | S7 | 0.36.28 | КМС | Дніпр-ська |
4 | Комаров | Олександр | S6 | 0.35.08 | МС | Донецька |
5 | Шкаран | Динис | S7 | 0.44.15 | І | Запорізька |
6 | Кабишев | Олексій | S5 | 0.49.13 | КМС | Запорізька |
Заплив 3 | ||||||
2 | Гріщенко | Іван | S6 | 0.48.55 | ІІ | Житомирська |
3 | Богодайко | Євгеній | S7 | 0.29.76 | МС | Полтавська |
4 | Трусов | Андрій | S7 | 0.31.26 | МС | Донецька |
5 | Козленко | Андрій | S7 | 0.31.88 | МС | Миколаївська |
100 м батерфляй - чоловіки S8 - S14 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
5 | Городянин | Едуард | S8 | 1.27.74 | ІІ | Полтавська |
6 | Кузьменчук | Богдан | S9 | 1.09.84 | КМС | Київська |
7 | Перепадя | Дмитро | S9 | 1.31.10 | ІІ | м.Київ |
Заплив 2 | ||||||
3 | Донцов | Володимир | S8 | 1.11.94 | КМС | м.Київ |
4 | Мащенко | Олксандр | S11 | 1.05.11 | МС | Донецька |
5 | Яременко | Ілля | S12 | 1.02.79 | МС | Київська |
6 | Вірченко | Олексій | S13 | 1.01.84 | МС | Полтавська |
7 | Райда | Володимир | S10 | 1.30.35 | ІІІ | Полтавська |
8 | Юдін | Назар | S13 | 1.18.77 | ІІ | Запорізька |
3 день - ранок (15 травня 2017р.) | ||||||
50 м батерфляй - жінки S8 - S14 | ||||||
1 | Ковальчук | Ліза | S8 | Дніпр-ська | ||
2 | Ткачук | Катерина | S11 | Рівненська | ||
3 | Кузьменко | Маша | S8 | Запорізька | ||
4 | Савченко | Альона | S9 | Херсонська | ||
5 | Костіна | Маша | S9 | Запорізька | ||
6 | Семідетна | Вікторія | S10 | Кіровоградська | ||
7 | Неядла | Богдана | S10 | Київська | ||
8 | Булах | Діана | S8 | Дніпр-ська | ||
1 | Мельниченко | Карина | S13 | Харківська | ||
2 | Будник | Елеонора | S10 | Запорізька | ||
3 | Бабкова | Аліна | S9 | Дніпр-ська | ||
4 | Бережна | Яна | S11 | Харківська | ||
5 | Притула | Олександра | S13 | Запорізька | ||
6 | Чухнова | Анастасія | S10 | Волинська | ||
7 | Піддубна | Марина | S11 | Харківська | ||
8 | Шаврова | Юлія | S13 | Миколаївська | ||
50 м батерфляй - чоловіки S8 - S14 | ||||||
1 | Олійник | Микола | S8 | Чернівецька | ||
2 | Сербін | Михайло | S11 | Харківська | ||
3 | Корольчук | Петро | S8 | Житомирська | ||
4 | Перепадя | Дмитро | S9 | м. Київ | ||
5 | Городянин | Едуард | S8 | Полтавська | ||
6 | Сокуренко | Микита | S8 | Дніпр-ська | ||
7 | Фалуш | Юрій | S10 | Чернівецька | ||
8 | Кріпак | Максим | S10 | Харківська | ||
1 | Попов | Станислав | S9 | Запорізька | ||
2 | Донцов | Володимир | S8 | м. Київ | ||
3 | Кузьмічук | Богдан | S9 | Київська | ||
4 | Капустян | Денис | S13 | Харківська | ||
5 | Макарчук | Володимир | S10 | Рівненська | ||
6 | Райда | Володимир | S10 | Полтавська | ||
7 | Іванов | Владислав | S12 | Донецька | ||
8 | Сініло | Владислав | S9 | Харківська | ||
1 | Юдін | Назар | S13 | Запорізька | ||
2 | Ганусенко | Олексій | S13 | Луганська | ||
3 | Халваші | Іраклі | S10 | Миколаївська | ||
4 | Яременко | Ілля | S12 | Київська | ||
5 | Синяговський | Володимир | S9 | Харківська | ||
6 | Мащенко | Олександр | S11 | Донецька | ||
7 | Ляшенко | Олександр | S9 | Запорізька | ||
8 | Бойко | Данило | S9 | Харківська | ||
100 м на спині - жінки S1 - S2 | ||||||
Заплив 1 | ||||||
3 | Демяненко | Катерина | S2 | м.Київ | ||
4 | Пастушенко | Олена | S2 | м.Київ | ||
5 | Соцька | Ірина | S2 | Донецька | ||
6 | Сафонова | Юлія | S2 | Харківська | ||
7 | Семенова | Наталія | S2 | м. Київ | ||
8 | Сакало | Марія | S2 | м. Київ | ||
100 м на спині - чоловіки S1 - S2 | ||||||
3 | Коль | Антон | S1 | Дніпр-ська | ||
4 | Левченко | Олександр | S2 | Донецька | ||
5 | Головко | Олександр | S1 | Харківська | ||
6 | Дворський | Юрій | S2 | Донецька | ||
3 | Ківаев | Олексій | S2 | Вінницька | ||
4 | Бойко | Геннадій | S1 | Миколаївська | ||
5 | Панібратець | Євген | S2 | Миколаївська | ||
3 | Гірчук | Диніїл | S2 | Чернігівська | ||
4 | Паламарчук | Сергій | S2 | Миколаївська | ||
5 | Бондаренко | Роман | S2 | Харківська | ||
6 | Солнцев | Сергій | S2 | Київська | ||
100 м вільний стиль - жінки S3 - S14 | ||||||
3 | Максимова | Антоніна | S3 | Львівська | ||
4 | Десятниченко | Влада | S5 | Дніпр-ська | ||
5 | Міроненко | Анна | S4 | Луганська | ||
6 | Кривоносенко | Надія | S5 | Київська | ||
7 | Іжовська | Віслана | S3 | Закарпатська | ||
3 | Федоренко | Софія | S6 | м. Київ | ||
4 | Здорик | Марія | S4 | Київська | ||
5 | Коржова | Вероніка | S8 | Донецька | ||
6 | Бикова | Євгенія | S7 | Херсонська | ||
7 | Скрильник | Анна | S5 | м. Київ | ||
8 | Шило | Поліна | S5 | Дніпр-ська | ||
3 | Козлова | Ніна | S6 | Донецька | ||
4 | Булах | Яна | S8 | Дніпр-ська | ||
5 | Романуха | Ольга | S9 | Рівненська | ||
6 | Кузьменко | Маша | S8 | Запорізька | ||
7 | Дьомінова | Аміна | S13 | Харківська | ||
8 | Терех | Аліна | S9 | Дніпр-ська | ||
3 | Притула | Олександра | S13 | Запорізька | ||
4 | Гонтар | Анна | S6 | Миколаївська | ||
5 | Мерешко | Єлизавета | S6 | Херсонська | ||
6 | Костина | Маша | S9 | Запорізька | ||
7 | Анісімова | Ірина | S7 | Полтавська | ||
8 | Савченко | Альона | S9 | Херсонська | ||
3 | Неядла | Богдана | S10 | Київська | ||
4 | Бобкова | Аліна | S9 | Дніпр-ська | ||
5 | Савцова | Вікторія | S6 | Запорізька | ||
6 | Ткачук | Єкатерина | S11 | Рівненська | ||
7 | Будник | Елеонора | S10 | Запорізька | ||
8 | Мельниченко | Карина | S13 | Харківська | ||
3 | Фатеева | Анна | S10 | Запорізька | ||
4 | Стабровська | Марина | S12 | Львівська | ||
5 | Дикун | Анатасія | S10 | м. Київ | ||
6 | Шаврова | Юлія | S13 | Миколаївська | ||
7 | Матло | Ярина | S12 | Рівненська | ||
8 | Семідєтна | Вікторія | S10 | Кіровоградська | ||
100 м вільний стиль - чоловіки S3 - S14 | ||||||
3 | Гуменок | Владислав | S3 | Дніпр-ська | ||
4 | Черніков | Ігор | S4 | Дніпр-ська | ||
6 | Немченко | Валерій | S10 | Дніпр-ська | ||
3 | Габібов | Тимур | S3 | Харківська | ||
4 | Ковальский | Владислав | S6 | Дніпр-ська | ||
5 | Полоз | Юрій | S3 | м.Київ | ||
6 | Богачов | Костянтин | S4 | Дніпр-ська | ||
7 | Кулєшин | Владислав | S3 | Луганська | ||
3 | Лапченко | Сергій | S3 | Донецька | ||
4 | Кураєв | Владислав | S3 | Одеська | ||
5 | Лапін | Костянтин | S6 | Луганська | ||
6 | Семенихін | Данило | S5 | Харківська | ||
7 | Мєдвєдєв | Павло | S4 | Одеська | ||
8 | Муравщіков | Олексій | S4 | Донецька | ||
3 | Гусар | Володимир | S4 | Хмельницька | ||
4 | Довганюк | Роман | S3 | Івано-Франківська | ||
5 | Кордюк | Денис | S5 | м.Київ | ||
6 | Капінус | Олег | S4 | Харківська | ||
7 | Осетров | Егор | S4 | Донецька | ||
8 | Печатнов | Ростислав | S5 | Дніпр-ська | ||
3 | Гуменок | Костянтин | S6 | Дніпр-ська | ||
4 | Шамрай | Андрій | S6 | Рівненська | ||
5 | Драпкін | Андрій | S5 | Херсонська | ||
6 | Леонов | Ігор | S6 | Запорізька | ||
7 | Деревінський | Андрій | S4 | Кіровоградська | ||
8 | Загороднєв | Назар | S7 | Полтавська | ||
3 | Третяков | Богдан | S7 | Полтавська | ||
4 | Жук | Кирил | S7 | Запорізька | ||
5 | Артюхов | Олександр | S11 | Харківська | ||
6 | Кабишев | Олексій | S5 | Запорізька | ||
7 | Межерицький | Сергій | S8 | Херсонська | ||
8 | Федкевич | Роман | S7 | Херсонська | ||
3 | Фербей | Костянтин | S6 | Миколаївська | ||
4 | Погорелов | Денис | S14 | Харківська | ||
5 | Пойда | Кирил | S9 | Дніпр-ська | ||
6 | Сербін | Михайло | S11 | Харківська | ||
7 | Шенгур | Юрій | S8 | Полтавська | ||
8 | Шкаран | Денис | S7 | Запорізька | ||
3 | Бут | Григорій | S7 | Дніпр-ська | ||
4 | Квасниця | Мар'ян | S7 | Львівська | ||
5 | Іванов | Владислав | S12 | Донецька | ||
6 | Кузьменчук | Богдан | S9 | Київська | ||
7 | Сініло | Владислав | S9 | Харківська | ||
8 | Хованець | Віталій | S14 | Полтавська | ||
3 | Ляшенко | Олександр | S9 | Запорізька | ||
4 | Вітюк | Микола | S8 | Хмельницька | ||
5 | Макарчук | Володимир | S10 | Рівненська | ||
6 | Трусов | Андрій | S7 | Донецька | ||
7 | Синяговський | Володимир | S9 | Харківська | ||
8 | Попов | Станислав | S9 | Запорізька | ||
3 | Бережнюк | Олександр | S13 | Хмельницька | ||
4 | Гриненко | Богдан | S8 | Миколаївська | ||
5 | Пантелеєв | Михайло | S9 | Дніпр-ська | ||
6 | Халваші | Іраклі | S10 | Миколаївська | ||
7 | Сарапук | Роман | S12 | Івано-Франківська | ||
8 | Яремчук | Ярослав | S10 | м.Київ | ||
3 | Вірченко | Олексій | S13 | Полтавська | ||
4 | Чуфаров | Данило | S12 | Донецька | ||
5 | Дубров | Денис | S10 | Дніпр-ська | ||
6 | Яременко | Ілля | S12 | Київська | ||
7 | Капустян | Денис | S13 | Харківська | ||
8 | Веракса | Максим | S12 | Харківська |