Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Участь збірної команди України серед спортсменів з вадами слуху на чемпіонаті Європи з плавання, який відбувся 02-07.07.2018р. у м.Люблін, Польща.

 

У чемпіонаті прийняли участь 128 спортсменів з 20 країн Європи. Від команди України виступило 18 спортсменів (8 жінок та 10 чоловіків). Збірна України зайняла 2-е загальнокомандне місце, виборовши усього 25 медалей (7 золотих, 10 срібних та 8 бронзових).


За результатами чемпіонату Європи видно прогрес української команди, який позначився в таких дисциплінах як: М.Рєжило Марія – 50м бр (РС), 50м в/с, 50м бат, 100м бат –всі I місця; О.Коломієць – 50м бр (РУ), 100м бр, 200м бр – всі I місця. Також гідно проявили себе: К.Денисова, І.Терещенко, Д.Хейлик, які взяли призові місця у індивідуальних видах програми.

Необхідно відмітити і інших спортсменів, які покращили свої особисті результати та виступили у фінальних програмах в індивідуальних видах: А.Карниш,І.Зіненко,О. Литвиненко,М. Дуднік, Б.Товкач,В.Конкін, Д.Тарасенко,В.Верніба. Юні спортсменки А.Махнік та А.Носова на чемпіонаті Європи показали особисті рекорди з вагомим прогресом у результатах. На жаль, Є.Заулічний Євген,Ф.Їжаченко та К.Давидова могли б виступити краще.

На всіх естафетах поза конкуренцією була збірна команди Росії, за 2е місце наша збірна боролась з такими командами як: Польща, Великобританія, Білорусь та Німеччина.

Результатами чемпіонату Європи показав, що оновлення української команди молодими спортсменами проходить вдало.

Ст.тренер збірної команди України з плавання 

серед глухих спортсменів

 

Є.Сігалов

 

Результати виступу

No з/п 

Прізвище, ім"я, по батькові 

Область, місто 

Тренер 

Досягнення 

Верниба Валерія Андріївна 

м. Київ 

Чеботарьов В.В. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп. 

класіф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

класіф. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

класіф. 

Денисова Катерина Геннадіївна 

Одеська 

Демчук С.Л. 

ІІ місце - 100 м н/с 

ІІ місце - 200 н/с 

ІІІ місце - 50 н/с 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп. 

фінал 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м к/п 

фінал 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

фінал 

Дудник Максим Ігорович 

м. Київ 

Гребер О.В. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп 

класіф. 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м в/с 

фінал 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м к/п 

класіф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

фінал 

Заулічний Євген Ігорович 

Дніпропетровська 

Сігалов Є.О. 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м в/с 

класіф. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

фінал 

Зіненко Іван Володимирович 

Їжаченко Філіпп Тарасович 

м. Київ 

Харківська 

Зіненко В.Ф. 

Панкратов О.Ю. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

класіф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп 

класіф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп 

класіф. 

Карниш Артем Андрійович 

Дніпропетровська 

Сігалов Є.О. 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м в/с 

класіф. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

класіф. 

Коломієць Олексій Михайлович 

Чернігівська 

Гунько Д.А. 

Iмісце -50мбрас 

Iмісце -100мбрас 

Iмісце -200мбрас 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп 

фінал 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

класіф. 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м к/п 

фінал 

Конкін Віктор Олегович 

Миколаївська 

Ільїна Т.А. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м к/п 

фінал 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

фінал 

10 

Литвиненко Олексій Павлович 

м. Київ 

Литвиненко Г.І. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м в/с 

фінал 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

класіф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

фінал 

11 

Махник Аніта Володимирівна 

Дніпропетровська 

Сігалов Є.О. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп. 

класиф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

класіф. 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м в/с 

класіф. 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м к/п 

класіф. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

класіф. 

12 

Носова Анна Андріївна 

Чернігівська 

Гунько Д.А. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп. 

класиф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

класіф. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

класіф. 

13 

Режило Марія Ігорівна 

м. Київ 

Патиковська М.М. 

Iмісце -50мбрас 

Iмісце -50мбат 

Iмісце -100мбат 

Iмісце -50мв/с 

ІІ місце - 100 м в/с 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп. 

фінал 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м к/п 

фінал 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

фінал 

14 

Тарасенко Дарь'я Юріївна 

Кіровоградська 

Кузніцова О.А. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп. 

фінал 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м к/п 

класіф. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

фінал 

15 

Терещенко Ірина Іванівна 

Кіровоградська 

Кузніцова О.А. 

ІІ місце - 200 м бат 

ІІI місце - 100 м брас 

ІІІ місце - 200 м брас 

ІІІ місце - 200 м компл. 

ІІІ місце - 400 м компл. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп. 

фінал 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

фінал 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м в/с 

класіф. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

фінал 

16 

Товкач Богдан Петрович 

Чернігівська 

Гунько Д.А. 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп 

фінал 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

класіф. 

ІІ місце - естафета мікс 4х100 м к/п 

класіф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

класіф. 

17 

Хейлик Дмитро Сергійович 

Харківська 

Панкратов О.Ю. 

ІІI місце - 400 м комп 

ІІ місце - естафета 4х100 м комп 

класіф. 

ІІI місце - естафета 4 х 200 м в/с 

класіф. 

ІІ місце - естафета 4х100 м в/с 

класіф. 

Фоторепортаж