Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

03

Дата: 01-05 квітня 2018 р
Місце проведення: м. Кам'янське, Басейн "МиКомп"

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

50 м брас - жінки

1 Режило

Марія

98

м.Київ

0.34,02

МС

ПатиковськаM.

2 Терещенко

Ірина

93

Кіровоградська

0.35,22

МС

Кузніцова O.

3 Махник

Аніта

04

Дніпр-ська

0.39,12

КМС

Юдіна C., Сігалов Є.

4 Чередниченко

Ольга

98

м. Київ

0.39,92

КМС

Автономов Є.

5 Погорелова

Діана

02

Дніпр-ська

0.41,44

1

Юдіна С., Сігалов Є.

6 Шаврова

Юлія

95

Миколаївська

0.43,54

1

Ільїн М., Чернозуб А.

7 Довбня

Вікторія

04

Херсонська

0.46,65

II

Шкуропат Н.

8 Вишневська

Дар'я

01

Черкаська

0.49,07

III

Микитченко М.

9 Скоба

Руслана

06

м.Київ

0.49,18

III

Автономов С.

10 Летікова

Анна

05

Черкаська

0.50,38

III

Микитченко М.

11 Дорох

Вікторія

05

Черкаська

0.52,08

III

Микитченко М.

12 Синчак

Анастасія

06

м.Київ

0.52,52

III

Автономов С.

 

    50 м брас - ЧОЛОВІКИ  
1 Коломієць Олексій 97 Чернігівська 0.29,72 MC Гунько Д.
2 Іжаченко Філіпп 96 Харківська 0.32,11 MC Панкратов О.
3 Горбенко Богдан 99 м. Київ 0.33,98 KMC Гребер О.
4 Гриценко Владислав 02 Кіровоградська 0.35,27 1 Кузніцова О.
5 Трикіша Максим 02 м. Київ 0.35,83 1 Автономов Є.
6 Лойченко Антон 04 Чернігівська 0.37,42 1 Гунько Д.
7 Микуця Валерій 00 Полтавська 0.40,32 II Г орностаєва М.
8 Пушкарчук Максим 02 м. Київ 0.42,14 III Автономов Є.
9 Тимофеєв Владислав 07 м. Київ 0.44,05 III Автономов Є.
11 Літвін Данило 05 Дніпр-ська 0.45,74 III Юдіна С., Сігалов Є.
12 Тарасов Глєб 03 Харківська 0.47,77 ЮН. Котлярова Ж.
10 Данілов Борис 04 м. Київ 0.50,15 ЮН. Автономов Є.
13 Лісник Арсеній 06 Дніпр-ська 0.53,60 II ЮН. Юдіна С.
Стегній Артем 03 Полтавська Д/к   Келембет Г., Хорольський О.
    100 м на спині - ЖІНКИ  
1 Верниба Валерія 96 м. Київ 1.13,65 MC Чеботарьов В.
2 Носова Анна 03 Чернігівська 1.18,25 KMC Гунько Д.
3 Вишневська Дар'я 01 Черкаська 1.36,36 її Микитченко М.
4 Мороз Віталія 05 Тернопільська 1.38,55 ii Мазур С., Федчишин О.
5 Трошина Єлізавета 07 м. Київ 1.39,44 ii Автономов Є.
6 Сіренко Олександра 98 Харківська 1.48,44 mi Грабавий О.
7 Губа Дана 03 Херсонська 1.56,65 ЮН. Шкуропат Н.
  100 м на спині - чоловіки
1 Товкач Богдан 99 Чернігівська 1.04,65 МС Гунько Д.
2 Литвиненко Олексій 96 м.Київ 1.05,23 мс Литвиненко Г.
3 Адамович Владислав 00 Чернігівська 1.08,34 кмс Гунько Д.
4 Дубина Микола 99 Кіровоградська 1.11,99 1 Кузніцова О.
5 Безощук Віктор 94 Миколаївська 1.18,26 1! Ільїн М., Чернозуб А.
6 Карабець Стефан 03 м.Київ 1.25,98 II Автономов Є.
7 Автономов Антон 06 м.Київ 1.32,24 III Автономов Є.
8 Калашніков Савелій 99 Миколаївська 1.32,80 III Ільїн М., Чернозуб А.
9 Казанжиєв Іван 04 Харківська 1.44,68 1 юн. Панкратов О.
  400 м комплексне плавання - ЖІНКИ
1 Мозгова Світлана 02 Харківська 8.07,23 II юн. Грабавой О.
  400 м комплексне плавання - ЧОЛОВІКИ
1 Хейлик Дмитро 94 Харківська 4.55,34 МС Панкратов О.
2 Зіненко Іван 98 м. Київ 5.01,42 МС Зіненко В.
3 Ільченко Богдан 95 Миколаївська 5.45,62 1 Ільїн М., Чернозуб А.
4 Ямбих Максим 02 Полтавська 6.21,43 II Г орностаєва М.
  100 м батерфляй - ЖІНКИ
1 Режило Марія 98 м.Київ 1.05,71 мс РУ Потиковська М.
2 Тарасенко Дар'я 99 Кіровоградська 1.10,51 мс Кузніцова О.
3 Кушнір Євгенія 01 Дніпр-ська 1.17,32 кмс Юдіна С., Сігалов Є.
4 Авраменко Катерина 95 Чернігівська 1.19,40 кмс Гунько Д.
5 Гаєва Лілія 02 Чернігівська 1.45,92 ш Гунько Д.
  100 м батерфляй - чоловіки
1 Коломієць Олексій 97 Чернігівська 0.58,83 мс Гунько Д.
2 Дудник Максим 93 м. Київ 1.01,03 мс Гребео О.
3 Конкін Віктор 94 Миколаївська 1.01,63 мс Ільїна Т.
4 Якубовський Ростислав 92 Дніпр-ська 1.02,65 кмс Сігалов Є.
5 Богоніс Тарас 00 м. Київ 1.05,91 кмс Автономов
6 Артеменко Артем 94 Миколаївська 1.14,53 1 Ільїн М., Чернозуб А.
7 Султанов Ілля 03 Тернопільська 1.17,09 II Дзюбановська М.,Федчишин О.
  Естафета 4х100 м комбінована - ЖІНКИ
1 ВернибаВ. Чередниченко 0. м. Київ 5.02,41  
Режило М. Давидова К.        
2 МахникА. Погорелова Д. Дніпр-ська 5.16,64  
Кушнір Є. Пузинас 0.        
3 Сіренко А. Мозгова С. Харківська 7.11,56  
Русанова А. Кожевнікова Т.      
  Естафета   4х100 м комбінована - чоловіки
1 Товкач Б. Коломієць О. Чернігівська 4.18,04  
Бистревський Д Адамович В.          
2 Литвиненко 0. Трикіша М. м. Київ 4.36,13  
Дудник М. Зіненко І.        
3 Якубовський Р. Філюк С.   Дніпр-ська 4.40,86  
Карниш А. Заулічний Є.        
4 Безощук В. Конкін В. Миколаївська 4.48,39  
Ільченко Б. Артеменко А.        
5 Автономов А. Тимофеєв В. м. Київ 5.52,44  
Пушкарчук М. Карабець С.        
50 м батерфляй - жінки            
               
1 Режило Марія 98 м.Київ 0.28J0 МС РУ Патиковська М.
2 Терещенко Ірина 93 Кіровоградська 0.30,98 мс Кузніцова О.
3 Чередниченко Ольга 98 м. Київ 0.31,75 МС Автономов Є.
4 Кушнір Євгенія 01 Дніпр-ська 0.33,48 кмс Юдіна C., Сігалов Є.
5 Авраменко Катерина 95 Чернігівська 0.33,95 кмс Гунько Д.
6 Шаврова Юлія 95 Миколаївська 0.34,36 кмс Ільїн М., Чернозуб А.
7 Гаєва Лілія 02 Чернігівська 0.38,43 II Гунько Д.
8 Іванова Юлія 01 Кіровоградська 0.39,36 II Кузніцова О.
9 Давидова Богдана 04 Херсонська 0.44,25 III Шкуропат Н.
10 Мороз Віталія 05 Тернопільська 0.47,30 III Мазур С., Федчишин О.
11 Русанова Анастасія 02 Харківська 0.53,64 II юн. Грабавой О.
  50 м батерфляй - чоловіки
1 Конкін Віктор 94 Миколаївська 0.27,00 мс Ільїна Т.
2 Якубовський Ростислав 92 Дніпр-ська 0.27,75 мс Сігалов Є.
3 Литвиненко Олексій 96 м.Київ 0.27,91 мс Литвиненко Г.
4 Богоніс Тарас 00 м. Київ 0.28,02 мс Автономов Є.
5 Султанов Ілля 03 Тернопільська 0.29,35 кмс Дзюбановська М., Федчишин 1
6 Ільченко Богдан 95 Миколаївська 0.29,80 кмс Ільїн М., Чернозуб А.
7 Староселець Дмитро 95 Кіровоградська 0.30,23 кмс Кузніцова О.
8 Артеменко Артем 94 Миколаївська 0.30,40 кмс Ільїн М., Чернозуб А.
9 Пушкарчук Максим 02 м. Київ 0.34,70 II Автономов Є.
10 Микуця Валерій 00 Полтавська 0.39,29 III Г орностаєва М.
11 Літвін Данило 05 Дніпр-ська 0.40,46 III Юдіна С., Сігалов Є.
12 Тимофеєв Владислав 07 м. Київ 0.41,88 1 юн. Автономов Є.
13 Казанжиєв Іван 04 Харківська 0.44,94 1 юн. Панкратов О.
14 Тарасов Глєб 03 Харківська 0.51,39 Ill юн. Котлярова Ж.
  200 м ВІЛЬНИЙ СТИЛЬ - ЖІНКИ
1 Режило Марія 98 м.Київ 2.16,89 мс Патиковська М.
2 Тарасенко Дар'я 99 Кіровоградська 2.17,53 мс Кузніцова О.
3 Давидова Кристина 97 м.Київ 2.20,03 мс Литвиненко Г.
4 Пузінас Ольга 97 Дніпр-ська 2.26,57 кмс Сігалов Є.
5 Погорелова Діана 02 Дніпр-ська 2.37,69 і Юдіна С., Сігалов Є.
6 Кожевнікова Тетяна 99 Харківська 2.52,20 п Грабавой О.
7 Сінчак Анастасія 06 м.Київ 3.03,48 пі Автономов Є.
8 Скоба Руслана 06 м.Київ 3.14,86 мі Автономов Є.
Довбня Вікторія 04 Херсонська   Шкуропат Н.
  200 м вільний стиль - ЧОЛОВІКИ
1 Карниш Артем 92 Дніпр-ська 2.00,36 мс Сігалов Є.
2 Дудник Максим 93 м. Київ 2.01,11 мс Гребер О.
3 Заулічний Євген 97 Дніпр-ська 2.01,44 МС Сігалов Є.
4 Зіненко Іван 98 м. Київ 2.02,45 мс Зіненко В.
5 Коломієць Олексій 97 Чернігівська 2.03,23 мс Гунько Д.
6 Бистревський Денис 87 Чернігівська 2.04,29 мс Гунько Д.
7 Конкін Віктор 94 Миколаївська 2.08,39 кмс Ільїна Т.
8 Горбенко Богдан 99 м. Київ 2.10,19 кмс Гребер О.
9 Філюк Сергей 00 Дніпр-ська 2.16,68 1 Сігалов Є.
10 Трикіша Максим 02 м. Київ 2.19,85 1 Автономов Є.
11 Артеменко Артем 94 Миколаївська 2.22,02 II Ільїн М., Чернозуб А.
12 Карабець Стефан 03 м.Київ 2.39,57 II Автономов Є.
13 Тимофеєв Владислав 07 м. Київ 2.49,77 III Автономов Є.
14 Данілов Борис 04 м. Київ 2.52,04 III Автономов Є.
15 Автономов Антон 06 м.Київ 2.57,71 III Автономов Є.
  200 м комплексне плавання - чоловіки
1 Хейлик Дмитро 94 Харківська 2.18,04 мс Панкратов О.
2 Богоніс Тарас 00 м. Київ 2.35,49 KMC Автономов Є.
3 Ільченко Богдан 95 Миколаївська 2.38,78 1 Ільїн М., Чернозуб А.
4 Султанов Ілля 03 Тернопільська 2.41,59 1 Дзюбановська М., Федчишин О.
5 Г риценко Владислав 02 Кіровоградська 2.45,49 1 Кузніцова О.
6 Лойченко Антон 04 Чернігівська 2.55,21 II Гунько Д.
7 Пушкарчук Максим 02 м. Київ 3.07,42 III Автономов Є.
8 Літвін Данило 05 Дніпр-ська 3.09,66 III Юдіна С., Сігалов Є.
9 Казанжиєв Іван 04 Харківська 3.35,51 III Панкратов О.
    50 м на спині - жінки  
1 Верниба Валерія 96 м. Київ 0.33,67 KMC Чеботарьов В.
2 Носова Анна 03 Чернігівська 0.35,81 KMC Гунько Д.
3 Вишневська Дар'я 01 Черкаська 0.41,40 II Микитченко М.
4 Мороз Віталія 05 Тернопільська 0.44,36 III Мазур С., Федчишин О.
5 Трошина Єлізавета 07 м. Київ 0.45,56 III Автономов Є.
6 Сіренко Олександра 98 Харківська 0.47,70 III Грабавий О.
7 Губа Дана 03 Херсонська 0.48,53 III Шкуропат Н.
8 Дорох Вікторія 05 Черкаська 0.55,85 II ЮН. Микитченко М.
    50 м на спині - чоловіки  
1 Товкач Богдан 99 Чернігівська 0.29,68 MC Гунько Д.
2 Литвиненко Олексій 96 м.Київ 0.29,88 MC Литвиненко Г.
3 Адамович Владислав 00 Чернігівська 0.31,68 KMC Гунько Д.
4 Дубина Микола 99 Кіровоградськ 0.34,27 1 Кузніцова О.
5 Безощук Віктор 94 Миколаївська 0.35,07 1 Ільїн М., Чернозуб А.
6 Гриценко Владислав 02 Кіровоградська 0.35,19 1 Кузніцова О.
7 Ямбих Максим 02 Полтавська 0.36,95 II Г орностаєва М.
8 Скрипниченко Руслан 03 Кіровоградська 0.39,63 II Нагорний Р.
9 Карабець Стефан 03 м.Київ 0.39,85 II Автономов Є.
10 Автономов Антон 06 м.Київ 0.42,19 III Автономов Є.
11 Данілов Борис 04 м. Київ 0.42,66 III Автономов Є.
12 Калашніков Савелій 99 Миколаївська 0.43,48 III Ільїн М., Чернозуб А.
13 Лісник Арсеній 06 Дніпр-ська 0.45,84 ЮН. Юдіна С.
14 Стегній Артем 03 Полтавська 0.48,01 ЮН. Келембет Г, Хорольський О.
50 м вільний стиль - жінки        
             
1 Режило Марія 98 м.Київ 0.26,79 МС Пагиковська M.
2 Тарасенко Дар'я 99 Кіровоградська 0.28,78 мс Кузніцова О.
3 Давидова Кристина 97 м.Київ 0.29,75 МС Литвиненко Г.
4 Пузі нас Ольга 97 Дніпр-ська 0.29,89 мс Сігалов Є.
5 Шаврова Юлія 95 Миколаївська 0.30,83 кмс Ільїн М., Чернозуб А.
6 Авраменко Катерина 95 Чернігівська 0.31,43 кмс Гунько Д.
7 Погорелова Діана 02 Дніпр-ська 0.31,67 кмс Юдіна С., Сігалов Є.
8 Кожевнікова Тетяна 99 Харківська 0.34,67 II Грабавой О.
9 Іванова Юлія 01 Кіровоградська 0.36,14 II Кузніцова О.
10 Синчак Анастасія 06 м.Київ 0.37,25 II Автономов Є.
11 Скоба Руслана 06 м.Київ 0.37,57 II Автономов Є.
12 Мозгова Світлана 02 Харківська 0.37,77 II Грабавой О.
13 Довбня Вікторія 04 Херсонська 0.37,82 II Шкуропат Н.
14 Давидова Богдана 04 Херсонська 0.37,94 II Шкуропат Н.
15 Мороз Віталія 05 Тернопільська 0.38,06 III Мазур С., Федчишин
16 Вишневська Дар'я 01 Черкаська 0.39,75 III Микитченко М.
17 Русанова Анастасія 02 Харківська 0.41,30 III Грабавой О.
18 Летікова Анна 05 Черкаська 0.42,19 III Микитченко М.
19 Губа Дана 03 Херсонська 0.42,43 III Шкуропат Н.
    50 м вільний стиль ЧОЛОВІКИ
1 Конкін Віктор 94 Миколаївська 0.24,92 мс Ільїна Т.
2 Дудник Максим 93 м. Київ 0.25,01 мс Гребео О.
3 Литвиненко Олексій 96 м.Київ 0.25,30 мс Литвиненко Г.
4 Заулічний Євген 97 Дніпр-ська 0.25,91 мс Сігалов Є.
5 Горбенко Богдан 99 м. Київ 0.26,33 кмс Гребер О.
6 Богоніс Тарас 00 м. Київ 0.26,63 кмс Автономов Є.
7 Султанов Ілля 03 Тернопільська 0.26,94 кмс Дзюбановська М., Фе
8 Філюк Сергей 00 Дніпр-ська 0.27,25 кмс Сігалов Є.
9 Артеменко Артем 94 Миколаївська 0.27,74 кмс Ільїн М., Чернозуб А.
10 Староселець Дмитро 95 Кіровоградська 0.27,97 кмс Кузніцова О.
11 Дубина Микола 99 Кіровоградськ 0.28,67 1 Кузніцова О.
12 Ільченко Богдан 95 Миколаївська 0.29,02 1 Ільїн М., Чернозуб А.
13 Безощук Віктор 94 Миколаївська 0.29,03 1 Ільїн М., Чернозуб А.
14 Гриценко Владислав 02 Кіровоградська 0.29,17 1 Кузніцова О.
15 Пушкарчук Максим 02 м. Київ 0.30,37 1 Автономов Є.
16 Скрипниченко Руслан 03 Кіровоградська 0.31,06 II Нагорний Р.
17 Карабець Стефан 03 м.Київ 0.31,69 II Автономов Є.
18 Калашніков Савелій 99 Миколаївська 0.31,70 II Ільїн М., Чернозуб А.
19 Літвін Данило 05 Дніпр-ська 0.33,28 II Юдіна С., Сігалов Є.
20 Стегній Артем 03 Полтавська 0.33,32 II Келембет Г., Хорольс
21 Данілов Борис 04 м. Київ 0.34,79 III Автономов Є.
22 Казанжиєв Іван 04 Харківська 0.36,07 III Панкратов О.
Автономов Антон 06 м.Київ 0.36,07 III Автономов Є.
24 Лісник Арсеній 06 Дніпр-ська 0.36,91 III Юдіна С.
      100 м брас - ЖІНКИ  
1 Терещенко Ірина 93 Кіровоградська 1.19,45 мс Кузніцова О.
2 Махник Аніта 04 Дніпр-ська 1.24,90 кмс Юдіна С., Сігалов Є.
3 Довбня Вікторія 04 Херсонська 1.48,42 II Шкуропат Н.
4 Вишневська Дар'я 01 Черкаська 1.49.20 II Микитченко М.
5 Дорох Вікторія 05 Черкаська 1.54,39 III Микитченко М.
6 Летікова Анна 05 Черкаська 1.55,42 III Микитченко М.