Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Міжнародних загань з плавання

Дата: 03-06 травня 2018 р.

 

Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Шестаковська Ольга

Одеса

26.65

І

2.

Широкоптля Анна

Куп’янськ

30.87

II

3.

Кушнир Анастасія

Запоріжжя

32.60

III

4.

Шульга Ліза

Одеса

1.01.07

IV

5.

Г уреу Ельміра

Одеса

1.18.65

V

6.

Рашевська Анастасія

Купянськ

1.39.15

VI


25м в/с хлопці Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Полохайло Арсен

Чрвоноград

16.68

І

2.

Прокопенко Олександр

Київ

19.47

II

3.

Toma Alexandra

Румунія

20.78

III

4.

Алексеєнко Артем

Одеса

23.98

IV

5.

Погребной Влад

Харків

25.08

V

6.

Філатов Юрій

Харків

27.07

VI

7.

Галатюк Влад

Червоноград

27.13

VII

8.

Cirjmar Calin

Румунія

27.39

VIII


25м в/с хлопці Дивізіон В

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Сухоруков Артем

Харків

28.22

І

2.

Просенюк Сергій

Одеса

28.32

II

3.

Julei Timotei

Румунія

29.13

III

4.

Лопатін Андрій

Одеса

30.04

IV

5.

Пушкар Володимир

Харків

30.53

V

6.

Дем’янчук Юрій

Одеса

30.61

VI

7.

Хорунжак Олександр

Херсон

31.77

VII

8.

Turkanu Alexandra

Румунія

34.12

VIII

 

 

25м в/с хлопці

Дивізіон С

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Головін Михайло

Одеса

35.82

І

2.

Босяков Костянтин

Одеса

39.14

II

3.

Юрченко Роман

Харків

40.83

III

4.

Козловський Олександр

Одеса

41.27

IV

5.

Marculesku Cristian

Румунія

45.07

V

6.

Марштупа Данило

Одеса

48.84

VI

7.

Загика Микола

Одеса

51.53

VII

8.

Сергачев Данило

Одеса

1.02.32

VIII


25м в/с хлопці

Дивізіон D

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Вітренко Микола

Запоріжжя

1.15.31

І

2.

Богайчук Сергій

Херсон

1.21.96

II

3.

Сапигора Влад

Одеса

1.28.15

III

 

25м н/с дівчата

Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Кушнир Анастасія

Запоріжжя

25.72

І

2.

Климова Христина

Київ

25.94

II

3.

Росоловська Світлана

Червоноград

29.33

III

4.

Шестаковська Ольга

Одеса

31.92

IV

5.

Шульга Ліза

Одеса

1.04.58

V


25м н/с хлопці Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Андреєв Микола

Одеса

23.34

І

2.

Алексеєнко Атем

Одеса

25.35

II

3.

Сухоруков Артем

Харків

26.52

III

4.

Просенюк Сергій

Одеса

27.05

IV

5.

Cirjmar Calin

Румунія

27.38

V

6.

Данилов Дмитро

Харків

27.49

VI

7.

Пушкар Володимир

Харків

27.64

VII

8.

Cupsa Andrei

Румунія

28.25

VIII

 

25м н/с хлопці

Дивізіон В

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Г алатюк Влад

Червоноград

29.67

І

2.

Прокопенко Олександр

Київ

30.51

II

3.

Козловський Олександр

Одеса

32.05

III

4.

Julei Timotei

Румунія

34.19

IV

5.

Босяков Костянтин

Одеса

34.43

V

6.

Г оловін Михайло

Одеса

40.44

VI

7.

Turkanu Alexandra

Румунія

46.18

VII

8.

Marculesku Cristian

Румунія

1.12.87

VIII

 

25м н/с хлопці

Дивізіон С

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Марштупа Данило

Одеса

1.15.65

І

2.

Звоновський Анатолій

Одеса

2.52.62

II

 

25м брас дівчата

Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Сапон Анна

Київ

35.04

І

2.

Купшир Анастасія

Запоріжжя

36.18

II

3.

Широко петля Анна

Куп’янськ

1.27.53

III

4.

Рашевська Анастасія

Куп’янськ

1.32.34

IV

 

25м брас хлопці

Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Філій Андрій

Червоноград

29.15

І

2.

Осадчий Андрій

Куп’янськ

29.20

II

3.

Cupsa Andrei

Румунія

32.74

III

4.

Мельник Дмитро

Херсон

38.73

IV

5.

Ботєв Максим

Херсон

39.93

V

6.

Філатов Юірй

Харків

39.95

VI

7.

Марштупа Данило

Одеса

53.10

VII

8.

Сапигора Влад

Одеса

1.36.49

VIII

9.

Витренко Микола

Запоріжжя

2.08.00

IX

 

 

50м в/с дівчата Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Капова Надія

Куп’янськ

51.41

І

2.

Климова Христина

Київ

52.95

II

3.

Шестаковська Ольга

Одеса

56.70

III


50м в/с хлопці Дивізіон А

п/п

ГПБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Полохайло Арсен

Червоноград

35.93

І

2.

Шихов Євген

Харків

36.15

II

3.

Cupsa Andrei

Румунія

47.43

III

4.

Осадчий Андрій

Куп’янськ

48.64

IV

5.

Toma Alexandra

Румунія

51.92

V

6.

Cirjmar Calin

Румунія

1.01.44

VI

7.

Андреєв Микола

Одеса

1.05.00

VII

8.

Данилов Дмитро

Харків

1.16.52

VIII


50м в/с хлопці Дивізіон В

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Julei Timotei

Румунія

1.18.29

І

2.

Дем’янчук Юрій

Одеса

1.28.83

II

3.

Turkanu Alexandra

Румунія

1.30.99

III

4.

Лопатін Андрій

Одеса

1.41.95

IV

5.

Marculesku Cristian

Румунія

1.43.11

V

6.

Сергєєв Данило

Одеса

2.34.09

VI


50м н/с дівчата

Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Кушнир Анастасія

Запоріжжя

57.67

І

2.

Шестаковська Ольга

Одеса

1.10.00

II

3.

Росоловська Світлана

Червоноград

1.16.38

III

 

50м н/с хлопці

Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Шихов Євген

Харків

47.11

І

2.

Cirjmar Calin

Румунія

1.02.06

II

3.

Cupsa Andrei

Румунія

1.04.40

III

4.

Козловський Олександр

Одеса

1.15.95

IV

5.

Кривас Максим

Одеса

1.21.99

V

6.

Turkanu Alexandru

Румунія

1.39.53

VI


50м брас дівчата

Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Сапон Анна

Київ

1.17.35

І

2.

Карпова Надія

Куп’янськ

1.28.56

II


50м брас хлопці Дивізіон А

п/п

ПІБ

команда

результат

Зайняте

місце

1.

Поребной Влад

Харків

1.01.23

І

2.

Філій Андрій

Червоноград

1.01.83

II

3.

Синюков Степан

Київ

1.04.25

III

4.

Cupsa Andrei

Румунія

1.08.64

IV

5.

Кирвас Максим

Одеса

1.14.48

V


Естафета 4x25 м в/с

 

п/п

команда

результат

Зайняте місце

1.

Харків

1.38.29

І

2.

Купянськ-Запоріжжя

1.42.90

II

3.

Київ

1.47.78

III

4.

Червоноград

1.49.28

IV

5.

Румунія

1.52.04

V

6.

Одеська обласна федерація спорту інвалідів з порушеннями розумового та фізичного розвитку

2.24.30

VI

7.

Херсон

2.33.65

VII

8.

Одеса “Особливі діти”

2.35.96

VIII

9.

Одеса СЗОШ №73

3.17.99

IX