Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

ПЛАВАННЯ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Дата:  24-25.03.2018 р.
Місце проведення: м. КиївБасейн ШВСМ  (50 метрів)

 

50 м вільний стиль - жінки

 

1

Чередніченко Ольга

1998

0.36,31 II

272

Автономов Є.

2

Сінчак Анастасія

2006

0.36,61 II

267

Автономов Є.

3

Скоба Руслана

2006

0.37,43 II

254

Автономов Є.

4

Григорова Анастасія

2005

0.44,04 II

1 156

Соколови О.Г. та О.М

5

Трошіна Єлізавета

2007

0.57,29

124

Автономов Є.

6

Шаповалова Аліна

2008

1.00,43

60

Єсіпенко Ю.А.

7

Воровченко Софія

2011

1.32,18

17

Автономов Є.

8

Петунова Ангеліна

2011

1.50,27

9

Автономов Є.

50 м вільний стиль - чоловіки

 

1

Пушкарчук Максим

2002

0.30,86 II

1 312

Єсіпенко Ю.О.

2

Карабець Стефан

2003

0.31,71 II

1 287

Автономов Є.

3

Рибальченко Володимир

1998

0.34,44 II

1 224

Автономов Є.

4

Автономов Антон

2006

0.36,28 II

1 192

Автономов Є.

5

Коваленко Богдан

2002

0.38,19 II

1 164

Автономов Є.

6

Суржан Микита

2005

0.41,05 1 юн 132

 

Соколови О.Г. та О.М

7

Тараданов Давид

2007

0.48,23 III юн 81

 

Автономов Є.

8

Малиновський Артем

2009

0.51,78 III юн 66

 

Автономов Є.

9

Цимбалюк Миколай

2011

1.33,29

11

Автономов Є.

10

Кисельов Адриан

2009

1.43,41

8

Автономов Є.

11

Виноградець Crop

2010

1.44,52

8

Автономов Є.

12

Мирошніченко Микита

2009

1.55,04

6

Автономов Є.

13

Данілов Борис

2004

н\я

0

Автономов Є.


100 м брас - жінки

 

1

Чередніченко Ольга

1998

1.23,23

КМС

462

Автономов Є.

2

Трошіна Єлізавета

2007

2.16,22

II юн

105

Автономов Є.

100 м брас - чоловіки

 

Трикіша Максим

2002

1.21,03

1

350

Автономов Є.

Тимофеєв Владислав

2007

1.40,52

III

107

Автономов Є.

 

50 м на спині - жінки

1

Верниба Валерія

1996

0.34,20

КМС

495

Чеботарьов В.В.

2

Григорова Анастасія

2005

0.49,00

III

168

Соколови О.Г. та О.М.

3

Шаповалова Аліна

2008

1.05,27

III юн

71

Єсіпенко Ю.А.

4

Воровченко Софія

2011

1.34,17

 

23

Автономов Є.

5

Петунова Ангеліна

2011

1.38,04

 

21

Автономов Є.

50 м на спині - чоловіки

 

1

Карабець Стефан

2003

0.40,14

III

214

Автономов Є.

2

Автономов Антон

2006

0.43,23

III

171

Автономов Є.

3

Суржан Микита

2005

0.45,07

III

151

Соколови О.Г. та О.М.

4

Тараданов Давид

2007

1.01,96

III юн

58

Автономов Є.

5

Кисельов Адриан

2009

1.02,78

III юн

56

Автономов Є.

6

Малиновський Артем

2009

1.04,99

 

50

Автономов Є.

7

Цимбалюк Миколай

2011

1.12,91

 

35

Автономов Є.

8

Виноградець Crop

2010

1.34,17

 

23

Автономов Є.

9

Мирошніченко Микита

2009

1.38,04

 

21

Автономов Є.

 

100 м вільний стиль - жінки

 

1

Верниба Валерія

1996

1.06,17

КМС

314

Чеботарьов В.В.

2

Сінчак Анастасія

2006

1.23,70

II

240

Автономов Є.

3

Скоба Руслана

2006

1.28,10

III

206

Автономов Є.

4

Григорова Анастасія

2005

1.51,03

III юн

103

Соколови О.Г. та О.М.

 

100 м вільний стиль - чоловіки

1

Рибальченко Володимир 1998

1.19,95

III

201

Автономов Є.

 

2

Коваленко Богдан

2002

1.30,96

1 юн

137

Автономов Є.

3

Суржан Микита

2005

1.39,86

II юн

103

Соколови О.Г. та О.М.

4

Данілов Борис

2004

н\я

 

0

Автономов Є.

 

 

50 м батерфляй - чоловіки

1

Трикіша Максим

2002

0.32,41

1

331

Автономов Є.

2

Пушкарчук Максим

2002

0.36,28

II

236

Єсіпенко Ю.О.

3

Тимофеєв Владислав

2007

0.43,65

III

135

Автономов Є.

 


100м на спині - жінки

1

Верниба Валерія

1996

1.13,99

мс

484

Чеботарьов В.В.

2

Трошіна Єлізавета

2007

1.46,19

III

163

Автономов Є.

3

Шаповалова Аліна

2008

2.23,12

III юн

66

Єсіпенко Ю.А.


100 м на спині  - чоловіки

1

Карабець Стефан

2003

1.28,61

III

201

Автономов Є.

2

Автономов Антон

2006

1.39,30

III

143

Автономов Є.

 


50 м брас -  жінки

1

Чередніченко Ольга

1998

0.41,38

1

373

Автономов Є.

2

Скоба Руслана

2006

0.49,46

II

218

Автономов Є.

3

Сінчак Анастасія

2006

0.52,78

III

179

Автономов Є.

 


50 м брас - чоловіки

 

1

Трикіша Максим

2002

0.37,59

1

359

Автономов Є.

2

Пушкарчук Максим

2002

0.43,16

III

235

Єсіпенко Ю.О.

3

Тимофеєв Владислав

2007

0.46,21

III

192

Автономов Є.

4

Рибальченко Володимир 1998

0.46,95

III

183

Автономов Є.

 

5

Коваленко Богдан

2002

0.54,35

II ЮН

118

Автономов Є.

6

Малиновський Артем

2009

1.13,66

 

47

Автономов Є.

 

Загальний підсумок

Жінки

1

Верниба Валерія

1996

495

314

484

1293

2

Чередніченко Ольга

1998

272

462

373

1107

3

Сінчак Анастасія

2006

267

240

179

686

4

Скоба Руслана

2006

254

206

218

678

5

Григорова Анастасія

2005

156

168

103

427

6

Трошіна Єлізавета

2007

124

105

163

392

7

Шаповалова Аліна

2008

60

71

66

197

8

Воровченко Софія

2011

17

23

 

40

9

Петунова Ангеліна

2011

9

21

 

ЗО

 


Чоловіки

 

1

Трикіша Максим

2002

350

331

359

1040

2

Пушкарчук Максим

2002

312

236

235

783

3

Карабець Стефан

2003

287

214

201

702

4

Рибальченко Володимир

1998

224

201

183

608

5

Тимофеєв Владислав

2007

183

135

192

510

6

Автономов Антон

2006

192

171

143

506

7

Коваленко Богдан

2002

164

137

118

419

8

Суржан Микита

2005

132

151

103

386

9

Малиновський Артем

2009

66

50

47

163

10

Тараданов Давид

2007

81

58

 

139

11

Кисельов Адриан

2009

8

56

 

64

12

Цимбалюк Миколай

2011

11

35

 

46

13

Виноградець Crop

2010

8

23

 

31

14

Мирошніченко Микита

2009

6

21

 

27

15

Данілов Борис

2004

0

0

 

0