Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

 

 

У місті Бровари 02 жовтня 2021 року пройшов чемпіонат Києва з плавання серед спортсменів з порушеннями слуху (чоловіки, жінки).

 

 

Результати:

 

100м вільним стилем жінки (freestyle)

Григорова Анастасія – перше місце

Сінчак Анастасія – друге місце

Коваль Віталина – третє місце

100м вільним стилем чоловіки (freestyle)

Дудник Максим – перше місце

Султанов Ілля – друге місце

Литвиненко Олексій – третє місце

 

50м брас жінки (breaststroke)

Шаповалова Аліна – перше місце

Петунова Ангеліна – друге місце

Зіненко Аліса – третє місце

50м брас чоловіки (breaststroke)

Тимофеєв Владислав – перше місце

Тихопієнко Антон – друге місце

Мірошник Данило – третє місце

 

100 на спині жінки (backstroke)

Верниба Валерія – перше місце

Трошіна Єлізавета – друге місце

Бондаренко Надія – третє місце

100 на спині чоловіки (backstroke)

Автономов Антон – перше місце

Білярський Нікіта – друге місце

Сломчинський Богдан – третє місце

 

50м батерфляй жінки (fly)

Григорова Анастасія – перше місце

Петунова Ангеліна – друге місце

Воровченко Софія – третє місце

50м батерфляй чоловіки (fly)

Дудник Максим – перше місце

Султанов Ілля – друге місце

Литвиненко Олексій – третє місце

 

200 комплексне плавання жінки (medley)

Сінчак Анастасія – перше місце

Коваль Віталина – друге місце

Скоба Руслана – третє місце

200 комплексне плавання чоловіки (medley)

Зіненко Іван – перше місце

Тимофеєв Владислав – друге місце

Автономов Антон – третє місце

 

50 на спині жінки (backstroke)

Верниба Валерія – перше місце

Трошіна Єлізавета – друге місце

Пушкарьова Поліна – третє місце

50 на спині чоловіки (backstroke)

Дудник Максим – перше місце

Султанов Ілля – друге місце

Автономов Антон – третє місце

 

100м брас жінки (breaststroke)

Шаповалова Аліна – перше місце

Трошіна Єлізавета – друге місце

Сінчак Анастасія – третє місце

100м брас чоловіки (breaststroke)

Тимофеєв Владислав – перше місце

Артамонов Максим – друге місце

Петрук Іван – третє місце

 

50м вільним стилем жінки (freestyle)

Верниба Валерія – перше місце

Григорова Анастасія – друге місце

Сінчак Анастасія – третє місце

50м вільним стилем чоловіки (freestyle)

Султанов Ілля – перше місце

Дудник Максим – друге місце

Литвиненко Олексій – третє місце

 

Тренери – Автономов Є.В., Гребер О. В. , Литвиненко Г.І., Зіненко В.Ф., Бистревський Д.М., Єсіпенко Ю., Чернов А., Чеботарьов В., Сидоренко Д.П.

  

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/447779975594692/posts/1452844135088266/?sfnsn=mo 

 

 

 

 

 

Наші контакти

phone 7 512 (044) 293-20-43 - спортивний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-40 - відділ кадрів

phone 7 512 (044) 293-20-33 - організаційний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-30 - бухгалтерія

mailinvasportkiev@ukr.net

Додати новину

Партнери

  • Simple Item 18

    Simple Item 18

  • НСК "Олимпийский"
  • Simple Item 16

    Simple Item 16