Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

З 02 по 05 червня у місті Кам’янське пройшли фінальні змагання ХХVІІІ Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей  з  інвалідністю, присвяченої 30-й річниці незалежності України.

 

Результати київських спортсменів:

 

50 м вільний стиль - дівчата  - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Бондарчук Олеся – перше місце

Леонтьєва Вікторія – перше місце

Онищенко Слава – друге місце

З порушенням слуху

Бондаренко Надія – друге місце

Шаповалова Аліна – четверте місце

 

50 м вільний стиль - дівчата  - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Білоцька Дар'я – перше місце

Гнатенко Валерія – перше місце

З порушенням слуху

Коваль Віталіна – перше місце

 

50 м вільний стиль - юнаки - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Назарчук Назар – перше місце

З порушенням слуху

Малиновський Артем – четверте місце

Сломчинський Богдан – сьоме місце

 

50 м вільний стиль - юнаки - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Савченко Давид – шосте місце

Корбут Антон – друге місце

З порушенням слуху

Автономов Антон – перше місце

Кудляк Олександр – п’яте місце

 

50 м брас - дівчата - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Суханюк Вікторія – перше місце

Коваленко Дар'я – друге місце

З порушенням слуху

Шаповалова Аліна – п’яте місце

 

50 м брас - дівчата - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Семенюк Юлія – перше місце

Полтавець Олена – друге місце

Швець Олександра – третє місце

З порушенням розумового та фізичного розвитку

Пінчук Анастасія – перше місце

З порушенням слуху

Сінчак Анастасія – друге місце

 

50 м брас - юнаки - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Сорока Едуард – перше місце

Сорокін Микола – друге місце

Назарчук Назар – третє місце

З порушенням слуху

Тихопієнко Антон – перше місце

 

50 м брас - юнаки - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Савченко Давид – п’яте місце

Корбут Антон – друге місце

З порушенням слуху

Тимофеєв Владислав – перше місце

 

50 м батерфляй - дівчата - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Коваленко Дар'я – перше місце

 

50 м батерфляй - дівчата - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Гнатенко Валерія – перше місце

З порушенням слуху

Трошина Єлізавета – перше місце

 

50 м батерфляй - юнаки - старша група

З порушенням слуху

Кудляк Олександр – третє місце

 

100 м вільний стиль - дівчата  - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Леонтьєва Вікторія – перше місце

Онищенко Слава – перше місце

З порушенням слуху

Бондаренко Надія – третє місце

 

100 м вільний стиль - дівчата  - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Білоцька Дар'я – друге місце

З порушенням слуху

Сінчак Анастасія – перше місце

Коваль Віталіна – друге місце

 

100 м вільний стиль - юнаки - молодша група

З порушенням слуху

Малиновський Артем – шосте місце

 

100 м вільний стиль - юнаки - старша група

З порушенням слуху

Тимофеєв Владислав – перше місце

Кудляк Олександр – п’яте місце

 

100 м брас - дівчата - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Суханюк Вікторія – друге місце

Коваленко Дар'я – третє місце

З порушенням розумового та фізичного розвитку

Пінчук Анастасія – перше місце

З порушенням слуху

Шаповалова Аліна – четверте місце

 

100 м брас - дівчата - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Семенюк Юлія – перше місце

Полтавець Олена – друге місце

Швець Олександра – третє місце

 

100 м брас - юнаки - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Сорока Едуард – третє місце

З порушенням слуху

Тихопієнко Антон – перше місце

Сломчинський Богдан – п’яте місце

 

100 м брас - юнаки - старша група

З порушенням слуху

Тимофеєв Владислав – перше місце

 

100 м на спині - дівчата - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Бондарчук Олеся – перше місце

Леонтьєва Вікторія – друге місце

 

100 м на спині - дівчата - старша група

З порушенням слуху

Трошина Єлізавета – перше місце

 

100 м на спині - юнаки - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Сорокін Микола – третє місце

 

100 м на спині - юнаки - старша група

З порушенням слуху

Автономов Антон – перше місце

Білярський Нікіта – четверте місце

 

50 м на спині - дівчата - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Бондарчук Олеся – перше місце

Суханюк Вікторія – перше місце

З порушенням слуху

Бондаренко Надія – друге місце

 

50 м на спині - дівчата - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Білоцька Дар'я – друге місце

Семенюк Юлія – перше місце

Гнатенко Валерія – друге місце

Полтавець Олена – третє місце

Швець Олександра – третє місце

З порушенням розумового та фізичного розвитку

Пінчук Анастасія – друге місце

З порушенням слуху

Трошина Єлізавета – перше місце

 

50 м на спині - юнаки - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Сорокін Микола – четверте місце

Сорока Едуард – сьоме місце

Назарчук Назар – перше місце

З порушенням слуху

Тихопієнко Антон – третє місце

Сломчинський Богдан – шосте місце

 

50 м на спині - юнаки - старша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Савченко Давид – п’яте місце

Корбут Антон – друге місце

З порушенням слуху

Автономов Антон – перше місце

Білярський Нікіта – третє місце

 

 

200 м комплексне плавання - дівчата - молодша група

З порушенням слуху

Сінчак Анастасія – третє місце

 

 200 м комплексне плавання - дівчата - старша група

З порушенням слуху

Сінчак Анастасія – перше місце

 

200 м комплексне плавання - юнаки - молодша група

З порушенням слуху

Малиновський Артем – четверте місце

 

200 м вільний стиль - дівчата  - старша група

З порушенням слуху

Коваль Віталіна – перше місце

 

200 м вільний стиль - юнаки - молодша група

З ураженням опорно- рухового апарату

Онищенко Слава – перше місце

 

200 м вільний стиль - юнаки - старша група

З порушенням слуху

Білярський Нікіта – четверте місце

 

 

 

Тренери київських спортсменів – Соколова О., Соколов О., Автономов Є., Бистревський Д., Зіненко В., Чернов А., Єсіпенко Ю., Лагутенко Р., Ситнікова Я. 

 

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалими виступами!