Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

12-13 грудня у столиці пройшов Кубок міста Києва з плавання серед спортсменів з порушенням слуху (чоловіки, жінки).

 

Змагання відбувалися у будівлі басейну «ЦСК ЗСУ». Все пройшло у відповідності до всіх норм та правил.

 

Результати змагань

100 метрів вільним стилем жінки (freestyle):

Перше місце – Григорова Анастасія,  друге місце – Сінчак Анастіся, третє місце – Пилипчук Олександра.

100 метрів вільним стилем чоловіки (freestyle):

Перше місце – Дудник Максим,  друге місце – Султанов Ілля, третє місце – Литвененко Олексій.

50 метрів на спині жінки (backstroke)

Перше місце – Трошина Єлізавета,  друге місце – Бондаренко Надія, третє місце – Ткаченко Аріна.

50 метрів на спині чоловіки (backstroke)

Перше місце – Автономов Антон,  друге місце – Литвиненко Микола, третє місце – Тихопієнко Антон.

50 метрів батерфляй чоловіки (fly)

Перше місце – Дудник Микола,  друге місце – Сулианов Ілля, третє місце – Литвиненко Олексій.

100 метрів брас жінки (breaststroke)

Перше місце – Трошина Єлізавета,  друге місце – Сінчак Анастасія, третє місце – Шаповалова Аліна.

100 метрів брас чоловіки (breaststroke)

Перше місце – Тимофєєв Владислав,  друге місце – Тихопієнко Антон, третє місце – Мірошник Данило.

50 метрів вільним стилем жінки (freestyle)

Перше місце – Григорова Анасія,  друге місце – Сінчак Анастасія, третє місце – Бондаренко Надія.

50 метрів вільним стилем чоловіки (freestyle)

Перше місце – Литвиненко Олексій,  друге місце – Дудник Максим, третє місце – Султанов Ілля.

100 метрів на спині жінки (backstroke)

Перше місце – Трошина Єлізавета,  друге місце – Воровченко Софія.

100 метрів на спині чоловіки (backstroke)

Перше місце – Автономов Антон,  друге місце – Литвиненко Микола, третє місце – Білярський Нікіта.

200 метрів вільним стилем жінки (freestyle)

Перше місце – Бондаренко Надія.

200 метрів вільним стилем чоловіки (freestyle)

Перше місце – Дудник Максим,  друге місце – Литвиненко Олексій, третє місце – Тихопієнко Антон.

100 метрів батерфляй жінки (butterfly)

Перше місце – Григорова Анастасія.

100 метрів батерфляй чоловіки (butterfly)

Перше місце – Сулианов Ілля,  друге місце – Богоніс Тарас, третє місце – Трикіша Максим.

50 метрів брас жінки (breaststroke)

Перше місце – Сінчак Анастасія,  друге місце – Трошина Єлізавета, третє місце – Шаповалова Аліна.

50 метрів брас чоловіки (breaststroke)

Перше місце – Тимофєєв Владислав,  друге місце – Тихопієнко Антон, третє місце – Цедік Максим.

 

Вітаємо переможців!

Наші контакти

phone 7 512 (044) 293-20-43 - спортивний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-40 - відділ кадрів

phone 7 512 (044) 293-20-33 - організаційний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-30 - бухгалтерія

mailinvasportkiev@ukr.net

Додати новину

Партнери

  • Simple Item 18

    Simple Item 18

  • НСК "Олимпийский"
  • Simple Item 16

    Simple Item 16