• КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

• 1
  • 2

Паралімпійці України яскраво завершили змагання кубку світу з пауерліфтингу

Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу сьогодні, 20 лютого, яскраво завершила змагання кубку світу, виборовши ще 2 високі нагороди - золото та срібло. Відтак, у доробку команди - 2 золоті та 2 срібні медалі й станом на сьогодні - друге місце серед дорослих (після команд Нігерії та Йорданії, котрі розділили 1 місце), а також 3 золоті медалі та перше місце серед юніорів (також станом на 20 лютого). 6 із семи пауерліфтерів України повертаються на Батьківщину з високими нагородами!

Сьогодні яскраву крапку змагань поставила Раїса Топоркова, котра виборола золоту нагороду у ваговій категорії до 61 кг і «витисла» 101 кг. Срібну нагороду завоювала Олійник Наталія у ваговій категорії до 67 кг до і результатом - 100 кг.