Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

https://cdn7.pokupon.ua/uploaded/new_campaign_pictures/3850/data/main720x340/ping1.jpg

 Дата:  22-23 квітня 2018 р.

Місце проведення: м, Київ, СК «Гурман»

 

Особиста категорія. Жінки.

Група А

УЧАСНИКИ 1 2 3 4 5 Перемога М’ячі Очки Місце  
п/п  
1 Стаснж Олена 2 2 2 2 4 12-1  8 1  
03:01 03:00 03:00 03:00  
2 Мостицька Олена 1 2 2 2 3  10-3 7 2  
01:03 03:00 03:00 03:00  
3 Нежур Вікторія 1 1 1 1 0  0-12 4 5  
00:03 00:03 00:03 00:03  
4 Сокол Г анна 1 1 2 1 1  3-9 5 4  
00:03 00:03 03:00 00:03  
5 Драбюк Олена 1 1 2 2  6-6 6 3  
00:03 00:03 03:00 03:00   2  
                       
         

Група Б

           
УЧАСНИКИ 1 2 3 4 5 Перемога М’ячі Очки Місце  
п/п    
1 Зінченко Тетяна   2 2 2 2 4  12-2 8 1  
  03:02 03:00 03:00 03:00  
2 Синяк Альона 1 2 2 2 3 11-3  7 2  
02:03 03:00 03:00 03:00  
3 Вербицька Дарія 1 1 1 1 0 0-12  4 5  
00:03 00:03 00:03 00:03  
4 Жабровець Інна 1 1 2 2 2  6-6 6 3  
00:03 00:03 03:00 03:00  
5

Півовар Валентина

1 1 2 1 1 3-9  5 4  
00:03 00:03 03:00 00:03  
       

 

 

 

  Фінальні змагання

 (5-10 місце)

           
                       
УЧАСНИКИ   2 3 4 Перемога М’ячі Очки Місце    
п/п      
1 Зінченко Тетяна 1 2 1 1 1 3-8  4 3    
03:02 00:03 00:03    
2 Синяк Альона 1 1 1 2 2-9  3 4    
02:03 00:03 00:03    
3 Стасюк Олена 2 2 2 3 9-1  6 1    
03:00 03:00 03:01    
4 Мостицька Олена 2 2 1   2 7-3  5 2    
03:00 03:00 01:03        
       

 



II фінал
(5-10 місце)

           
                       
УЧАСНИКИ 1 2 3 4 5 6 Перемога М’ячі Очки Місце
п/п
1 Жабровець Інна 2 2 2 2 2 5 15-0  10 5
03:00 03:00 03:00 03:00 03:00
2 Драбюк Олена 1 2 2 2 2 4 12-3  9 6
00:03 03:00 .3. : 0 03:00 03:00
3 Півовар Валентина 1 1 2 2 2 3  9-7 8 7
00:03 00:03 3 : І 03:00 03:00
4 Сокол Г анна 1 1 1 2 2 2 4-12  7 8
00:03 00:03 01:03 03:01 03:00
5 Вербицька Дарія 1 1 І І 2 1 0-15  6 9
00:03 00:03 00:03 І : 3 03:00
6 Нежур Вікторія 1 1 1 1 1       5 10
00:03 00:03 00:03 00:03 00:03    

 

  Особиста категорія. Фінальні змагання. Чоловіки

І фінал (1-4 місце)

УЧАСНИКИ 1 2 3 4 5 6 Перемога М’ячі Очки Місце
п/п
1 Литвиненко А 2 2 2 2 2 5 15-0 10 1
03:00 03:00 03:00 03:00 03:00
2 Некеров А 1 2 2 1 2 3 10.авг 8 3
00:03 03:00 03:00 01:03 3 і 2
3 Жебчук С 1 1 2 1 2 2 06.нояб 7 5
00:03 00:03 03:00 00:03 03:02
4 Дьолог В 1 1 2 І 1 0 июнь.15 5 6
00:03 00:03 03:00 00:03 0 ; 3
5 Г арбузюк В 1 2 2 2 1 3 11.июль 8 2
00:03 03:01 03:00 03:00 02:03
6 Дідковський 0 1 1 1 2 2 2 10.нояб 7 4
00:03 02:03 02:03 03:00 03:02



УЧАСНИКИ 1 2 3 4 5 6 Перемога М’ячі Очки Місце
п/п
1 Стасюк Г   2 2 2 2 2 5 15.апр 10 1
    03:01 03:02 3 ; 1 03:00 03:00
2 Отяковський А 1 3 1 2 2 2 3 11.сент 8 3
01:03 3 ; 2 03:00 03:01
3 Савчук О 2 3 2 2 2 2 3 14.июль 8 2
03:01 03:02 03:00 03:01
4 Білінський К 1 3 1 1 2 І 1 08.дек 6 5
02:03 02:03 03:00 00:03
5 Видибофець Ю 0 3 1 1 і 1 0 0-15 5 6
00:03 00:03 00:03 00:03
6 Отовчіц А . 0 3 1 1 2 2   2 08.сент 7 4
01:03 01:03 03:00 03:00  

 

І фінал (1-4 місце)                
УЧАСНИКИ 1 2 3 4 Перемога М’ячі Очки Місце
п/п
1 Литвиненко А 2 2 2 О

9-1

6 1
03:01 03:00 03:00 3
2 Стасюк Г 1 2 2 2

7-4

5 2
01:03 03:00 03:01
3 Гарбузюк В 1 1 1 0 0-9 3 4
00:03 00:03 00:03
4 Савчук 0 І 1 2 1

4-6

4 3
00:03 01:03 03:00
                   
ІІ фінал (5-8 місце)                  
УЧАСНИКИ 1 2 3 4 Перемога М’ячі Очки Місце
п/п
1 Некеров А 2 1 2 2

6-2

5 6
03:02 00:03 03:00
2 Дідковський 0 1 і 2 1 5-6 4 7
02:03 00:03 03:00
3 Отяковський А 2 2 2 3 9-І 6 5
03:00 03:00 03:01
4 Отовчіц А 1 1 1 0

1-9

3 8
00:03 00:03 01:03
ПІ фінал (9-12 місце)                  
УЧАСНИКИ 1 2 3 4 Перемога М’ячі Очки Місце
п/п
1 Білінський К 2 2 2 3 9-0 6 9
03:00 03:02 03:00
2 Видибофець Ю 1 1 ] 0 0-9 3 12
0 : 3 00:03 0 ; 3
3 Жебчук С 1 2 2 8-3 5 10
02:03 03:00 03:00
4 Дьолог В 1 2 1   1 4-6 4 11
00:03 03:00 00:03