Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Фінальні змагання ХХУ Всеукраїнської спартакіади „Повіру себе” серед дітей з інвалідністю

Фінальні змагання ХХУ Всеукраїнської спартакіади „Повіру себе” серед дітей з інвалідністю, присвяченої 27-ій річниці незалежності України.
Дата:  06-011 вересня 2018 р. 
Місце проведення: б/в «Вінниця», с. Коблево (Миколаївська область), спортзал БВ "Вінниця".

  РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

ДІВЧАТА

Молодша група

1.

Демовець Катерина

2007

Херсонська

Андрющенко В

2.

Янкевич Вікторвія

2005

Чернівецька

Кононенко О.

3.

Каціон Вікторія

2005

м.Київ

Барабоха В.

Старша група

1.

Артеменко Анжела

2004

Чернігівська

Чепелуха В.

2.

Лунич Юліана

2004

Львівська

Гудина Ю.

3.

Сенюга Віталіна

2004

Львівська

Гудина Ю.

4.

Нежур Вікторія

2004

Київська

Стасюк О.

5.

Ящик Анжеліка

2003

Херсонська

Лобода О.

ЮНАКИ

Молодша група

1.

Скварський Дмитро

2007

Чернігівська

Кошель В.

2.

Пугач Артур

2007

Чернігівська

Чепелуха В.

3.

Лозовик Роман

2005

Київська

Стасюк О.

4.

Кобець Андрій

2006

Херсонська

Лобода О.

5.

Ражик Сергій

2005

Рівненська

Нажник Р.

6.

Білярській Нікіта

2007

Київська

Пишняк І.

7.

Семенюк Артем

2007

м.Київ

Барабоха В.

Старша група

1.

Овчаренко Максим

2004

Полтавська

Закладний М.

2.

Драч Ілля

2004

Чернігівська

Чепелуха В.

3.

Савченко Сергій

2003

Херсонська

Лобода О.

4.

Карло Віктор

2003

Херсонська

Лобода О.

5.

Малюта Ісай

2003

Волинська

Шевчук М.

6.

Малюта Ніконор

2003

Волинська

Шевчук М.

7.

Отовчиц Андрій

2004

м.Київ

Барабоха В.

 

Старша група

  

№ п/п Прізвише, ім'я, регіон Р.Н 1 2 3 4 5 6 7 ОЧКИ МІСЦЕ
1 Малюта Ісай Волинська область 2003   1 1 1 2 1 1 7 5
1:3 0:3 1:3 3:2 0:3 0:3
2 Малюта Ніконор Волинська область 2003 2   1 1 1 1 1 7 6
3:1 0:3 0:3 2:3 0:3 0:3
3 Карло Віктор Херсонська область 2003 2 2   1 2 1 1 9 4
3:0 3:0 2:3 3:0 0:3 0:3
4 Савченко Сергій Херсонська область 2003 2 2 2   2 1 1 10 III
3:1 3:0 3:2 3:2 0:3 1:3
5 Отовчиц Андрій м.Київ 2004 1 2 1 1   1 1 7 7
2:3 3:2 0:3 2:3 0:3 0:3
6 Овчаренко Максим Полтавська область 2004 2 2 2 2 2   2 12 І
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
7 Драч Ілля Чернігівська область 2004 2 2 2 2 1 2   11 II
3:0 3:0 3:0 3:1 0:3 3:0


Молодша група

№ п/п Прізвище, ім'я, регіон Р.Н 1 2 3 4 5 6 7 ОЧКИ МІСЦЕ
  Лозовик Роман 2005   2 2 2 2 1 1 10 III
1     3:0 3:0 3:0 3:0 2:3 0:3
  Київська область        
  Білярський Нікіта 2007 1   1 1 2 1 1    
2   0:3   0:3 0:3 3:1 0:3 0:3 7 6
  Київська область        
  Ражик Сергій 2005 1 2   1 2 1 1 8  
3   0:3 3:0   1:3 3:0 0:3 0:3 5
  Рівненська область        
  Кобець Андрій 2006 1 2 2   2 1 1    
4   0:3 3:0 3:0   3:0 1:3 0:3 9 4
  Херсонська область        
  Семенюк Артем 2007 1 1 1 1   1 1    
5   0:3 1:3 0:3 0:3   0:3 0:3 6 7
  м.Київ        
6 Пугач Артур 2007 2 2 2 2 2   1 11 II
  3:2 3:0 3:0 3:1 3:0   0:3
  Чернігівська область        
7 Скварський Дмитро 2007 2 2 2 2 2 2   12 І
  3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0  
  Чернігівська область        

Молодша група

№ п/п Прізвише, ім'я, регіон Р.Н 1 2 3 ОЧКИ МІСЦЕ
  Каціон Вікторія     1 1    
1   2005   2:3 0:3 2 III
  м.Київ        
  Янкевич Вікторія   2   1    
2   2005 3:2   1:2 3 II
  Чернівецька область        
  Демовець Катерина 2007 2 2     І
3   3:0 3:1   4
  Херонська область