Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

• 1
  • 2

З 14 по 17 березня 2019р. у м Таллінн (Естонія) відбувся перший в історії чемпіонат світу (ЧС) з легкої атлетики у приміщенні серед глухих спортсменів. У ньому взяли участь близько 150 учасників з 25 країн світу.

Збірна України блискуче виступила на цих змаганнях, посівши почесне 2 загальнокомандне місце. У скарбничці Національної збірної команди України: 17 медалей, з них 7 золотих, 6 срібних і 4 бронзові медалі.

Чемпіонами світу стали Н.Урсуленко в штовханні ядра, Ю.Матвієвська у стрибках в довжину, К.Потапенко в потрійному стрибку, М.Носенко біг на 60 м і чоловічий квартет у складі С.Коломійця, О.Дмитрієнка, С.Драча, Д.Руденко в естафеті 4 по 400м. Микола Носенко нікому не залишив шансів в бігу на 60м, пробігши цю дистанцію з світовим рекордом за 6,77 сек.

Н.Урсуленко.

Ю.Матвієвська.

К.Потапенко.

М.Носенко.

Старти на ЧС стали бенефісом української спортсменки Ю.Шаповал, якій і вручили її приз як кращої спортсменки чемпіонату. Вона здобула перемогу з бігу на 60 м з/б з світовим рекордом, випередивши свою найближчу суперницю з США, з високим результатом 8,76 сек і через деякий час у впертій боротьбі з росіянками перемогла в бігу на 400м. Також у неї в активі є срібна медаль в бігу на 60 м. та естафета 4 по 400м, де компанію їй склали В.Кочмарік, К.Кіняйкіна і С.Куприч.

Ю.Шаповал.

Вітаємо переможців та призерів, а також їх тренерів з успішними виступами на чемпіонаті світу.

Бажаємо подальших успіхів на літньому чемпіонаті Європи, який відбудеться 20-28 липня 2019 р. в Німеччині.