Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

35654474 1800851789961201 879933795589947392 n

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч відбір до чемпіонату Європи серед глухих. Національна збірна у своїй групі перемогла Іспанію з рахунком 4:0 і нині вдома обійшла Данію 7:0. Грали на стадіоні "Локомотив". Нагадаємо, тренує дефлімпійську збірну України полтавець Олександр Верещака. Цього разу грали в нацзбірній семеро земляків. Перемога забезпечила українцям вихід до фіналу чемпіонату Європи, що наступного літа відбудеться в Греції.

Олександр Верещака, тренер команди України:- Ми показали свою майстерність найвищого ґатунку сьогодні! Результат говорить сам за себе 7:0. Путівку вибороли до чемпіонату Європи в Греції. Наразі команда оновлюється зміна поколінь. Тому сподіватимемося, що вийдемо на найвищий рівень у підготовці до чемпіонату Європи. Дефлімпійськими чемпіонами були, тому наша мета стати чемпіонами Європи!
Тренер команди Данії: - Дуже важко було! Грати проти однієї з найсильніших команд світу. На мою думку, найкращі команди це Туреччина, Росія та Україна. Сьогодні опонент показав найвищий рівень гри, ви сильніші набагато! Мої здалися в останні 10 хвилин матчу, а старалися всього то .. тільки на початку гри. Окей, якби 0:4 програли, але пропустити тричі за 10 хвилин це вже неподобство. Чи чесно, що ми з нулем програли? Так! Може, один могли забити, але так, все чесно наш результат це нуль.