Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

46511035_1578922812209256_1863822116323852288_n.jpg

Досить успішно виступила на чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору, що проходив у м. Одівелас (Португалія), 12 листопада – 19 листопада 2018 року, національна паралімпійська збірна команда з дзюдо, виборовши 2 місце з результатом: 2 золоті та дві срібні нагороди.

 У змаганнях  взяли  участь  спортсмени з інвалідністю  42  країн, національну команду представило 8 спортсменів.

Найкраще від команди України виступив Назаренко Олександр, у доробку котрого 1 золота та 1 срібна нагороди, а також Черняк Інна, котра завоювала золоту медаль.

Особисті результати  спортсменів

 

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1.

Галінська Юлія

Рівненська

в/к до 48 кг

особисте -  7 місце

Романкевич М.Я.

2.

Гусєва Ірина

Рівненська

в/к до 63 кг

особисте -2 місце

Романкевич М.Я.

3.

Гарник Анастасія

Рівненська

в/к до 63 кг

програла в першому турі

Романкевич М.Я. Іваницький І.І.

4.

Логацька Людмила

Рівненська

в/к до 52 кг

програла в першому турі

Романкевич М.Я.

5.

Косінов Олександр

Рівненська

в/к до 81 кг

особисте - 5 місце

командне - 2 місце

Романкевич М.Я.

6.

Котенко Сергій

Рівненська

в/к до 73 кг

програв в першому турі

командне - 2 місце

Романкевич М.Я.

7.

Соловей Дмитро

м. Київ

в/к до 73 кг

особисте - 7 місце

командне - 2 місце

Балаян К.А.

8.

Омельчук Нікіта

Рівненська

в/к до 60 кг

програла в першому турі

Романкевич М.Я.

9.

Назаренко Олександр

Рівненська

в/к до 90 кг

особисте - 1 місце

командне - 2 місце

Романкевич М.Я.

10.

Помінов Олександр

Рівненська

в/к до 90 кг

програв у другому турі

командне - 2 місце

Романкевич М.Я.

11.

Хорава Давид

Рівненська

в/к до 66 кг

особисте - 5 місце

командне - 2 місце

Романкевич М.Я.

12.

Черняк Інна

Запорізька

в/к до 57 кг

1 місце

Вертинський К.В.

Бондарчук А.В.

13.

Шаблій Олександр

Рівненська

в/к до 66 кг

програв в першому турі

командне - 2 місце

Романкевич М.Я.

 

Країни, які  посіли  з  1-10 командні  місця  у змаганнях (без командних змагань)

 

 

Зайняті командні місця

 

Назва країни

 

Кількість місць

 

Кількість очок

Примітка

I

 

II

III

IV

V

VI

1.

Корея

3

3

1

 

 

 

 

 

2.

Україна

2

1

0

 

 

 

 

 

3.

Азербайджан

1

2

3

 

 

 

 

 

4.

Узбекистан

1

1

4

 

 

 

 

 

5.

Китай

1

0

2

 

 

 

 

 

6.

Бразилія

1

0

1

 

 

 

 

 

7.

Грузія

1

0

1

 

 

 

 

 

8.

Іран

1

0

1

 

 

 

 

 

9.

Туреччина

1

0

0

 

 

 

 

 

10.

Казахстан

1

0

0

 

 

 

 

 

 

Вітаємо спортсменів та тренерів команди та бажаємо нових яскравих перемог на шляху до Токіо-2020.

 

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України