Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

110702 153303

Дата : 9.12.2018.

Змагання: «Спортивний тиждень до міжнародного дня людей з інвалідністью» серед осіб з вадами слуху 

Місце проведення: м. Київ, вул.Маршала Конєва,6, конференц-зал Готель «Фавор-Парк»

Кількість учасників: 75 осіб, 33 - чоловіків,42 - жінок;
Прийняли участі: 16 жіночих команд, 10 чоловічих команд та 16 парних команд

Результати командних змагань:

 

Жіноча команда

 

Парна команда

 

Чоловіча команда

1 м.

ІСЕ

1 м.

КсИва

1 м.

Ветеран-Форум

2 м.

Середа

2 м.

Ukraine

2 м.

Дніпро

3 м.

Особливі

небезпечні

З м.

Волан-2

3 м.

Операція»И»

 

Протокол результатів змагань серед жіночих команд

Група А

команда

1

2

3

4

Мячі

різниця

Очки

Місце

1

Середа

 

8:4

17:3

9:0

34:7

27

6

1

2

Метеор

4:8

 

11:4

2:11

17:23

-6

2

3

3

Оріфлейм

3:17

4:11

 

4:6

11:34

-23

0

4

4

Кішка

0:9

11:2

6:4

 

17:6

11

4

     2


Група Б

команда

1

2

3

4

Мячі

різниця

Очки

Місце

1

исоолиаі

небезпечні

 

7:5

7:3

6:0

20:8

12

6

1

2

Ракетка

5:7

 

8:3

6:0

19:10

9

4

2

3

Питей

3:7

3:8

 

6:0

12:15

-3

2

3

4

Неробу

0:6

0:6

0:6

 

0:18

-18

0

      4


Група В

команда

1

2

3

4

Мячі

різниця

Очки

Місце

1

 

Орієнтир

 

0:6

0:6

0:6

0:18

-18

0

4

2

Ангели

6:0

 

9:1

5:5

20:6

14

5

1

3

Троянда

6:0

1:9

 

8:5

15:14

1

2

3

4

Комета

6:0

5:5

5:8

 

16:13

3

3

      2


Група Г

 

команда

1

2

3

4

Мячі

різниця

Очки

Місце

Київська Русь

 

3:9

4:4

5:9

12:22

-10

1

4

2

ІСЕ

9:3

 

5:5

15:2

29:10

19

5

1

3

Рута

4:4

5:5

 

5:3

14:12

2

4

2

4

АТА

9:5

2:15

3:5

 

14:25

-9

2

3

 

Протокол результатів змагань серед чоловічих команд

 

 

Група А

команда

і

2

3

4

5

Мячі

різниця

Очки

Місце

1

Київська Русь-2

 

7:1

8:6

10:8

0:10

25:15

10

6

2

2

ЛУП

1:7

 

1:10

5:10

1:14

8:41

-33

0

5

3

Фільм

6:8

10:1

 

2:10

2:8

20:27

-7

2

4

4

Київська Русь-1

8:10

10:5

10:2

 

4:4

32:11

її

5

3

5

Дніпро

10:0

14:1

8:2

4:4

 

 37:6

29

7

   1


Група Б

 

команда

і

2

3

4

5

Мячі

різниця

Очки

Місце

1

ФКГ

 

6:4

6:5

4:9

4:1

20:19

1

6

3

2

ШЕФ

4:6

 

0:13

1:14

6:4

11:37

-26

2

4

3

Ветеран-Форум

5:6

13:0

 

8:3

7:2

35:11

24

6

1

4

Операція"И"

13:0

14:1

3:8

 

9:2

35:15

20

6

2

5

Каштан

1:4

4:6

2:7

2:9

 

9:26

-17

0

    5


Протокол результатів змагань серед парних команд

Спортивний тиждень до міжнародного дня людей з інвалідністью