Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Вже стало доброю традицією проводити молодіжний Чемпіонат України на початку року - і ось на минулому тижні, з 25 по 27 лютого в Дніпропетровську проводилися змагання - третій за рахунком чемпіонат України з бадмінтону серед нечуючих спортсменів, в якому участь брали гравці віком 1998 року народження й молодші.

 

Поборотися за найвищі місця приїхало 35 молодих спортсменів з 7 областей України - Вінницька, Одеська, Львівська, Миколаївська, Київська, Дніпропетровська та м. Київ.

У перший день змагань, після проходження мандатної комісії, змагання почалися з міксту (змішана пара) і гра йшла до фіналу А потім тривали гри в одиночній категорії у хлопців і дівчат до 2 туру.

У другий день змагань ігри тривали в парній категорії у хлопців і дівчат до фіналу, а також розігрувалися всі місця (крім призових) у всіх категоріях (одиночках, парах і міксті).

Останній день змагань завжди найцікавіший – гравці, що дійшли до фіналу, до упору боролися за перемогу, кожен показував свою майстерність і кожен хотів бути на п'єдесталі перемоги. Чемпіонами України серед молоді в одиночній категорії стали : у дівчат - Черноморова Соня (Миколаїв), у хлопців - Сенічкін Ігор (Вінниця).

Нижче подаємо результати змагань і зайняті місця всіх гравців.

 

Результати змагань
 

 

 

 

Наступна зустріч у бадмінтоністів - на чемпіонаті України, який відбудеться у квітні в м. Києві. Через тиждень намічається навчально-тренувальний збір в Дніпрі, де вперше разом з дорослими тренуватиметься молодь. У бадмінтоністів попереду важливий старт - в середині липня в Тайбеї буде проходити чемпіонат світу і одночасно 2-ий чемпіонат світу серед молоді.

Поїдуть на ЧС найкращі і найцілеспрямованіші спортсмени. Побажаємо їм удачі!

 

Фоторепортаж
 
 
 
 
Спортивна Федерація Глухих України