Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

badminton

Термін проведення: 03 - 05 жовтня 2018 року
Місце проведення: м. Харків, КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» , вул. Динамівська, 5А
Кількість учасників: всього - 38 учасників, чоловіків - 19 , жінок - 19.
Кількість команд: всього - 8 команд

 

РЕЗУЛЬТАТИ КУБКА УКРАЇНИ З БАДМІНТОНУ

1    місце 

Дніпропетровська область

2    місце 

Вінницька область-1

3    місце 

Київська область-1

4    місце 

Київська область-2

5    місце 

Вінницька область-2

6    місце 

Одеська область

7    місце 

м.Київ

8    місце 

Львівська область

 

Команда

Команда

Переможець

Рахунок

Дніпропетровська область

Львівська область

Дніпропетровська область

5:0

Київська область-2

Вінницька область-2

Київська область-2

4:1

Київська область-1

м.Київ

Київська область-1

4:1

Вінницька область-1

Одеська область

Вінницька область-1

5:0

 

 

 

 

Команда

Команда

Переможець

Рахунок

Дніпропетровська область

Вінницька область-2

Дніпропетровська область

5:0

Київська область-2

Львівська область

Київська область-2

5:0

Київська область-1

Одеська область

Київська область-1

5:0

Вінницька область-1

м.Київ

Вінницька область-1

4:1

 

 

 

 

Команда

Команда

Переможець

Рахунок

Дніпропетровська область

Київська область-2

Дніпропетровська область

5:0

Вінницька область-2

Львівська область

Вінницька область-2

5:0

Київська область-1

Вінницька область-1

Вінницька область-1

4:1

Одеська область

м.Київ

Одеська область

3:2

 

 

 

 

Команда

Команда

Переможець

Рахунок

Дніпропетровська область

Вінницька область-1

Дніпропетровська область

3:0

 

 

 

 

Команда

Команда

Переможець

Рахунок

Київська область-1

Київська область-2

Київська область-1

3:0

 

 

 

 

Команда

Команда

Переможець

Рахунок

Вінницька область-2

Одеська область

Вінницька область-2

3:0

 

 

 

 

Команда

Команда

Переможець

Рахунок

Львівська область

__ м.Київ

м.Київ

3:0

I підгрупа

№ п\п

Команда

1

2

3

4

Очки

Місце

1

Дніпропетровська область

 

5:0

 5: 0

5: 0

3

1

2

Київська область-2

0

 

5: 0

 4:1

2

2

3

Львівська область

0

0

 

0

0

4

4

Вінницька область-2

0

0

5: 0

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

II підгрупа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ п\п

Команда

1

2

3

4

Очки

Місце

1

Київська область-1

 

4:1

0

5:0

2

2

2

м.Київ

0

 

0

0

0

4

3

Вінницька область-1

4:1

4:1

 

5:0

3

1

4

Одеська область

0

3:2

0

 

1

3

Зустрічаються команда А Дніпропетровська область і команда Б Львівська область

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Циганков М.

Таць О.

Циганков М.

9;0

1

0

Жіноча одиночка

Совєтова Є.

Турчиняк М.

Совєтова Є.

9;1

1

0

Чоловіча пара

Такало П. Чорний С.

Оринчак Ю. Гаць О.

Такало П. Чорний С.

0;2

1

0

Жіноча пара

Чорна А. Сафронова А.

Дудяк І. Турчиняк М.

Чорна А. Сафронова А.

9;3

1

0

Змішана пара

Такало П. Чернецька К.

Оринчак Ю. Дудяк І.

Такало П. Чернецька К.

4;5

1

0

Зустрічаються команда А Київська область-2 і команда Б Вінницька область-2

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Сириця А.

Сенічкин І.

Сенічкин І.

12;6

0

1

Жіноча одиночка

Переверзева В.

Косован І.

Переверзева В.

17; 14

1

0

Чоловіча пара

Поплавський О. Сириця А.

Сенічкин І. Охота Р.

Поплавський О. Сириця А.

12; 10

1

0

Жіноча пара

Переверзева В. Набіуліна Д.

Косован І. Фіц А.

Переверзева В. Набіуліна Д.

10;21

1

0

Змішана пара

Поплавський О. Набіуліна Д.

Охота Р. Фіц А.

Поплавський О. Набіуліна Д.

13;8

1

0

Зустрічаються команда А Київська область-1 і команда Б м. Київ

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Сириця О.

Ковальчук О.

Сириця О.

11;9

1

0

Жіноча одиночка

Горела В.

ГубаньоваБ.

Губаньова Б.

8;6

0

1

Чоловіча пара

Сириця 0. Коваленко С.

Слободяник Д. Симонов К.

Сириця 0. Коваленко С.

4;5

1

0

Жіноча пара

Г орелаВ. Ольшевська Ю.

Остапенко К. Нашивочнікова 0.

Горела В. Ольшевська Ю.

3;2

1

0

Змішана пара

КоваленкоС. Ольшевська Ю.

Ковальчук О. Губаньова Б.

Коваленко С. Ольшевська Ю.

18;20

1

0

Зустрічаються команда А Вінницька область-1 і команда Б Одеська область

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Негар Т.

Харчук Р.

Негар Т.

16; 16

1

0

Жіноча одиночка

Горобець І.

Хрхштань В.

Горобець І.

0;2

1

0

Чоловіча пара

Дащенко С. Негар Т.

КириловичА. Земськов 0.

Дащенко С. Негар Т.

2;2

1

0

Жіноча пара

Г оробець І. Чжао С.

Хриптань В. ХарчукД.

Горобець І. ЧжаоС.

7;7

1

0

Змішана пара

Дащенко С. Чжао С.

Харчук Р. ХарчукД.

Дащенко С. Чжао С.

14; 12

1

0

Зустрічаються команда А Дніпропетровська область і команда Б Вінницька область-2

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Такало П.

Сенічкин І.

Такало П.

10;-13;18

1

0

Жіноча одиночка

Чернецька К.

Фіц А.

Чернецька К.

3;9

1

0

Чоловіча пара

Циганков М. Чорний С.

Сенічкин І Охота Р.

Циганков М. Чорний С.

9;19

1

0

Жіноча пара

Сафронова А. Чернецька К.

Косован І. Фіц А.

Сафронова А. Чернецька К.

7;0

1

0

Змішана пара

Чорний С. Чорна А.

Охота Р. Косован І

Чорний С. Чорна А.

3;2

1

0

Зустрічаються команда А Київська область-2 і команда Б Львівська область

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б-

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Поплавський С.

Оринчак Ю.

Поплавський С.

3;3

1

0

Жіноча одиночка

Переверзева В.

Дудяк І.

Переверзева В.

9;3

1

0

Чоловіча пара

Поплавський О. Сириця А.

Оринчак Ю. Таць 0.

Поплавський 0. Сириця А.

0;2

1

0

Жіноча пара

Переверзева В. Набіуліна Д.

Дудяк І. Турчиняк М.

Переверзева В. Набіуліна Д.

10;6

1

0

Змішана пара

Сириця А. Набіуліна Д.

Таць 0. Турчиняк М.

Сириця А. Набіуліна Д.

4:12

1

0

Зустрічаються команда А Київська область-1 і команда Б Одеська область

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Сириця 0.

Харчук Р.

Сириця О.

16; 15

1

0

Жіноча одиночка

Ольшевська Ю.

Харчу к Д.

Ольшевська Ю.

2;1

1

0

Чоловіча пара

Сириця О. Коваленко С.

Кирилович А. Земськов 0.

Сириця 0. Коваленко С.

3;2

1

0

Жіноча пара

Горела В. Ольшевська Ю.

Хриптань В. ХарчукД.

Горела В. Ольшевська Ю.

4;4

1

0

Змішана пара

Коваленко С. Горела В.

Кирилович А. Хри птацюВхг-^.

Коваленко С. Горела В.

2;0

1

0

Зустрічаються команда А Вінницька область-1 і команда Б Київ

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б ,

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Негар Т.

Слободяник Д.

Негар Т.

1;0

1

0

Жіноча одиночка

Чжао С.

ГубаньоваБ.

ГубаньоваБ.

5;6

0

1

Чоловіча пара

Дащенко С. Негар Т.

Слободяник Д. Симонов К.

Дащенко С. Негар Т.

2;5

1

0

Жіноча пара

Г оробець І. Чжао С.

Губаньова Б. Нашивочнікова 0.

Горобець І. Чжао С.

20;-17;20

1

0

Змішана пара

Дащенко С. Горобець І.

Ковальчук 0. • Остапенко К.

Дащенко С. Горобець І.

6;7

1

0

Зустрічаються команда А Дніпропетровська область і команда Б Киівська область-2

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Циганков М.

Сириця А.

Циганков М.

12;11

1

0

Жіноча одиночка

Чернецька К.

Набіуліна Д.

Чернецька К.

11 ;12

1

0

Чоловіча пара

Циганков М. Чорний С.

Поплавський О. Сириця А.

Циганков М. Чорний С.

16;-18;9

1

0

Жіноча пара

Сафронова А. Чернецька К.

Переверзева В. Набіуліна Д.

Сафронова А. Чернецька К.

8;7

1

0

Змішана пара

Такало П. Совєтова Є.

Поплавський О. Переверзева В.

Такало П. Совєтова Є.

16;13

1

0

Зустрічаються команда А Вінницька область-2 і команда Б Львівська область

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Охота Р.

Оринчак Ю.

Охота Р.

1:4

1

0

Жіноча одиночка

Косован І,

Дудяк І.

Косован І.

7;8

1

0

Чоловіча пара

Сенічкин І. Охота Р.

Оринчак Ю. Г’аць О.

Сенічкин І. Охота Р.

7;6

1

0

Жіноча пара

Косован І. Фіц А.

Дудяк І. Турчиняк М.

Косован І. Фіц А.

12; 12

1

0

Змішана пара

Сенічкин І Фіц А.

Г аць О. Турчиняк М.

Сенічкин І. Фіц А.

2;4

1

0

Зустрічаються команда А Київська область-1 і команда Б Вінницька область-1

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Сириця 0.

Дащенко С.

Дащенко С.

10;17

0

1

Жіноча одиночка

Горела В.

Горобець І.

Горобець І.

6;8

0

1

Чоловіча пара

Сириця 0. Коваленко С.

Дащенко С. Негар Т.

Дащенко С. Негар Т.

9;21

0

1

Жіноча пара

Горела В. Ольшевська Ю.

Горобець І. Чжао С.

Горобець І. Чжао С.

17;-16;10

0

1

Змішана пара

Коваленко С. Ольшевська Ю.

Негар Т. Чжао С.

Коваленко С. Ольшевська Ю.

15; 18

1

0

Зустрічаються команда А Одеська область і команда Б м.Київ

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Земськов 0.

Слободяник Д.

Зємськое 0.

19;-13;14

1

0

Жіноча одиночка

Хриптань В.

Губаньова Б.

Губаньова Б.

0;0

0

1

Чоловіча пара

Харчук Р.

Слободяник Д.

Харчук Р.

17;-17;18

1

0

 

Земськов 0.

Ковальчук 0.

Земськов 0.

 

 

 

Жіноча пара

Хриптань В. Харчук Д.

Губаньова Б. Нашивочнікова 0.

Губаньова Б. Нашивочнікова О.

7;8

0

1

Змішана пара

Харчук Р. Харчук Д.

Ковальчук О. Нашивочнікова 0.

Харчук Р. Харчук Д.

18; 15

1

0

Зустрічаються команда А Дніпропетровська область і команда Б Вінницька область-1

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Такало П.

Дащенко С.

Такало П.

10; 17

1

0

Жіноча одиночка

Сафронова А.

Чжао С.

Сафронова А.

4; 15

1

0

Чоловіча пара

Циганков М. Чорний С.

Дащенко С. Негар Т.

Циганков М. Чорний С.

-17;19;14

1

0

Жіноча пара

Сафронова А. Чорна А.

Г оробець І. Чжао С.

-

-

-

-

Змішана пара

Такало П. Чорна А.

Негар Т. Горобець І.

-

-

-

-

Зустрічаються команда А Київська область-1 і команда Б Київська область-2

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Сириця 0.

Поплавський О.

Сириця О.

9; 13

1

0

Жіноча одиночка

Ольшевська Ю.

Набіуліна Д.

Ольшевська Ю.

12; 16

1

0

Чоловіча пара

Сириця О. Коваленко С.

Поплавський О. Сириця А.

Сириця О. Коваленко С.

15; 18

1

0

Жіноча пара

Горела В. Ольшевська Ю.

Переверзева В. Набіуліна Д.

-

-

-

-

Змішана пара

Коваленко С. Горела В.

Сириця А. Переверзева В.

-

-

-

-

Зустрічаються команда А Вінницька область-2 і команда Б Одеська область

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Сенічкин І.

Харчук Р.

Сенічкин І.

-12;14;15

1

0

Жіноча одиночка

Косован І.

Харчук Д.

Косован І.

15;6

1

0

Чоловіча пара

Сенічкин І. Охота Р.

Харчук Р. Земськов 0.

Сенічкин І. Охота Р.

12;19

1

0

Жіноча пара

Косован І. Фіц А.

Хриптань В. Харчук Д.

-

-

-

-

Змішана пара

Охота Р. Фіц А.

Кирилович А. Хриптань В.

-

-

-

-

Зустрічаються команда А Львівська область і команда Б м. Київ

№ гравців

Учасники змагань

 

Переміг

Рахунок

Очки

 

 

А

Б

 

 

А

Б

Чоловіча одиночка

Оринчак Ю.

Слободяник Д.

Слободяник Д.

10;9

0

1

Жіноча одиночка

Дудяк І.

Губаньова Б.

Губаньова Б.

2;1

0

1

Чоловіча пара

Оринчак Ю. Гаць О.

Слободяник Д. Симонов К.

Слободяник Д. Симонов К.

9; 18

0

1

Жіноча пара

Дудяк І. Турчиняк М.

Губаньова Б. Нашивочнікова 0.

-

-

-

-

Змішана пара

Гаць 0. Турчиняк М.

Ковальчук 0. Нашивочнікова 0.

-

-

-

-