Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

 images

Фінальні змагання XXV Спартакіади "Повір у себе" з бадмінтону серед дітей з інвалідністю, присвяченої 27-й річниці незалежності України
Дата: 01.06-04.06.2018р.
Місце проведення: м. ОдесаСДЮСШОР №2.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Молодша група

ДІВЧАТА

1

Совєтова Єлизавета

2006

Дніпропетровська

Глущенко Н.А.

2

Шкляр Вероніка

2007

Київська

Поплавський О.С

3

Дзезик Вікторія

2005

Вінницька

Дмитришин А.

4

Нейман Анжеліка

2005

Львівська

самостійно

1 0004 

Старша група    

 

1

Волуйко Лаура

2004

Вінницька

Дмитришин А.

2

Фиц Анастасія

2004

Вінницька

Дмитришин А.

3

Сидоренко Анастасія

2003

Київська

Поплавський О.С.

4

ПриходькоІнна

2004

Київська

Поплавський О.С.

5

Дороніна Діана

2003

Одеська

Харчук Р.І

6

Комарницька Аліна

2004

Львівська

самостійно

7

Скуз Олеся

2004

Київська

Головачов В.В.

8

Зралко Дарина

2004

Вінницька

Дмитришин А.

9

Великодна Сніжана

2004

Київська

Головачов В.В.

1351550 

ЮНАКИ

Молодша група

1

Слободяник Денис

2006

м. Київ

Ковальчук О.В.

2

Зуботикін Микита

2006

Вінницька

Врасій ОТО.

3

Єфремов Максим

2005

Одеська

Харчук Р.І.

4

Саган Владислав

2007

Одеська

Харчук Р.І.

5

Блащук Богдан

2005

Київська

Бекетова Г.Ф.

 
 
Старша група    

1

Дробінчук Іван

2003

Вінницька

Гуркало В.М.

2

Кирилович Андрій

2004

Одеська

Харчук Р.І.

1351553

 

ЗМІШАНА ПАРА

Абсолютна першість

 

1

Дробінчук Іван Фиц Анастасія

 

2003

Вінницька

Вінницька

Гуркало В.М. Дмитришин А.

2

Слободяник Денис

2006

м.Київ

Ковальчук О.В.

 

Совєтова Єлизавета

2006

Дніпропетровська

Глущенко Н.А.

3

Зуботикін Микита Волуйко Лаура

2006

2004

Вінницька

Вінницька

Врасій О.Ю. Дмитришин А.

4

Єфремов Максим ПриходькоІнна

2005

2004

Одеська

Київська

Харчук Р.І. Поплавський О.С

5

Кирилович Андрій Дороніна Діана

2004

2003

Одеська

Одеська

Харчук Р.І. Харчук Р.І

6

Блаїдук Богдан Сидоренко Анастасія

2005

2003

Кивська

Київська

Бекетова Г.Ф. Поплавський О.С

7

Саган Владислав Комарницька Аліна

2007

2004

Одеська

Львівська

Харчук Р.І. самостійно



1351555