Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • 1
 • 2

05

Масажист-реабілітолог Київського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» встановив рекорд України в номінації «Найтриваліший безперервний сеанс  масажу».

13 жовтня 2016 року, на головній спортивній і культурній арені країни - НСК «Олімпійський» - було встановлено рекорд України в номінації «Найтриваліший безперервний сеанс  масажу».

04 Сертификат

Організаторами рекорду виступив Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»; співорганізаторами - Державне підприємство «Національний спортивний комплекс « Олімпійський » та благодійна організація« Благодійний фонд Юрія Мартиненка ».

DSCN0067

Рекордсмен - Мироненко Олександр, який займається масажем 20 років, з яких: приватна практика, робота в жіночій баскетбольній команді, а останні 4 роки - робота в київському "Інваспорт" масажистом-реабілітологом. Олександр займається як з окремими спортсменами-інвалідами, так і зі збірними командами з різних видів спорту, в тому числі і зі спортсменам з паралімпійської збірної. Олександр володіє різними видами масажу. Освіта вища, фахівець з фізичної реабілітації.

"Рішення про рекорд дозріло у мене в вересні цього року, коли вся країна з натхненням спостерігала за успішним виступом нашої паралімпійської збірної на Паралімпійських іграх в Бразилії, яку ми всі готували і за яку так переживали. Тому встановлення рекорду хочу присвятити: по-перше, успішному виступу наших паралімпійців на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро; по-друге, 20-річчя моєї масажної діяльності; по-третє, своєму 45-річчю. І, на додаток до вище згаданого, - 5-річчя відкриття НСК «Олімпійський» з моменту його реконструкції перед Євро-2012, як данина подяки за те, що НСК надають всі умови для здійснення рекорду і завжди допомагають у проведенні заходів для наших паралімпійців" - розповів Олександр Мироненко.

Види масажу, які використовувалися під час встановлення рекорду: оздоровчий і лікувальний. Пояснюється це тим, що, якщо Олександр бачив певні порушення в стані м'язів і стані опорно-рухового апарату, автоматично він робив ті прийоми масажу, які сприяють усуненню цих порушень. Під час встановлення рекорду пропонувався масаж як окремих частин тіла (спина, руки, ноги), так і загальний, в залежності від потреб людей, що прийшли.

15

Участь у встановленні рекорду в якості моделей взяли: паралімпійці і призери Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро: Дмитро Соловей (дзюдо), Яременко Ілля (плавання з проблемами зору), члени баскетбольної чоловічої команди «Інваспорт» місто Київ, призери чемпіонатів світу та Європи (серед глухих).

13

Нагадаємо, що попередній рекорд був встановлений в 2011 році, і він становив 12 годин безперервного масажу. Олександр Мироненко побив його, перевищивши на більше, ніж на півтори години, тобто - 13 годин 42 хвилини. Олександру дозволялося робити п'ятихвилинні перерви кожну годину. Участь в масажі також взяли близько 28 учасників, які були моделями. Рекорд був зареєстрований Національним реєстром рекордів України.

{loadmodule mod_rokgallery,News4}

Інформаційний блок

Календарний план

Склад збірної команди міста Києва 

Інше

 

 

 

 

КАТЕГОРІЇ

Дефлімпійські ігри
Армспорт
Бадмінтон
Баскетбол
Боулінг
Бочча
Вільна боротьба

Греко-римська боротьба

Волейбол
Пляжний волейбол
Гірськолижний спорт
Лижні перегони
Керлінг
Дзюдо
Легка атлетика
Настільний теніс
Параканоє
Пауерліфтинг
Плавання
Регбі
Рибна ловля
Спортивне орієнтування
Стрільба з лука
Стрільба кульова
Танці на візках
Тхеквондо
Футбол
Футзал
Шахи
Шашки

 

 
 

 

 

 

Дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю "Шанс" - запрошує!

 

 Детальніше... 

 

 

 

Наші контакти

 

 (044) 293-20-43 - спортивний відділ

 (044) 293-20-40 - відділ кадрів

050 547-78-89

 (044) 293-20-33 - організаційний відділ

 (044) 293-20-30 - бухгалтерія

mailinvasportkiev@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

Додати новину

Партнери

 • Simple Item 18

  Simple Item 18

 • НСК "Олимпийский"
 • Simple Item 16

  Simple Item 16