Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА БАЗУ ЗАХІДНОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНОГО ЦЕНТРУ У 2019 РОЦІ

201508221532420842

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (далі – Центр) повідомляє про проведення у 2019 році набору до табору фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.). 

 

gettyimages 933299870

Збірна України тріумфально завершила свої виступи на ХІІ зимових Паралімпійських іграх 2018 року. У заключний день змагань в південнокорейському Пхьончхані наші лижники в естафеті завоювали «золото» Паралімпіади-2018. 

Переможцями та золотими медалістами в змішаній естафеті 4x2.5 км стали Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова. Українці зі старту гонки зайняли перше місце, утримуючи його до самого фінішу, повідомляє obozrevatel.com.

У підсумку збірна України випередила найближчих переслідувачів відразу на 50 секунд.

Друге місце зайняла команда Канади, а бронзові медалі дісталися спортсменам з Німеччини. Німці відстали від «кленових» всього на три секунди.

Підсумки лижної змішаної естафети 

screenshot11

«Золото» в лижній естафеті стало сьомим в скарбничці України на ХІІ зимовій Паралімпіаді-2018. Всього «жовто-сині» здобули в Пхьончхані 22 медалі – сім найвищої проби, сім срібних і вісім бронзових.