Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри

ДЕФЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ - 2017

Головні змагання чотириріччя для спортсменів з вадами слуху відбулися цьогоріч у Туреччині.

 

З 18 по 30 липня 2017 року у м. Самсун (Туреччина) Відбулися ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри. 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

м. Пхьончхан (Південна  Корея)                                                                   Паралімпійське селище

8 день  змагань

17 березня 2018 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 15 українських спортсменів в 1 виді спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Клас

Прізвище ім`я

Місце

Результат

Регіон

1

Лижні перегони

10 км середня дистанція                                 (індивідуальні перегони, класичний стиль )

LW 8  

Вовчинський Григорій Васильович

ІІ

24:15.5

Київська обл.

2

7,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 10 

Яровий Максим Володимирович

ІІІ

22:39.9

Миколаївська обл.

3

LW 12 

Радь Тарас Михайлович

4

22:50.3

Тернопільська обл.

4

10 км середня дистанція                    (індивідуальні перегони, класичний стиль)

LW 8  

Рептюх Ігор Миколайович

4

24:37.9

Чернігівська обл.

5

В 2

Решетинський Ярослав Юрійови - лідер Стефурак Назар

5

25:38.0

м.Київ,                              Харківська обл.

6

7,5 км середня дистанція                                 (індивідуальні перегони, класичний стиль)

B 2

Прилуцька Ольга Валеріївна -                   лідер Бабар Борис

5

24:22.3

м.Київ,     Чернігівська обл.

8

LW 8  

Ляшенко Людмила Олександрівна

6

23:20.3

Харківська обл.

7

10 км середня дистанція                    (індивідуальні перегони, класичний стиль)

В 2

Суярко Дмитро Олегович - лідер Потапенко Василь

6

25:53.6

Чернігівська обл.         

9

7,5 км середня дистанція                                 (індивідуальні перегони, класичний стиль)

В 2

Шишкова Оксана Валеріївна -                 лідер  Казаков Віталій                  

7

24:43.3

Харківська обл.

10

LW 8  

Буй Ірина Василівна

9

23:58.5

Вінницька обл.

11

Лижні перегони

7,5 км середня дистанція                                 (індивідуальні перегони, класичний стиль)

LW 6 

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

10

24:26.0

Волинська обл.

12

LW 8  

Конашук Богдана Петрівна

11

24:26.5

Волинська обл.

13

10 км середня дистанція                    (індивідуальні перегони, класичний стиль)

LW 8  (стоячи)

Романюк Сергій Васильович

12

25:53.8

Закарпатська обл.

14

LW 6 

Ситник Віталій Юрійович

13

26:39.8

Дніпропетровська обл.

15

В 3

Махоткін Олександр Костянтинович - лідер Нікулін Денис

13

28:50.3

Харківська обл.