Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА БАЗУ ЗАХІДНОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНОГО ЦЕНТРУ У 2019 РОЦІ

201508221532420842

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (далі – Центр) повідомляє про проведення у 2019 році набору до табору фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.). 

 

29216381 1708038779263340 7531736641191280640 n

Сьогодні, 16 березня, був надзвичайно довгий змагальний день - день сповнений емоцій та бурхливих переживань... Розігрувались останні 6 комплектів нагород у біатлоні – довга дистанція (15 км - чоловіки, 12,5 км - жінки) та 5 комплектів нагород у сноуборді. У змаганнях сьогоднішнього дня брали участь 19 українських спортсменів у біатлоні та 1 спортсмен у сноуборді. Попри вранішні невдачі, зачароване коло четвертих місць, нашій команді по обіді вдалось вибороти 3 медалі: 1 золоту та 2 срібні нагороди та піднятись із сьомої позиції, на якій ми було зранку, на четверту, а у загальнокомандному заліку  національна паралімпійська збірна команда України стала третьою (разом із командою з Канади - по 19 медалей) за загальною кількістю нагород. Впевнено лідирує команда Сполучених Штатів Америки (30 нагород: 11 золотих, 12 срібних та 7 бронзових), далі команда НПА (20 нагород – 8 золотих, 8 срібні та 4 бронзові медалі). Наразі паралімпійська збірна команда України має 19 нагород – 6 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

Сьогодні справжніми фаворитами України стали спортсмени з порушеннями зору – одна срібна медаль у Оксани Шишкової та її гайда Казакова Віталія та одне золото та срібло у наших хлопців: золоту нагороду здобули – ЛукяненкоВіталій та його гайд Марчишак Іван, срібними призерами стали Казік Олександр та його гайд Кучерявий Сергій.

table 7 1

 

Цими нагородами сьогодні наші спортсмени-паралімпійці закінчили змагання з біатлону.Тільки у біатлонному підсумку України 14 медалей:  4 золотих, 5 срібних та 5 бронзових – перша  світова позиція по загальній кількості виборених усього нагород та друга (по золоту) після команди «нейтралів».

Бітлон - довга дистанція - як все було:

 

Дистанція – біатлон – довга дистанція у класі сидячи серед чоловіків. У змаганнях брали участь два наших спортсмена-паралімпійця – Тарас Радь та Максим Яровий.

Як і на минулій дистанції у біатлоні (на середній дистанції), знову ж таки спершу розгорнулась боротьба за золоту нагороду нашого українського спортсменаТараса Радя зі спортсменом із Сполучених Штатів Америки Даніелом Сносен. Після третього вогневого рубежу, де на жаль Тарас зробив один невлучний постріл, першим на дистанцію вийшов спортсмен із Німеччини Мартин Флейг (без єдиного промаху), а Тарас опинився на третій сходиці. Не зміг також Тарас влучно відстрілятися і на останньому рубежі - ще один промах і з відставанням у 12 секунд до третього місця вийшов на останній відрізок дистанції. Фінишну стрічку Тарас перетнув з четвертим результатом, йому не вистачило лише 4,5 с до третього результату. Перше місце виборов спортсмен із Німеччини - Мартин Флейг. Другим був спортсмен із США Даніел Сносен і третій канадський спортсмен Камерон Колін. Максим Яровий, зробивши 9 не вдалих пострілів, посів 15 місце.

Продовження змагань: 12,5 км біатлон - жінки стоячи, довга дистанція. У змаганнях брало участь 4 наші дівчинки: Конашук Богдана, Ірина Буй, Батенкова –Бауман Юлія та Людмила Ляшенко. Тільки одна Ірина Буй упродовж всієї дистанції на кожному вогневому рубежі змогла влучно відстрілятися, але до фінішу дісталася тільки четвертою програвши 4,3с третьому місцю – канадській спортсменці Брітані Худак. Перше і друге місце посіли спортсменки із «нейтралів». Конашук Богдана з одним невдалим пострілом виборола п ‘яте місце. Для Богдани – це краще місце, яке вона виборола на цій Паралімпаді (раніше було 10 км біатлон, середня дистанція– 7 місце). Ляшенко Людмила – зробила шість невдалих пострілів і дісталося до фінішу - 10. Батенкова-Бауман-Юлія була - 11.

Біатлон -15 км чоловіки стоячи, довга дистанція, у змаганнях взяло участь також чотири наших спортсменів: Сергій Романюк, Григорій Вовчинський, Ситник Віталій та Рептюх Ігор.

На жаль, як і дівчатам, нашим хлопцям не вдалося дістатися п’єдесталу. Краще місце знову ж тільки – четверте.

Григорій Вовчинський з одним не влучним пострілом дістався до фінішу з четвертим результатом (на минулій Паралімпіади у 2014 році - Григорій на цій дистанції мав золоту нагороду).

Ігор Рептюх з трьома невдалими пострілами посів п’яте місце. Ситник Віталій, який відстрілявся без промахів зміг посісти тільки шосте місце (на минулій Паралімпіаді на цій дистанції  посів - 13 місце),  для нього це є кащий результат ціє Паралімпіади.

Сергій Романюк став дванадцятим.

Першим став спортсмен із Канади – він відстрілявся без промахів – Марк Арендз.

Наступні змагання жінки з порушеннями вадами зору – 12,5 км – Оксана Шишкова зробила один не влучний постріл, і як результат друге місце,  програла спортсменки Лисової Міхаліні 

Дуже цікава гонка пройшла у човіків на довгій дистанції біатлон з порушеннями зору. У змаганнях брало участь 7 наших спортсменів. До самого кінця перегонів ми сподівались, що весь п’єдестал буде за нашою командою. І вже після того, як всі фінішували – французському спортсмену – тотально незрячому  (який влучно відстрілявся) вдалось посісти третє місце.

І до речі, два четвертих місця з однаковим часом 46:40.3 посіли наші українські спортсмени Уткін Юрій –гайд Перехода Руслан та Ковалевский Анатолій – гайд Мукшин Олександр. 

 

Усього у змаганнях з біатлону брало участь 109 спортсменів із 18 країн та 8 команд здобули нагороди. 

Сьогодні на Паралімпіаді-2018 закінчились змагання зі сноуборду – було розіграно 10 комплектів нагород. Наш паралімпієць-гірськолижник (сноуборд) Ошаров Іван у дисципліні банкед-слалом посів 15 місце. Нагадуємо у дисципліні сноуборд-крос Іван також посів 15 місце (у порівняні з минулою Паралімпіадою у Сочі у цій дисципліні він посів 24 місце).

Завтра, 17 березня, у наших паралімпійців та паралімпійок – лижні перегони: 10 км індивідуальна гонка середня дистанція (класичний стиль) у стоячих спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору – чоловіки.

7,5 км індивідуальна гонка середня дистанція (класичний стиль) у стоячих та сидячих спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору – жінки та чоловіки.

Вболівайте за нашу команду!!! Підтримуйте нас! Ваша підтримка - наша перемога!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України 

Фото-прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України