Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри

ДЕФЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ - 2017

Головні змагання чотириріччя для спортсменів з вадами слуху відбулися цьогоріч у Туреччині.

 

З 18 по 30 липня 2017 року у м. Самсун (Туреччина) Відбулися ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри. 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

5 день  змагань

14 березня 2018 року

В  змаганнях  взяло  участь 12 українських спортсменів в 1 виді спорту.

 

 

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Клас

Прізвище ім`я

Місце

Результат

Регіон

1

Лижні перегони

1,5 км Спринт (класичний стиль)

В 2

Шишкова Оксана Валеріївна -                    лідер Казаков Віталій                  

ІІІ

Харківська обл.

2

LW 8  

Ляшенко Людмила Олександрівна

5

Харківська обл.

3

1,1  км  Спринт    

LW 12 

Радь Тарас Михайлович

5

3:36.3

Тернопільська обл.

4

1,5 км Спринт (класичний стиль)

LW 8  

Вовчинський Григорій Васильович

6

4:34.5

Київська обл.

5

В 2

Суярко Дмитро Олегович - лідер Потапенко Василь

6

не потрапив до фіналу

Чернігівська обл.,           Харківська обл.

6

1,5 км Спринт (класичний стиль)

B 2

Прилуцька Ольга Валеріївна -                  лідер Бабар Борис

7

не потрапила до фіналу

м.Київ,     Чернігівська обл.

7

LW 8  

Конашук Богдана Петрівна

8

не потрапила до фіналу

Волинська обл.

8

1,1  км  Спринт    

LW 10 

Яровий Максим Володимирович

9

не потрапив до фіналу

Миколаївська обл.

9

1,5 км Спринт (класичний стиль)

LW 6 

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

11

не потрапила до фіналу

Волинська обл.

10

В 2

Уткін Юрій Володимирович - лідер Перехода Руслан

12

4:06.97            не пройшов  кваліфікацію

Харківська обл.

11

LW 8  

Романюк Сергій Васильович

13

3:57.41                   не пройшов  кваліфікацію

Закарпатська обл.

12

В 1

Казік Олександр Вікторович - лідер Кучерявий Сергій

DNS

Вінницька обл.