Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА БАЗУ ЗАХІДНОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНОГО ЦЕНТРУ У 2019 РОЦІ

201508221532420842

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (далі – Центр) повідомляє про проведення у 2019 році набору до табору фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.). 

 

29196210 1705997562800795 3329270214759022592 o

Наші 16 спортсменів національної паралімпійської збірної команди України, які сьогодні, 13 березня, брали участь у змаганнях четвертого дня Паралімпіади-2018, виступили надзвичайно яскраво, у чесній конкурентній боротьбі, яка цьогоріч стала ще сильнішою, та не зважаючи на погодні умови (був дуже сильний вітер) вибороли для усієї команди 2 золотих, 2 срібних та 2 бронзові нагороди. Таким чином, у доробку команди 15 медалей, серед яких: 5 золоті, 4 срібних та 6 бронзових нагород.

 

У четвертому змагальному дні брало участь 17 українських спортсменів. Всі змагались у біатлону - середня дистанція. Для дівчат - 10 км, для чоловіків - 12,5 км.  Розігрувалось 6 комплектів нагород, за 5 комплектів -боролися наші спортсмени. 

Кожний спортсмен повинен був подолати 5 кіл - жінки по 2,0 км, а чоловіки по 2,5 км зупиняючись 4 рази на стрільбищі. А також, кожний пропущений постріл на цій дистанції коштував спортсмену штрафного кола відстанню  150 метрів для стоячих спортсменів та 100 м для сидячих.

Наші спортсмени розпочали змагатися за перший комплект нагород на  дистанції чоловіки у класі LW 10 - LW 12 (сидячи). У змаганнях взяло участь 17 спортсменів наш дебютант Ігор - Радь Тарас стартував під номером 36 і вийшов на дистанцію передостаннім.

З самого початку дистанції Тарас чітко виконував поради тренерського складу. Впевнено відстріляв перший вогневий рубеж і з четвертим результатом почав продовжувати перегони з відставанням від лідера у 4,9с,  до другогу вогневого рубежу Тарас підійшов з другим часом  разом зі спортсменом із Америки Андре Соул, влучно без промахів відстрілявся та вийшов першим на дистанцію із відривом у 2,6 с. Після третього також вдалого без промахів  вогневого рубежу у Тараса був вже відрив у 41,9с. над Даніелом Сносен - також спортсменом із Сполучених Штатів Америки. До останнього вирішального рубежу Тарас  підійшов з кращим часом гонки. Всі завмерли на мить і хвилювались за дебютанта - вісімнадцятирічного спортсмена із Тернопільщини- чи вистачить йому витримки, також влучно без промахів відстріляти. І Тарас тільки трошки затримав останній постріл, який також відбувся влучно. І вже, не зважаючи на втому до останнього відпрацював останні метри дистанції. І як результат - золота нагорода у нашого дебютанта, вісімнадцятирічного спортсмена - Тараса Радя. Другим був Даніелом Сносен. Тарас у нього виграв 1:01.7с, третім став Андре Соул, який програв українцю 1:33.1с - обидва спортсмена із Сполучених Штатів Америки.

Для Тараса це перша у  його житті паралімпійська нагорода і ще й золота - значима, як для самого Тараса, так і для нашої національної збірної команди.

Для спортсменів, які стартували вже по 12 годині ранку (Богдана Канашук, Ірина Буй, Батенкова-Бауман Юлія та Ляшенко Людмила) погода приготувала сюрприз -  вранішнє сонечко розпекло трасу, і сніг став важким та липким...

 

Після першого вогневого рубежу, окрім Богдани Конашук, яка зробила 2 промахи, наші 3 дівчинки без промахів достатньо впевнено почали долати дистанцію. Після другого вогневого рубежу навпаки - Ірина Буй та Людмила Ляшенко зробили по 2 промахи, а Юля Бауман, на жаль, аж 3 невдалих постріла. Богдана відстрілялась без промахів. Лідерами були спортсменки із «нейтралів» Рум'янцева Катерина та Міленіна Анна. На жаль, останій вогневий рубіж, який для Людмили вдався вдалим, не змінив ситуації. Людмила Ляшенко уже втретє на цій Паралімпіаді виборює бронзову нагороду. Перше і друге місце посіли спортсмени із команди нейтральних паралімпійських атлетів Рум'янцева Катерина та Міленіна Анна.  Нікому зі всіх дівчат, які брали участь у цих перегонах, не вдалося відстрілятися без промахів, навіть переможцям змагань.

Ірина Буй та Богдана Канашук з чотирма промахами закінчили дистанцію четвертою та сьомою відповідно, а нашій  Юлії  Батенковій-Бауман взагалі прийшлось зійти з дистанції. До речі, на минулій Паралімпіаді у Сочі на цій дистанції наші дівчата, а саме: Ляшенко Людмила була четвертою а Буй Ірина посіла сьоме місце.

Дуже цікаві перегони пройшли у класі чоловіки стоячи, де брали участь три наших хлопця - чемпіон та бронзовий призер цих Ігор Ігор Рептюх, Віталій Ситник та дебютант Ігор Сергій Романюк.

Саме боротьба за паралімпійські медалі з самого початку почалася серед трьох учасників: французського спортсмена Давьє Бенджаміна, канадського спортсмена Марка Аренза та нашого 23-річного Ігоря Рептюха. Усі ці спортсмени, що саме упродовж усієї дистанції змагались між собою, зробили по одному невлучному пострілу. Зокрема, французський  спортсмен Давьє, у доробку якого вже були золота та срібна нагорода Ігор, і який упродовж всієї дистанції відстрілявся без промахів, на останьому вогневому рубежі забарився і, як результат - невдалий постріл.

І для Ігоря рептюха  з'явився шанс  повторити результат минулого дня - отримати золоту нагороду. І навіть на  останьому відрізку 11,4 км, де до фінішної стрічки залишалось трошки більше 1 км - Ігорь і Давьє мали однаковий час 33:10.9. Ігор зробив все можливе і неможливе для того, щоб стати непереможним, але йому трішки не вистачило до золотої нагороди, він прийшов другим. програвши 6,5с.

Але слід зазначити, що у доробку Ігоря Рептюха вже повний комплект паралімпійських нагород 2018 року, а саме: 1 золота, 1 срібна та 1 бронзова.

  

Дебютант Ігор Казік Олександр, тотально незрячий наш спортсмен (його спортсмен-лідер Кучерявий Сергій) на середній дистанції у біатлоні виборов срібну нагороду (подолавши дистанцію з 2 невдалими пострілами) і на жаль на 2,7 с відстав від свого досвідченого суперника із Бєларусі. У цій же трійці - бронзова нагорода спортсмена з порушеннями зору Юрія Уткіна та його лідера дебютанта Переходи Руслана. Юрій вперше дебютував на Х зимовій Паралімпіаді 2010 року, де кращим його результатом було восьме місце. На ХІ  зимових Паралімпійських іграх у Сочі 2014 році кращим його результатом було друге місце в естафеті, а - особистий результат тільки четверте місце. На ХІІ зимових Паралімпійських іграх 2018 року у Юри - перша паралімпійська бронзова медаль.

Власне, саме сьогодні, на екваторі Паралімпіади-2018, українські паралімпійці вибороли 5 золотих медалей, які, мов у якомусь зачарованому колі, супроводжували команду 2 Паралімпіади поспіль: 2010 та 2014. Маємо сподівання розірвати ці "чари" та показати ще кращий результат!

Увечері збірну команду України вшанували на спеціальному прийомі на честь команди, влаштованому Посольством України в Республіці Корея. 

Завтра - новий день на Паралімпіаді-2018. Вболівайте за нас!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України