Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри

ДЕФЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ - 2017

Головні змагання чотириріччя для спортсменів з вадами слуху відбулися цьогоріч у Туреччині.

 

З 18 по 30 липня 2017 року у м. Самсун (Туреччина) Відбулися ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри. 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

4 день  змагань

13 березня 2018 року

В  змаганнях  взяло  участь 17 українських спортсменів у 1 виді спорту.

 

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Клас

Прізвище ім`я

Місце

Результат

Регіон

1

Біатлон

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 12 

Радь Тарас Михайлович

І 

45:35.6

Тернопільська обл.

2

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальна гонка)

В 2

Шишкова Оксана Валеріївна,                    лідер - Казаков Віталій                  

І

37:58.9

Харківська обл.

3

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 8  

Рептюх Ігор Миколайович

ІІ

35:31.8

Чернігівська обл.

4

В 1

Казік Олександр Вікторович - лідер Кучерявий Сергій

ІІ

39:26.1

Вінницька обл.

5

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальна гонка)

LW 8  

Ляшенко Людмила Олександрівна

ІІІ

36:23.6

Харківська обл.

6

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 2

Уткін Юрій Володимирович -лідер Перехода Руслан

ІІІ

40:19.4

Харківська обл.

7

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальна гонка)

LW 8  

Буй Ірина Василівна

4

39:12.5

Вінницька обл.

8

B 2

Прилуцька Ольга Валеріївна -                    лідер Бабар Борис

4

42:15.8

м.Київ,     Чернігівська обл.

9

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 3

Лук'яненко Віталій Володимирович -лідер Марчишак Іван

4

40:19.8

Харківська обл., Київська обл.

10

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 8  

Конашук Богдана Петрівна

7

40:38.1

Волинська обл.

11

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 8  

Романюк Сергій Васильович

7

40:56.3

Закарпатська обл.

12

біатлон

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 2

Решетинський Ярослав Юрійович                              - лідер Стефурак Назар

7

43:00.8

м.Київ,                              Харківська обл.

13

LW 6 

Ситник Віталій Юрійович

8

40:56.3

Дніпропетровська обл.

14

В 2

Ковалевський Анатолій Олександрович - лідер Мукшин Олександр

8

44:29.1

м.Київ,                    Сумська обл.

15

В 2

Суярко Дмитро Олегович -  лідер Потапенко Василь

9

44:49.5

Чернігівська обл.,           Харківська обл.

16

В 3

Махоткін Олександр Костянтинович - лідер Нікулін Денис

10

47:28.8

Харківська обл.

17

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 6 

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

DNF

Волинська обл.

Розподіл медалей за кількістю виборених золотих нагород станом на 13.03.2018

 

Місце Країна золоті срібні бронзові ВСЬОГО
1 США 6 6 5 17
2 НПА 5 5 3 13
3 Україна 5 4 6 15
7 Словаччина 5 1 1 7
4 Франція 4 5 3 12
5 Німеччина 4 5 1 10
6 Канада 4 1 5 10
…17-21 Республіка Корея 0 0 1 1