Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА БАЗУ ЗАХІДНОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНОГО ЦЕНТРУ У 2019 РОЦІ

201508221532420842

Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (далі – Центр) повідомляє про проведення у 2019 році набору до табору фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.). 

 

Людмила Павленко - коментатор Паралімпійського комітету України: про важкість здобуття медалей

Національна паралімпійська збірна команда України яскраво розпочала змагання першого дня на Паралімпіаді-2018: 5 медалей та перше місце по кількості нагород разом із командою США.  Сьогодні наші спортсмени, попри неймовірні пориви вітру, попри звичне для першого дня хвилювання, вибороли у біатлоні (спринт - 7,5 км індивідуальна гонка коротка дистанція чоловіки, 6 км - жінки) 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові медалі, один-в-один повторивши історію першого дня змагань у Сочі-2014. 
Першою медалісткою дня стала Ляшенко Людмила, котра виборола першу свою паралімпійську медаль. І ця медаль є бронзовою.
Бронзові нагороди також завоювали Рептюх Ігор та Ковалевський Анатолій з гайдом Мукшиним Олександром.  
Своє перше паралімпійське срібло виборола Шишкова Оксана з гайдом Казаковим Віталієм.
 
Ну і яскраву крапку сьогоднішнього змагального дня поставив Лук'яненко Віталій (гайд - Марчишак Іван) - наш прапороносець, який здолав усі міфи про те, що для спорту є якісь вікові цензи, що молодшим краще виборювати медалі і що прапороносці не беруть золота.  Видно, така доля Віталія - руйнувати всі стереотипи та доводити усім, що неможливого не буває. 
Завтра у нас - лижні перегони довга дистанція (15 км)  клас сидячи. Україна представлена лише чоловіками у цім класі - Радь Тарас та Яровий Максим. 
Підтримуйте нас! Слідкуйте за нашими виступами в трансляціях на UA:Перший та на сайті invamedia.com, на нашій веб-сторінці та у фейсбук https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/