Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • 1
 • 2

ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА БАЗУ ЗАХІДНОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНОГО ЦЕНТРУ У 2021 РОЦІ

 Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (далі – Центр) повідомляє про проведення у 2021 році набору до табору фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.).

 

DSC 0682

З 01 по 12 вересня 2016 року відбулася чергова фізкультурно-спортивна реабілітація, яка проходила у Західному реабілітаційно-спортивному центрі на базі НКСІУ.

Від Київського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» програму табору пройшли 27 учасники різних нозологій та 4 супроводжуючих.

Фізкультурно-спортивна реабілітація – це маленьке життя, в якому хтось знайшов собі нових друзів, хтось підвищив фізичну форму, подихав чистим гірським повітрям,весело і корисно провів свій час та покращив своє здоров’я.

Програма реабілітації складалась з занять в тренажерному залі, де до кожного, враховуючи фізичні можливості, проводився індивідуальний підбір вправ, тренування з пілатесу, походи по різним маршрутам карпатських гір. Також до програми входили психофізичні тренування та індивідуальні консультації (за бажанням) які проводились психологом Західного реабілітаційно-спортивного центру. 

DSC 0899В рамках фізкультурно-спортивної реабілітації пройшов турнір з гри Бочче де наша Київська команда посіла 2 місце, та турнір з настільного тенісу.

Також для всіх бажаючих проходили майстер-класи з різних видів творчості, для розвитку творчих здібностей, дрібної моторики рук та загального розвитку.

Вечорами проходили різноманітні ігри на згуртування колективу, розвиваючі ігри, презентації областей, дискотеки, спортивні турніри, шоу талантів - де всі бажаючі мали змогу розкрити свої творчі здібності.

{loadmodule mod_rokgallery,News1}

Наші контакти

phone 7 512 (044) 293-20-43 - спортивний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-40 - відділ кадрів

phone 7 512 (044) 293-20-33 - організаційний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-30 - бухгалтерія

mailinvasportkiev@ukr.net

Додати новину

Партнери

 • Simple Item 18

  Simple Item 18

 • НСК "Олимпийский"
 • Simple Item 16

  Simple Item 16