Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

volnaya borbaФінальні змагання XXV Спартакіади "Повір у себе" з греко-римської боротьби серед дітей з інвалідністю, присвяченої 27-й річниці незалежності України

Дата: 05.06-07.06.2018р.
Місце проведення: м. ОдесаСДЮСШОР №2.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ
ТАБЛИЦЯ 

Юнаки - молодша група 35 кг

Прізвище та їм'я

Рік народ

Регіон

ЗУСТРІЧІ ПО КОЛАМ

кваліф.очки

техн.бали

Місце

1 кол

2 кол

3 кол

 

і

Коссов Андрій

2005

м.Київ

2

0

0

3

0

0

4

5

8

5

8

III

2

Третьяков Ігор

2006

Одеська

1

4

8

4

5

4

3

4

8

13

20

I

3

Танасійчук Марк

2007

Херсонська

4

5

4

1

5

8

2

0

0

10

12

II

4

Пахненко Богдан

2007

Вінницька

3

0

0

2

0

0

1

0

6

0

6

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнаки - молодша група 38 кг 

Прізвище та їм'я

Рік народ

Регіон

ЗУСТРІЧІ ПО КОЛАМ

кваліф.очки

техн.бали

Місце

прив

1/16

1/8

1/4

1/2

У1

У2

Ф-3

ф-1

і

Осадчий Артур

2006

Миколаївська

2

5

4

4

5

4

7

0

0

10

8

II

2

Трачук Дмитро

2005

Вінницька

1

0

0

4

5

4

5

4

III

3

Кучеренко Дмитро

2007

Херсонська

4

0

6

4

Антоневич Арсен

2005

м.Київ

3

5

6

1

0

0

2

0

0

5

6

5

5

Омаров Карам

2006

Одеська

6

4

10

7

0

0

8

0

0

4

10

5

6

Сорочан Олексанодр

2007

м.Київ

5

0

0

7

Трегубенко Денис

2005

Херсонська

8

5

4

5

5

4

1

5

8

15

16

І

8

Паршуков Валерій

2006

м.Київ

7

0

0

2

5

4

5

0

III

 

Юнаки - молодша група 47 кг

Прізвище та їм'я

Рік народ

Регіон

ЗУСТРІЧІ ПО КОЛАМ

кваліф.очки

техн.бали

Місце

1 кол

2 кол

3 кол

4 кол

і

Деркач Данило

2005

Кіровоградська

2

1

10

3

5

0

4

5

0

11

10

II

2

Гриньків Максим

2005

Тернопільська

1

3

12

4

5

4

3

5

0

13

16

І

3

Дячук Кирило

2006

м.Київ

4

0

9

1

0

0

2

0

0

0

9

III

4

Іванов Володимир

2007

Миколаївська

3

5

4

2

0

0

1

0

0

5

4

III