Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»

 • 1
 • 2

14 жовтня у місті Сідней завершився третій день чемпіонату світу з кульової стрільби серед спортсменів-паралімпійців. Національна паралімпійська збірна команда України зробила справжній подарунок до Дня захисника Вітчизни, виборовши ще 3 золоті та 1 срібну медалі! На сьогодні, у доробку команди: 6 золотих, 2 срібні та 2 бронзові нагороди і два світові рекорди. 

 

Сьогодні у вправі Р5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, клас SH1, змішана дисципліна) - рівних у майстерності та бажанні перемогти не було у Ірини Ляху - золота нагорода!  Друге місце у цій же вправі посів Олексій Денисюк, який не був у групі лідерів впродовж вправи, але наприкінці зміг показати високий результат та у підсумку програв Ірині Ляху лише одне очко. 

Також, у командному заліку у вправі Р5 рівних не було нашій команді - Олексій Денисюк, Ірина Ляху та Андрій Захаватаєв здобули золото. Це було зранку, а вже наприкінці дня Олексій Денисюк та Ірина Ляху вже змагались у вправі Р6 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, клас SH1, змішана дисципліна) і здобули золото з надзвичайною перевагою над суперниками з Китаю. І це, незважаючи на те, що в кваліфікації наша пара показала третій результат. Отже, новий світовий рекорд фіналів у цій вправі, третє золото для збірної команди України в третій день змагань та десята нагорода за три дні змагань!!! 

Вітаємо національну паралімпійську збірну команду України з кульової стрільби з потужним результатом! 

Трансляції наживо кожного змагального дня чемпіонату світу можна побачити за наступним лінком: https://www.facebook.com/shootingparasport/ або: https://www.youtube.com/user/ParalympicSportTV/videos?view=2&sort=dd&live_view=502&shelf_id=67

Попереду - ще 4 змагальні дні чемпіонату світу, у якому беруть участь майже 300 спортсменів з 55 країн світу, що є безумовним рекордом за кількістю спортсменів та країн серед усіх міжнародних змагань в історії паралімпійської кульової стрільби. Вболіваємо за Україну!!

 

Джерело інформації:

https://new.paralympic.org.ua/ua/news/nacionalna-zbirna-z-kulovoyi-strilbi-dodala-shche-3-zolota-ta-1-sriblo-u-skarbnichku-ukrayini?fbclid=IwAR3NuvubM4vdxUZZqMLu39RJFnyJhNBwVqd_ZsBgU196kqQPglwsksolmnk

Наші контакти

phone 7 512 (044) 293-20-43 - спортивний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-40 - відділ кадрів

phone 7 512 (044) 293-20-33 - організаційний відділ

phone 7 512 (044) 293-20-30 - бухгалтерія

mailinvasportkiev@ukr.net

Додати новину

Партнери

 • Simple Item 18

  Simple Item 18

 • НСК "Олимпийский"
 • Simple Item 16

  Simple Item 16