Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

img_20190220_143240_.jpg

Яскраво завершився сьогодні п'ятий змагальний день кубку світу з паралімпійської кульової стрільби, що проходить з 13 по 24 лютого 2019 року в місті Аль-Айн, ОАЕ і у якому беруть участь понад 210 спортсменів з 44 країн світу: нарешті в національної паралімпійської збірної команди України таке очікуване золото, і не одне - а одразу три (!), а також одна бронзова медаль. Загалом у підсумку сьогоднішнього дня у скарбничці нашої команди: 3 золотих,  5 срібних та 3 бронзові медалі та тремтливий спомин про те, як сьогодні тричі лунав Гімн України у далеких Арабських Еміратах. 

img_20190220_142314_.jpg

Вітаємо "новоспечених" чемпіонів та призерів кубку світу: у вправі Р5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів) Олексій Денисюк виборов золоту медаль, а Ірина Ляху - бронзову. Також, за заліком команд у цій вправі наша команда у складі Олексія Денисюка, Ірини Ляху та Ольги Ковальчук стала першою. Трохи згодом, Олексій Денисюк та Ірина Ляху стали першими, випередивши потужних китайців у вправі P6 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, змішані команди). 

А попереду ще три дні змагань, протягом яких будуть розіграні чотири комплекти нагород. І ми продовжуємо дивитись прямі трансляції кубку світу на сайті та далі вболіваємо разом з офіційним технологічним діджітал-партнером Національного комітету спорту інвалідів України - компанією lifecell та офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України компанією ВОЛЯ за національну паралімпійську збірну команду України!

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Фото - прес-служби НКСІУ