Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

 

1433713
Дата : 
22 - 26 жовтня 2018 року
Місце проведення: м. Одеса.


Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Вик.

РОЗРЯД

Я-Э

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ЩетникІрина

1999

МС

БН-ІА

Одеська

105

105,9

105,1

105,6

106,8

105

633,4

МСМК

2

Дорошенко Андрій

1987

МСМК

БН-ІА

Одеська

106,4

105

105,6

105,2

105,6

104,6

632,4

МСМК

3

Денисенко Олександр

1983

МСМК

БН-ІА

Черкаська

104,8

104,5

105,5

103,9

105,4

106,5

630,6

МСМК

4

Стоєв Юрій

1973

МСМК

БН-1В

Одеська

104,7

105,1

106,6

105,1

104,4

104,5

630,4

МСМК

5

Миргородський Микола

1981

МС

БН-ІА

Кировоградська

103,4

102,3

104

105

105,1

103,6

623,4

КМС

6

Голодок Олексій

2000

2

БН-ІС

Кировоградська

100,7

102,7

101,5

101,6

97,9

98,9

603,3

 

7

Зеленько Сергій

1976

кмс

БН-ІА

Черкаська

97

99

97

98

97

99

587

1

8

Вовк Владислав

1994

1

БН-2А

Черкаська

98

97

95

99

99

96

584

2

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Вик.

розряд

Я-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Ковальчук Василь

1973

змс

5Н-2А

Одеська

105,1

104,9

105,7

105,2

106

105,3

632,2

МСМК

2

Плакущий Віталій

1981

МСМК

Бн-гс

Дніпропетровська

105,7

105,7

105

104,1

105,6

104,7

630,8

МСМК

3

Дяченко Світлана

1971

МС

БН-2С

Черкаська

103,4

103,6

104,6

102,4

105,2

104,7

623,9

МС

4

Матафонов Юрій

1980

МС

5Н-2А

Одеська

103,7

104,5

103,8

103,8

103,6

101,7

621,1

МС

5

Корчака Руслан

1981

МСМК

Бн-гд

Дніпропетровська

101,9

103

102,6

102,7

101,9

101,4

613,5

КМС

6

Іваніца Ігор

1971

МС

5Н-2А

Дніпропетровська

99,6

102

100,5

103,3

102,8

103,5

611,7

КМС

7

Онищак Олександр

2003

кмс

5Н-2А

Черкаська

101

101,3

98,4

101,3

102

101,6

605,6

КМС

8

Теліженко Анастасія

1992

КМС

БН-2С

Черкаська

102

101,1

99,5

101,2

102,1

99,4

605,3

КМС

9

Ситник Віталій

1988

1

5Н-2А

Дніпропетровська

98,9

100,9

101,6

101,1

98,1

102,8

603,4

1

10

Щетина Оксана

1979

МС

5Н-2В

Дніпропетровська

?Ж:

 

 

92,7

96,9

98,5

587,5

 



Финал Я1

місто

ПІБ

рез-т 0

5

10

12

14

16

18

20

22

24

сума

1

Дорошенко Андрій

1243,5

51,3

103,4

124,3

145,1

165,7

186,9

208,6

229,3

249,8

249,8

2

Стоєв Юрій

1224,3

49,6

99,8

119,1

139,7

160,1

180,5

201,2

221,9

 

221,9

3

Голодок Олексій

1144,6

50

99

118,4

138,9

157,9

176,9

196,9

 

 

196,9

4

Денисенко Олександр

1205,3

48,2

95

114

134,1

154,6

172

 

 

 

172

5

Міргородський Микола

1208,5

47,3

93,9

114,2

133,5

153,3

 

 

 

 

153,3

п.к.

Щетник Ірина

1238,3

51,6

101,5

122

142,6

163

183,6

204,7

225,5

247,1

247,1


Финал Я5

місто

ПІБ

рез-т <3

5

10

12

14

16

18

20

22

24

сума

1

Ковальчук Василь

1267

53,1

105,8

126,7

147,5

169

190,3

211,5

232,6

254,1

254,1

2

Дяченко Світлана

1259,1.

52,1

104,4

125,7

146,6

167,7

188,6

209,6

230,5

251,6

251,6

3

Плакущий Віталій

1260,7

52,4

104,6

125,3

146

167

187,7

209,2

229,6

 

229,6

4

Ситник Віталій

1245,4

52,4

104,6

125,3

145,3

166,2

187,4

207,5

 

 

207,5

5

Корчака Руслан

1239,8

51,2

103,1

123,2

143,5

164„6

185,3

 

 

 

185,3

6

Онищак Олександр

1239,3

50,3

101,2

121,5

140,8

162

 

 

 

 

162

Финал Р1

 

місто

ПІБ

рез-т Ц

5

10

12

14

16

18

20

22

24

сума

1

Денисюк Олексій

1145

48

96

116

135

154

171

190

209

229

229

2

Захватаев Андрій

1111

46

92

111

131

149

169

187

204

223

223

3

Іскаков Олексій

1093

45

92

110

129

147

165

183

201

 

201

4

Матафонов Юрій

1098

45

92

112

131

150

166

181

 

 

181

5

Тараненко Андрій

1092

45

89

107

123 _

^42

159

 

 

 

159

6

Ющенко Сергій

1057

37

75

91

щк

 

 

 

 

 

125

 

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Вик.

розряд

Я-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Дорошенко Андрій

1987

МСМК

БН-1А

Одеська

103,6

103,5

105,5

102,8

104,3

104

623,7

МСМК

2

Стоєв Юрій

1973

МСМК

БН-ІВ

Одеська

99,5

101,8

102,6

103,5

102,2

103,4

613

мс

3

Миргородський Микола

1981

МС

5Н-1А

Кировоградська

101,6

98,9

102,7

100,4

102,3

98,5

604,4

мс

4

Денисенко Олександр

1983

МСМК

5Н-1А

Черкаська

101,4

101,8

102,2

99,8

99,7

98,4

603,3

мс

5

Голодок Олексій

2000

2

БН-ІС

Кировоградська

91,2

97,7

98,8

94,2

86,9

94,4

563,2

2

6

Вовк Владислав

1994

1

5Н-2А

Черкаська

84

90

89

90

92

94

539

2

7

Зеленько Сергій

1976

КМС

БН-ІА

Черкаська

84

82

88

73

88

87

502

 

п.к.

Зарукян Артур

1996

1

СІЇ

Одеська

93

94

95

96

93

92

563

1

 

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Вик.

розряд

Я-1 (2 старт)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Дорошенко Андрій

1987

МСМК

5Н-1А

Одеська

104,3

102,2

103,6

103,9

104,8

101

619,8

МСМК

2

Стоєв Юрій

1973

МСМК

бН-ІВ

Одеська

100,3

101,6

102,1

102,3

102,7

102,3

611,3

мс

3

Миргородський Микола

1981

МС

БН-1А

Кировоградська

98,9

101,3

101,7

100,7

100,6

100,9

604,1

мс

4

Денисенко Олександр

1983

МСМК

БН-ІА

Черкаська

102,4

99,9

99,3

99,8

100,8

99,8

602

мс

5

Голодок Олексій

2000

2

БН-1С

Кировоградська

97,7

97

101

100,2

93

92,5

581,4

КМС

6

Вовк Владислав

1994

1

БН-2А

Черкаська

93

97

95

91

86

88

550

1

7

Зеленько Сергій

1976

КМС

БН-ІА

Черкаська

,_&3

80

81

82

75

80

481

 

п.к.

Зарукян Артур

1996

1

сії

Одеська

Цц V.

 

п У.

92

95

95

565

КМС

 

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Р-2

1

Ляху Ірина

1988

МСМК

5Н-2А

Дніпропетровська

94

95

95

97

90

98

569

2

Іскакова Ірина

1975

КМС

БН-1А

Дніпропетровська

90

89

93

95

93

95

555

3

Ковальчук Ольга

1976

МСМК

БН-ІВ

Одеська

87

91

97

91

91

93

550

4

Скок Анастасія

1992

МСМК

БН-ІА

Чернігівська

90

94

85

90

87

90

536

5

Олейник Ольга

1998

1

БН-ІА

Одеська

88

86

87

88

82

80

511

п.к.

Мосіна Галина

1981

МС

СІЇ

Одеська

96

89

92

92.

90

92

551

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Р-2 (2 старт)

1

Ляху Ірина

1988

МСМК

БН-2А

Дніпропетровська

92

94

96

96

95

92

565

2

Ковальчук Ольга

1976

МСМК

БН-1В

Одеська

91

91

96

91

92

87

548

3

Скок Анастасія

1992

МСМК

БН-ІА

Чернігівська

90

95

90

89

92

87

543

4

Іскакова Ірина

1975

КМС

БН-ІА

Дніпропетровська

91

86

89

90

90

92

538

5

Олейник Ольга

1998

1

БН-1А

Одеська

83

82

80

81

85

82

493

п.к.

Мосіна Галина

1981

МС

СІЇ

Одеська

96

88

_ 93

92

90

87

546

 

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Вик.

Розояд

Р-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Денисюк Олексій

1989

МСМК

БН-ІА

Вінницька

97

94

95

96

96

93

571

МСМК

2

Захватаєв Андрій

1978

МСМК

БН-ІА

м.Київ

96

92

92

91

96

89

556

кмс

3

Тараненко Андрій

1983

1

БН-ІВ

Київська

89

96

92

89

91

93

550

кмс

4

Іскаков Олексій

1981

МС

БН-ІВ

Дніпропетровська

91

90

95

90

91

91

548

1

5

Матафонов Юрій

1980

МС

5Н-2А

Одеська

92

90

89

93

93

89

546

1

6

Ющенко Сергій

1979

2

БИ-2 А

Київська

88

90

89

89

85

82

523

3

7

Шостак Андрій

1975

2

БН-ІА

Чернігівська

85

85

82

77

86

86

501

 

8

Олійник Олександр

2004

2

БН-ІА

Кіровоградська

85

79

72

85

91

83

495

 

9

Чамата Максим

1983

1

Бн-гд

Дніпропетровська

73

76

75

89

86

90

489

 

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Вик.

Розояд

Р-1 (2 старт)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Денисюк Олексій

1989

МСМК

БН-ІА

Вінницька

97

93

94

97

95

98

574

МСМК

2

Захватаєв Андрій

1978

МС

БН-1А

м.Київ

89

91

93

92

94

96

555

КМС

3

Матафонов Юрій

1980

МС

5Н-2А

Одеська

93

89

90

94

92

94

552

КМС

4

Іскаков Олексій

1981

МС

БН-ІВ

Дніпропетровська

90

90

92

89

91

93

545

1

5

Тараненко Андрій

1983

1

БН-ІВ

Київська

90

91

88

90

93

90

542

1

6

Ющенко Сергій

1979

2

БН-2А

Київська

79

91

96

85

93

90

534

2

7

Олійник Олександр

2004

2

БН-ІА

Кіровоградська

91

87

91

90

88

85

532

2

8

Чамата Максим

1983

2

БН-2А

Дніпропетровська

79

82

91

84

88

94

518

 

9

Шостак Андрій

1975

2

БН-1А

Чернігівська

 

 

а ,

84

86

87

516