• КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

• 1
  • 2
 denysiuk hr 800x600
Перший міжнародний турнір після завершення тріумфальної для нашої команди чемпіонату світу у місті Чеонгджу, що у Південній Кореї, пройшов у місті Форт Беннінг, США. Турнір, що проходив з 08 по 17 червня, зібрав представників 6 країн у загальній кількості близько 50 спортсменів. Незважаючи на невисоке представництво за кількістю країн, цей турнір став важливим етапом підготовки до майбутнього кубку світу 2018 року, що пройде у місті Шатору, Франція у вересні. Кожен з наших спортсменів мав можливість виступити в кожній вправі по 2 рази, що є безумовною перевагою цього турніру. Найбільш важливим висновком виступу нашої команди є результати спортсменів, які змогли показати свій високий рівень підготовки, продемонстрований на чемпіонаті світу, а у деяких вправах навіть встановити особисті рекорди та показати результат, вищий за результат чемпіонату світу. Відтак, результат українців: 6 золотих та 1 бронзова медалі та перше місце на цьому турнірі. Безперечним лідером команди став Денисюк Олексій, котрий приніс Україні 2 золоті нагороди.