Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

чемпіонаті світу з кульової стрільби

За результатами сьогоднішнього третього змагального дня чемпіонату світу з паралімпійської кульової стрільби, що з 4 по 12 травня проходить у Південній Кореї, м. Чеонгджу, національна збірна команда України поповнила скарбничку ще однією індивідуальною (а також ліцензією на Токіо-2020) та двома командними медалями: дві срібні нагороди та одну бронзову відповідно. Відтак, у доробку нашої команди - вже 2 срібні та 5 бронзових медалей, а також 4 ліцензії на Ігри в Токіо.

 

чемпіонаті світу з кульової стрільби2

У вправі Р2 (стрільба на 10 м з пневматичного пістолета, жінки) Ірина Ляху посіла друге місце, поступившись лише чемпіонці Ріо 2016 з Ірану. Ірина принесла тим самим вже четверту ліцензію з кульової стрільби для паралімпійської команди України на Паралімпійські ігри в Токіо 2020.

Також, в команді Р2 наші дівчата завоювали срібло - Ірина Ляху, Ольга Ковальчук, Анастасія Скок.

У вправі Р1 (стрільба на 10 м з пневматичного пістолета, чоловіки) команда стала третьою - Олексій Денисюк, Андрій Захватаєв, Юрій Матафонов.

Змагання продовжуються аж до 12 травня, і ми продовжуємо нетримно вболівати за нашу команду.  Прямі трансляції змагань можна дивитись за наступним лінком: https://www.paralympic.org/cheongju-2018.

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Фото  - прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України