Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Чемпіонат України
 зі стрільби кульової
 серед спортсменів з уора

Дата:  20-25.02.2018р.
Місце проведення: м. Одеса

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

Сума

Вик.

розряд

Р-5

1

Денисюк Олексій

1989

МСМК

SH-1A

Вінницька

88

94

96

92

370

2

Захватаєв Андрій

1978

МС

SH-1A

м.Київ

93

82

90

91

356

3

Ляху Ірина

1988

МСМК

SH-2A

Дніпропетровська

86

87

90

86

349

4

Ковальчук Ольга

1976

МСМК

SH-1B

Одеська

83

87

86

89

345

5

Матафонов Юрій

1980

МС

SH-2A

Одеська

85

91

87

82

345

Финал R1

 

місто

ПІБ

рез-т Q

5

10

12

14

16

18

20

22

24

сума

1

Дорошенко Андрій

623.5

50,5

101,2

120,9

141,6

162,7

183,4

203,5

224,2

245,6

245.6

2

Стоєв Юрій

607.5

51,4

103,0

123

143,4

163.5

182.6

202.4

223.7

244.1

244.1

3

Денисенко Олександр

596.4

46.6

97.9

116.6

136.1

155.1

173.4

192

212.5

212.5

4

Міргородський Микола

608.3

40.3

90.3

109.1

127.8

147.6

166.8

186.9

186.9

 

Финал R5

місто

ПІБ

рез-т Q

5

10

12

14

16

18

20

22

24

сума

1

Плакущий Віталій

628

53.3

106

127.4

149

170.2

191.1

211.8

232.7

254.1

254.1

2

Ковальчук Василь

636.3

52.4

104.9

126.3

147.5

168.5

189.8

211.1

232.2

253.2

253.2

3

Іваніца Ігор

624.5 .

52.3

105.

126.1

147.4

168.3

189.3

210.2

231

231

4

Дяченко Світлана

627.5

50.8

102.3

123.2

143.2

164.6

185.8

206.5

206.5

 

Финал Р1

місто

ПІБ

рез-т Q

5

10

12

14

16

18

20

22

24

сума

1

Денисюк Олексій

560

47

96

116

134

153

172

192

211

229

229

2

Іскаков Олексій

538

47

93

111

131

150

169

185

205

224

224

3

Захватаєв Андрій

552

44

92

111

128

148

165

183

201

201

4

Матафонов Юрій

538

46

89

105

123

141

160

178

178

5

Степнов Спартак

544

42

84

100

118

137

154

154

6

Шостак Андрій

501

40

85

102

117

133

133

7

Чамата Максим

521

41

82

98

117

117

8

Ющенко Сергій

514

40 

96

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

ФІН.

серія

Вик.

Розояд

Р-1

1

Денисюк Олексій

1989

МСМК

SH-1A

Вінницька

93

91

97

91

93

95

560

229

МС

2

Іскаков Олексій

__ 1981__ 

МС

SH-1B

Дніпропетровська

87

88

93

94

87

89

538

224

2

3

Захватаєв Андрій

1978

МС

SH-1A

м.Київ

90

90

95

94

93

90

552

201

кмс

4

Матафонов Юрій

1980

МС

SH-2A

Одеська

86

83

91

95

90

93

538

178

2

5

Степнов Спартак

1972

б.р.

‘SH-1B

Донецька

86

97

90

92

87

92

544

154

1

6

Шостак Андрій

1975

2

SH-1A

Чернігівська

82

84

81

85

83

86

501

133

7

Чамата Максим

1983

2

SH-2A

Дніпропетровська

89

84

89

86

87

86

521

117

3

8

Ющенко Сергій

1979

2

SH-2A

Київська

89

87

82

86

88

82

514

96

9

Дорофеєв Євген

1986

1

SH-1A

Дніпропетровська

72

87

72

91

85

76

483

10

Олійник Олександр

2004

2

SH-1A

Кіровоградська

70

73

77

72

81

77

450

 

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Вик.

Розряд

Р-1 (2 старт)

1

Денисюк Олексій

1989

МСМК

SH-1A

Вінницька

97

91

94

97

97

92

568

МСМК

2

Іскаков Олексій

1981

МС

SH-1B

Дніпропетровська

91

94

93

93

91

94

556

КМС

3

Захватаєв Андрій

1978

МС

SH-1A

м.Київ

93

94

91

92

94

92

556

кмс

4

Матафонов Юрій

1980

МС

SH-2A

Одеська

88

91

90

91

91

90

541

1

5

Степнов Спартак

1972

б.р.

SH-1B

Донецька

88

91

96

85

91

90

541

1

6

Дорофеєв Євген

1986

1 ■

SH-1A

Дніпропетровська

87

85

92

79

86

85

514

7

Шостак Андрій

1975

2

SH-1A

Чернігівська

82

80

88

83

90

85

508

8

Ющенко Сергій

1979

2

SH-2A

Київська

82

84

85

84

88

82

505

9

Чамата Максим

1983

2

SH-2A

Дніпропетровська

84

89

82

85

86

76

502

10

Олійник Олександр

2004

2

SH-1A

Кіровоградська

80

70

72

58

78

74

432

 

   

Квалификация

 

місто

Клас

ПІБ

Область

1

2

Сума

1

SH-1A

Денисюк Олексій

Вінницька

2

2

4

2

SH-1B

Іскаков Олексій

Дніпропетровська

2

1

3

 

місто

Клас

ПІБ

Область

1

2

Сума

1

SH-1A

Іскакова Ірина

Дніпропетровська

2

1

3

2

SH-1B

Подзюбай Тетяна

Дніпропетровська

1

0

1

 

місто

Клас

ПІБ

Область

1

2

Сума

1

SH-1A

Захватаєв Андрій

м.Київ

1

3

4

2

SH-2A

Матафонов Юрій

Одеська

2

2

4

 

місто

Клас

ПІБ

Область

1

2

Сума

1

SH-2A

Ляху Ірина

Дніпропетровська

1

2

3

2

SH-1A

Скок Анастасія

Чернігівська

0

1

1

 

Полуфінал

місто

Клас

ПІБ

Область

1

2

Сума

1

SH-1A

Денисюк Олексій

Вінницька

2

2

4

2

SH-1A

Іскакова Ірина

Дніпропетровська

0

0

0

 

місто

Клас

ПІБ

Область

1

2

Сума

1

SH-1A

Захватаєв Андрій

м.Київ

2

2

4

2

SH-2A

Ляху Ірина

Дніпропетровська

2

3

5

 

Фінал за 3 місце

місце

Клас

ПІБ

Область

1

2

Сума

3

SH-1A

Захватаєв Андрій

м.Київ 

 2

1

3

4

SH-1A

Іскакова Ірина

Дніпропетровська 

2

0

2

 

Фінал за 1 місце

місто

Клас

ПІБ

Область

1

2

Сума

1

SH-2A

Ляху Ірина

Дніпропетровська

4

3

7

2

SH-1A

Денисюк Олексій

Вінницька

2

2

4

 

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

фін.

серія

Вик.

Розряд

Р-2

1

Ляху Ірина

1988

МСМК

SH-2A

Дніпропетровська

93

92

88

98

93

90

554

220

2

Ковальчук Ольга

1976

МСМК

SH-1B

Одеська

88

88

87

96

91

93

543

208

3

Подзюбай Тетяна

1959

МСМК

SH-1B

Дніпропетровська

92

92

82

88

89

92

535

178

4

Скок Анастасія

1992

МСМК

SH-1A

Чернігівська

89

92

85

93

89

91

539

159

5

Іскакова Ірина

1975

КМС

SH-1A

Дніпропетровська

90

93

88

85

91

92

539

136

6

Олейник Ольга

1998

4

SH-1A

Одеська

76

73

75

78

77

76

455

77

7

Беньковська Людмила

2000

2

SH-1A

м.Київ

82

64

67

71

71

69

424

8

Горскіна Альона

1975

2

SH-1A

Дніпропетровська

по

ЛОМ

ка

зброї

п.к.

Мосіна Галина

1981

1

df

Одеська

92

92

97

96

96

93

566

201

 

Місце

Прізвище/Ім'я

Рік нар.

Розряд

Клас

Область

1

2

3

4

5

6

Сума

Вик.

Розряд

Р-2

1

Подзюбай Тетяна

1959

МСМК

SH-1B

Дніпропетровська

95

93

95

96

90

94

563

2

Ляху Ірина

1988

МСМК

SH-2A

Дніпропетровська

95

97

90

92

95

93

562

3

Ковальчук Ольга

1976

МСМК

SH-1B

Одеська

90

93

93

93

96

90

555

4

Скок Анастасія

1992

МСМК

SH-1A

Чернігівська

91

90

92

90

89

92

544

5

Іскакова Ірина

1975

КМС

SH-1A

Дніпропетровська

85

90

88

96

85

91

535

6

Г орскіна Альона

1975

2

SH-1A

Дніпропетровська

90

84

80

88

83

84

509

7

Олейник Ольга

1998

1

SH-1A

Одеська

83

80

85

82

81

78

489

8

Беньковська Людмила

2000

2

SH-1A

м.Київ

73

86

75

66

72

72

444

п.к.

Мосіна Галина

1981

1

df

Одеська

92

90

94

91

95

92

554