Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

Bhg16K5W8Jc

Українські паралімпійці з 20 високими нагородами, 10 з яких золоті, стали першими на щорічному Кубку світу Міжнародного паралімпійського комітету з кульової стрільби. Змагання 8-15 квітня 2018 року пройшли у Польщі, інформує офіційний сайт Національного комітету спорту інвалідів України. 

 

Цей кубок став прикінцевим етапом, під час якого спортсмени мали змогу виконати мінімальні кваліфікаційні стандарти для можливості участі у чемпіонаті світу 2018 року, який проходитиме у травні цього року у Південнiй Кореї. Змагання зібрали спортсменів з 23 країн світу. 

 

Національна паралімпійська збірна команда у складі 12 спортсменів, виборовши 10 золотих, сім срібних і три бронзових медалей, посіла перше загальнокомандне місце. 

 

Більша частина українських паралімпійців завершила Кубок світу мультимедалістами, причому четверо з них – з двома золотими нагородами. 

 

А саме – Юрій Стоєв, Андрій Дорошенко, Ірина Щетнік, Василь Ковальчук (перші троє перемогли у командних змаганнях). Щетнік додав до особистої колекції ще й два срібла, а Стоєв і Ковальчук – по одному. 

 

Щодо інших українців, то Віталій Плакущий отримав три нагороди (золото та два срібла), Ірина Ляху – дві (золото, а також срібло у команді з Ольгою Ковальчук та Андрієм Захватаєвим), Олександр Денисенко – дві (золото та бронзу). 

 

 

Юрій Матафонов, Олексій Денисюк і Захватаєв також перемогли у командних змаганнях, а Ольга Ковальчук і Денисюк здобули ще й по одній бронзі в особистих турнірах.