Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

1433713

Дата : 06-0727-28.10.2018р
Місце проведення: м. Київ (Павлівський садок. Лісовий масив. Голосіево.)

 

 

Переможці і призери змагань:

                                  Спринт 

Ч30

1. Панкратов Андрій

2. Сквірський Олексій

3. Полторак Вячеслав

Ж21

1. Мельник Яна

2. Федосеева Ганна

3. Ніколаєнко Лілія

Ж18

1. Мостенська Валентина

2.

3.

421

1. Ніколаєнко Руслан

2. Суренян Нвер

3. Фокін Артем

Середня дистанція

 

 

 

Ж21

1. Мельник Яна

2. Лянгузова Аліна

3. Ніколаєнко Лілія

Ч21

1. Санькін Олександр

2. Фокін Артем

3. Ніколаєнко Руслан

Довга дистанція

 

 

 

Ж21

1. Федосеева Ганна

2. Мельник Яна

3. Ніколаєнко Лілія

Ч21

1. Ніколаєнко Руслан

2. Суренян Нвер

3. Санькін Олександр

Сума 3 х днів

 

 

 

Ж21

1. Мельник Яна

2. Ніколаєнко Лілія

3. Федосеева Ганна

Ч21

1. Ніколаєнко Руслан

2. Санькін Олександр

3. Фокін Артем

Естафета

 

 

 

 

1 Санькін Олександр

2. Ніколаєнко Руслан

3. Фокін Артем

 

Видиборець Юрій

Бондаренко Максим

Пишняк Володимир

Ч21

Ковтун Вячеслав;

Стельмах Олена

Ніколаєнко Лілія

 

Особистий чемпіонат м. Києва зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ

Всі учасники 


1) 06.10.2018 р. Спринт, Навлівський садок

2) 07.10.2018 р. Середня дистанція, Лісовий масив

3) 28.10.2018 р. Довга дистанція, Голосіево

Вікова група Ж18

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Тренер

Набрано очок 1 06.10.2018

Набрано очок 2 07.10.2018

Набрано

очокЗ

28.10.2018

Набрано

очок

СУМА

Міс

це

1 Мостенська Валентина

м.Київ

Сквірський О.І.

20

 

 

20

1

 

Вікова група Ж21

 

 

 

 

 

 

 

 

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Тренер

Набрано очок 1 06.10.2018

Набрано очок 2 07.10.2018

Набрано

очокЗ

28.10.2018

Набрано

очок

СУМА

Міс

це

1 Мельник Яла

м.Київ

Ткаченко В.В.

20

20

17

57

1

 

2 ІІіколаєнко Лілія

м.Київ

Подгаєцький А.В.

15

15

15

45

2

 

3 Федосеева Ганна

м.Київ

Ткаченко В.В.

17

 

20

37

3

 

4 Стельмах Олена

м.Київ

Єгер А.Є.

11

13

13

37

4

 

5 Лянгузова Апіна Вікова іруна 421

м.Київ

Єгер А.Є.

13

17

 

ЗО

5

 

п/п

Прізвище, Імя учасника

Регіон

Тренер

Набрано очок 1 06.10.2018

Набрано очок 2 07.10.2018

Набрано очок 3 28.10.2018

Набрано

очок

СУМА

Міс

це

1 Ніколаєнко Руслан

м.Київ

Подгаєцький А.В.

20

17

20

57

1

 

2 Санькін Олександр

м.Київ

Ткаченко В.В.

13

20

15

48

2

 

3 Фокін Артем

м.Київ

Подгаєцький АЛ.

15

15

13

43

3

 

4 Суренян ІІвер

м.Київ

Подгаєцький А.В.

17

 

17

34

4

 

5 Видиборець Юрій

м.Київ

Єгер А.Є.

10

13

10

33

5

 

6 Пишняк Володимир

м.Київ

Єгер А.Є

11

11

8

ЗО

6

 

7 Мазур Михайло

м.Київ

Подгаєцький А.В.

9

10

11

ЗО

7

 

8

Бондаренко Максим

м.Київ

Єгер А.Є.

8

8

9

25

8

9 Ковтун Вячеслав

м.Київ

Єгер А.Є.

7

9

7

23

9

 

 

Вікова група Ч30

 

 

 

 

 

 

 

 

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Тренер

Набрано очок 1 06.10.2018

 

 

Набрано

очок

СУМА

Міс

це

1 Панкратов Андрій

м.Київ

 

20

 

20

1

 

 

Сквірський Олексій

м.Київ

 

17

 

17

2

 

 

3 Полторак Вячеслав

м.Київ

 

15

 

15

3

 

 

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Довга дистанція

п/п

Прізвище, імя учасника

Команда

Тренер

Но

мер

уч-ка

Роз

ряд

Резуль

тат

Міс

це

Оч

ки

Вик.

розр.

1 Федосеева Ганна

Київська Русь

Ткаченко В.В.

44

МСУМК

00:56.15

і

20

 

 

2 Мельник Яна

Київська Русь

Ткаченко В.В.

50

МСУМК

00:58.08

2

17

 

 

3 Ніколаєнко Лілія

Київська Русь

Подгаецький А.В.

53

КМСУ

00:58.51

3

15

 

 

4 Стельмах Олена

Київська Русь

Єгер А.Є.

47

КМСУ

01:31.24

4

13

 

 

Вікова група 421

 

Довжина дистанції

8,825

КМ

15

кп

 

 

 

Начальник дистанції Усенко А.

Контрольний час

02

год

00

хв.

 

 

 

 

п/п

Прізвище, імя учасника

Команда

Тренер

Но

мер

уч-ка

Роз

ряд

Резуль

тат

Міс

це

Оч

ки

Вик.

розр.

1 Ніколаенко Руслан

Київська Русь

Подгаецький А.В.

246

МСУ

00:52.25

і

20

 

 

2 Суренян Нвер

Київська Русь

Подгаецький А.В.

251

МСУ

00:53.15

2

17

 

 

3 Санькіп Олександр

Київська Русь

Ткаченко В.В.

234

МСУМК

00:54.22

3

15

 

 

4 Фокін Артем

Київська Русь

Подгаецький А.В.

236

КМСУ

01:01.25

4

13

 

 

5 Мазур Михайло

Київська Русь

Подгаецький А.В.

248

КМСУ

01:08.56

5

11

 

 

6 Видиборець Юрій

Київська Русь

Єгер А.Є.

221

КМСУ

01:18.19

6

10

 

 

7 Бондаренко Максим <

Київська Русь

Єгер А.Є.

225

1

01:19.38

7

9

 

 

8 Пишняк Вова

Київська Русь

Подгаецький А.В.

777

 

01:19.48

8

8

 

 

 

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ

 

Спринт

1 Мостенська Валентина

м.Київ

Сквирский А.И.

402

П-ю 00:17.44

1

20

2 Сквіреький Степан

м.Київ

Єгер А.Є.

571

4.18.5

 

 

3 Негров Ілля

м.Київ

Єгер А.Є.

570

4.18. 5

 

 


Вікова група Ж21 Довжина дистанції 2,85 км 16 КП

Начальник дистанції Уеснко А. Контрольний час 00 год 35 хв.

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Тренер

Но

мер

уч-ка

Роз

ряд

Резуль

тат

Міс

це

Оч

ки

Вик.

розр.

1 Мельник Яда

м.Київ

Ткаченко В.В.

330

МСУМК

00:19.07

і

20

 

 

2 Федосеева Ганна

м.Київ

Ткаченко В.В.

331

МСУМК

00:19.53

2

17

 

 

3 Ніколаєнко Лілія

м.Київ

Подгаєцький А.В.

329

КМСУ

00:21.17

3

15

 

 

4 Лянгузова Аліна

м.Київ

Єгер А.Є.

407

КМСУ

00:22.39

4

13

 

 

5 Стельмах Олена

м.Київ

Єгер А.Є.

408

КМСУ

00:23.40

5

п

 

 


Вікова група 421 Довжина дистанції 3,2 км 17 КП

Начальник дистанції Усенко А. Контрольний час 00 год 35 хв.

іі/ц

Прізвище, імя учасника

Регіон

Тренер

Но

мер

уч-ка

Роз

ряд

Резуль

тат

Міс

це

Оч

ки

Вик.

розр.

1 Ніколаєнко Руедан

м.Кшв

Подгаєцький А.В.

332

МСУ

00:17.02

і

20

 

 

2 СуренянНвер

м.Київ

Подгаєцький А.В.

333

МСУ

00:17.06

2

17

 

 

3 ФокінАртем

м.Київ

Подгаєцький А.В.

361

КМСУ

00:17.07

3

15

 

 

4 Санькін Олександр

м.Київ

Ткаченко В.В.

334

МСУМК

00:17.22

4

13

 

 

5 Пишняк Володимир

м.Київ

Єгер А.С

404

І

00:18.50

5

11

 

 

б Видиборець Юрій

м.Київ

Єгер А.Є.

409

КМСУ

00:18.54

6

10

 

 

7 Мазур Михайло

м.Київ

Подгаєцький А.В.

410

МСУ

00:20.16

7

9

 

 

8 Бондаренко Максим

м.Київ

Єгер А.Є.

405

І

00:23.08

8

8

 

 

9 Ковтун Вячеслав

м.Київ

Єгер А.Є.

406

КМСУ

00:31.58

9

7

 

 

Вікова груш 430

 

Довжина дистанції 2,575

КМ

13

КП

 

 

 

 

Начальник дистанції Усепко А.

Контрольний час

00

год

35

ХВ.

 

 

 

 

 

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Тренер

Но

мер

уч-ка

Роз

ряд

Резуль

тат

Міс

це

Оч

ки

Вик.

розр.

1 Панкратов Андрій

Київська

 

337

КМСУ

00:17.28

6

20

 

 

X 2 Сквіреький Олексій

Київська

 

338

КМСУ

00:18.19

8

17

 

 

3 ІІолторак Вячеслав

Київська

 

336

КМСУ

00:21.07

11

15

 

 


ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Середня дистанція

 

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Тренер

Но

мер

уч-ка

Роз

ряд

Резуль

тат

Міс

це

Оч

ки

Вик.

розр.

1 Мельник Яна

м.Київ

Ткаченко В.В.

3

МСУМК

00:30.47

1

20

 

 

2 Лянгузова Аліна

м.Київ

Єгер А. Є.

6

КМСУ

00:38.19

2

17

 

 

3 Ніколаєнко Лілія

м.Київ

Подгаєцький А.В.

2

КМСУ

00:39.21

3

15

 

 

4 Стельмах Олена

м.Київ

Єгер А.Є.

5

КМСУ

00:42.53

4

13

 

 

 

Вікова група 421 Довжина дистанції 4,875 км 16 КП

 

Начальник дистанції Усенко А. Контрольний час 01 год ЗО хв.

 

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Тренер

Но

мер

уч-ка

Роз

ряд

Резуль

тат

Міс

це

Оч

ки

Вик.

розр.

1 Санькін Олександр

м.Київ

Ткаченко В.В.

12

МСУМК 00:26.23

і

20

 

 

 

2 Ніколаєнко Руслан

м.Київ

Подгаєцький А.В.

9

МСУМК

00:27.40

2

17

 

 

3 Фокін Артем

м.Київ

Подгаєцький А.В.

10

МСУ

00:28.35

3

15

 

 

4 Видиборетть Юрій

м.Київ

Єгер А.Є

8

КМСУ

00:35.20

4

13

 

 

5 Пишняк Володимир

м.Київ

Єгер А. Є

13

І

00:40.03

5

11

 

 

6 Мазур Михайло

м.Київ

Подгаєцький А.В.

16

МСУ

00:41.50

6

10

 

 

7 Ковтун Вячеслав

м.Київ

Єгер А.Є.

15

КМСУ

00:52.24

7

9

 

 

8 Бондаренко Максим

м.Київ

Єгер А. Є.

14

І

00:56.29

8

8

 

 


ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ

Естафета

 

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Команда

Тренер

Результат учас.

Результат ком.

Міс

це

Роз

ряд

Очки

Вик.

розр.

1 Санькін Олександр

м.Київ

Ведмеді

Ткаченко В.В.

00:23.22

00:23.22

1

МСУМК

 

 

 

2 Видиборець Юрій

м.Київ

Ведмеді

Єгер А.Є.

00:28.38

00:52.00

 

КМСУ

 

 

 

3 Ковтун Вячеслав

м.Київ

Ведмеді

Єгер А.Є.

00:27.54

01:19.54

 

КМСУ

 

 

 

1 Ніколаєнко Руслан

м.Київ

Бобери

Подгаєцький А.В.

00:23.30

00:23.30

2

МСУМК

 

 

 

2 Бондаренко Максим

м.Київ

Бобери

Єгер А.Є.

00:30.17

00:53.47

 

І

 

 

 

3 Стельмах Олена

м.Київ

Бобери

Єгер А.Є.

00:26.15

01:20.02

 

КМСУ

 

 

 

1 Фокін Артем

м.Київ

Киівські вовки

Подгаєцький А.В.

00:24.47

00:24.47

3

МСУ

 

 

 

2 Пишняк Володимир

м.Київ

Київські вовки

Єгер А.Є

00:36.24

00:57.11

 

І

 

 

 

3 Ніколаєнко Лілія

м.Київ

Киівські вовки

Подгаєцький А.В.

00:26.52

01:24.03

 

КМСУ

 

 

 

1 Мельник Яна

м.Київ

Партизан

Ткаченко В.В.

00:32.01

00:32.01

4

МСУМК

 

 

 

2 Мазур Михайло

м.Київ

Партизан

Подгаєцький А.В.

00:25.11

00:57.12

 

МСУ

 

 

 

3 Лякгузова Аліна

м.Київ

Партизан

Єгер А.Є.

00:32.06

01:29.18

 

КМСУ

 

 

 

1 Мостенська Валентина

м.Київ

МСФ

Сквірський О.І.

00:37.05

дискв

 

ІІІ-Ю

 

 

 

2 Суренян Нвер

м.Київ

МСФ

Подгаєцький А.В.

00:37.21

01:14.26

 

МСУ

 

 

 

3 Федосеева Ганна

м.Київ

МСФ

Ткаченко В.В.

00:37.30

01:51.56

 

МСУМК

 

 

 

 

 

 

п/п

Прізвище, імя учасника

Регіон

Команда

Тренер

Результат учас.

Результат ком.

Міс

це

Роз

ряд

Очки

Вик.

розр.

1 Санькін Олександр

м.Київ

Ведмеді

Ткаченко В.В.

00:23.22

00:23.22

1

МСУМК

 

 

 

2 Видиборець Юрій

м.Київ

Ведмеді

Єгер А.Є.

00:28.38

00:52.00

 

КМСУ

 

 

 

3 Ковтун Вячеслав

м.Київ

Ведмеді

Єгер А.Є.

00:27.54

01:19.54

 

КМСУ

 

 

 

1 Ніколаенко Руслан

м.Кш'в

Бобери

Подгаєцький А. В,

00:23.30

00:23.30

2

МСУМК

 

 

 

2 Бондаренко Максим

м.Київ

Бобери

Єгер А.Є.

00:30.17

00:53.47

 

І

 

 

 

3 Стельмах Олена

м.Київ

Бобери

Єгер А.Є.

00:26.15

01:20.02

 

КМЄУ

 

 

 

1 Фокін Артем

м.Київ

Київські вовки

Подгаєцький А.В.

00:24.47

00:24.47

3

МСУ

 

 

 

2 Пишняк Володимир

м.Київ

Київські вовки

Єгер А.Є

00:36.24

00:57.11

 

І

 

 

 

3 Ніколаенко Лілія

м.Київ

Київські вовки

Подгаєцький А.В.

00:26.52

01:24.03

 

КМСУ

 

 

 

1 Мельник Яна

м.Київ

Партизан

Ткаченко В.В.

00:32.01

00:32.01

4

МСУМК

 

 

 

2 Мазур Михайло

м.Кш'в

Партизан

Подгаєцький А.В.

00:25.11

00:57.12

 

МСУ

 

 

 

3 Лянгузова Аліна

м.Київ

Партизан

Єгер А.Є.

00:32.06

01:29.18

 

КМСУ

 

 

 

1 Мостенська Валентина

м.Київ

МСФ

Сквірський ОТ.

00:37.05

диске

 

Ш-ю

 

 

 

2 Суренян Нвер

м.Київ

 

Подгаєцький А.В.

00:37.21

01:14.26

 

МСУ

 

 

 

3 Федосеева Ганна

м.Київ

 

Ткаченко В.В.

00:37.30

01:51.56

 

МСУМК