Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

3749
Місце проведення : м. Київ (паркЛубки)

Брали участь у змаганнях: - 20 осіб; з них 12 чоловіків, та 8 жінок. 
Стан погоди: хмарно, температура повітря - 14-16 градусів тепла.

Переможці і призери змагань:

Ж: 1. Федосєева Ганна, 2. Мостенська Валентина, 3. Красноглазкова Катерина
Ч  1. Санькін Олександр, 2. Фокін Артем, 3. Ніколаєнко Руслан

 Змагання пройшли на хорошому організаційному рівні. Учасники змагань (діти) продемонстрували гарну технічну і фізичну підготовку.

Старша група: дівчата Ж-18

1

Кириченко Владлена

№9

 

20

15

20

55

1

2

Мостенська Валентина

N31 0

Сибірський О.

17

20

17

54

2

3

Красноглазкова Катерина

№1 8

 

 

17

-

17

3

4

О с т а л е н ко Кат е р ни н а

№8

 

15

-

 

15

4

5

Іванова Марія

N26

Є гер А.Є.

13

-

-

13

5

Старша група: юнаки Ч-18

1

Ягодім Давид

№6

Є гер А.Є.

13

11

13

37

1

2

Карабіноеич Олександр

N86

Є гер А Є.

 

20

17

37

1

3

Сінчак Андрій

№18

 

20

15

-

35

3

4

Цідковський Олексій

N86

Єгер А.Є.

15

9

10

34

4

5

Возний Максим

№18

 

11

10

8

29

5

6

Панасюк Олександр

№6

Єгер А.Є.

ЗНЯТИЙ

13

15

28

6

7

Вербило Філліп

№9

 

 

ЗНЯТИЙ

20

20

7

8

Шпакоїд Влад

N99

 

-

17

 

17

8

9

Колесниченко Олексій

№18

 

17

-

-

17

8

10

Марчишак Влад

N218

 

-

-

11

11

10

11

Радул Андрій

N318

 

-

-

9

9

11

12

Білинський Константин

№6

Єгер А.Є.

знятий

-

-

0

 

Молодша група: дівчата Ж-14

1

Вознюк Людмила

№6

Єгер А.Є.

20

20

15

55

1

3

Грінбері Каріна

№6

Єгер А.Є.

17

17

17

51

3

4

Дакал Тетяна

№6

Єгер А.Є.

15

знята

13

28

4

7

Нежур Вікторія

№6

Єгер А.Є

 

15

9

24

7

2

Пегренко Валентина 

N818

 

 

 

20

20

2

5

Приходько Інна

№18

 

 

-

11

11

5

6

Сінчук Анастасія

№18

 

 

 

10

10

6

8

Кацюн Вікторія

№18

 

-

-

знята

0

 

Молодша група: юнаки Ч-14

1

Карпенко в Віталій

№6

Єгер А.Є.

20

20

20

60

1

2

Грінченко Артйуі-

№18

 

11

17

13

41

2

3

Батюк Михайло

№6

Єгер А.Є.

13

-

17

зо

3

4

Обіюх Сергій

№6

Єгер А.6“

15

15

-

зо

3

5

Сосоновим Антон

№6

Єгер А.Є.

17

ЗНЯТИЙ

11

28

5

6

Чиж Алтон

№18

 

 

-

15

15

6

7

Мірошниченко Нікіта

N818

Єгер А.Є.

 

-

знятий

0

 

8

Пзршукое Валерій

N318

 

 

-

знятий

0

 

9

Назаренко Богдан

N39

 

 

знятий

 

0

 

Молодша група: юнаки Ч-14(0,Зкм-8 КП)

1

Карпенков Віталій

2004

№6

Єгер А.Є.

04:23

04:23

1

20

2

Сосонович Антон

2005

№6

Є пер А.Є.

04:29

04:29

2

17

3

Обинюх Сергій

2006

№6

Є гер А Є.

05:37

05:37

3

15

4

Балок Михайло

2005

№6

Є пер А.Є.

05:47

05:47

4

13

5

Грінченко Артем:

2004

№13

 

05:53

05:53

5

11

Молодша група: дівчата Ж-14 (0,3км-а КП)

1

Возник Людмила

2004

№6

Єгер А,Є.

05:03

05:03

1

20

2

Грінберг Каріна

2007

NS6

Єгер А.Є.

06:37

06:37

2

17

3

Дакал Тетяна

2004

№6

Єгер А.Є.

06:58

06:58

3

15

Старша група: юнаки Ч-18 (0,5км-10 КП)

1

Сімках Андрій

2002

№•18

 

04:44

04:44

1

20

2

Колесниченко Олексій

2001

№18

 

05:18

05:18

2

17

3

Дідковський Олексій

2001

№6

Єгер А Є,

05:33

05:33

3

15

4

Ягодін Давид

2001

№6

Єгер А.Є.

05:35

05:35

4

13

5

Возний Максим

2002

№18

 

06:28

06:28

5

11

6

Біпинеький Константин

2001

№6

Єгер А.Є.

ЗНЯТИЙ

ЗНЯТИЙ

 

 

7

Панасюк Олександр

2002

№6

Єгер А.Є. 

ЗНЯТИЙ

ЗНЯТИЙ

 

 

Старша група: дівчата Ж-18 (0,Зкм-8 КП)

1

Кириченко Владлена

200?

№9

Єгер А.Є.

03:35

03:35

1

20

2

Мостенська Валентина

2003

№18

Сибірський О.

03:87

03:87

2

17

3

Остапенко Катернина

2002

№9

 

06:89

06:89

3

15

4

Іванова Марія

2002

№6

Єгер А.Є.

07:18

07:18

4

13

 

 

№п\п

П різ ви іде, ім'я учасника

Школа\р егюн

Тренер

 

Біговий ч ас

Результа т

Місце

ОЧКИ

Молодша група юнаки 4-14 (0,5км-8 КП)

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Карпєнко  Віталій

№6

Єгер А.Є

 

5:27

5:27

1

20

2

Батюк Михайла

№6

Єгер А.Є

 

5:31

5:31

2

17

3

Чиж Антон

№18

 

 

5:40

5:40

3

15

4

Грінченко Артем

№6

 

 

6:22

6:22

4

13

5

Сосонович Антон

№6

Єгер А,Є.

 

8:27

8:27

5

11

6

Паршуков Валерій

№18

 

 

ЗНЯТИЙ

ЗНЯТИЙ

 

 

7

Мірошниченко Нікгга

№18

Єгер А.Є.

 

ЗНЯТИЙ

ЗНЯТИЙ

 

 

Молодша група: дівчата Ж-14 (0,4км-5 КП)

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Петренко Валентина

№18

 

 

4:45

4:45

1

20

2

ГрінбергКаріна

№6

Єгер А.Є.

 

5:05

5:05

2

17

3

Вознюк Людмила

№6

Єгер А.Є,

 

7:07

7:07

3

15

4

Дакал Тетяна

№8

Єгер А.Є.

 

7:32

7:32

4

13

5

Приходько Іннз

№18

 

 

9:30

9:30

5

11

6

Сі мчу к Анастаеія

№18

 

 

10:03

10 03

6

10

7

Нежур Вікторія

№8

Єгер А.Є,

 

11:17

11:17

7

9

8

Каиіон Вікторія

№18

 

 

знята

знята

 

 

 

№ п\п

Прізвище, ім‘я учасника

Школа \ клуб

Тренер

Результат

Квалі- фікація

Місце гр21

Місце грі 8

Місце гр14

група: Жінки 1.7 км, 10 КП

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Федосеева Ганна

Київська Русь

Ткаченко В.В.

00:12:44

МСУМК

1

 

 

2

Мостенська Валентина

с/ш №18

Єгер А.Є.

00:14:27

II

2

1

 

3

Красноглазкова Катерина

с/ш №18

Єгер А.Є.

00:15:02

б/р

3

2

 

4

Кириченко Владлена

с/ш №9

Єгер А.Є.

00:37:05

4КП

знята

 

 

5

Нежур Вікторія

с/ш N96

Єгер А.Є.

00:30:02

зкп

знята

 

 

6

Вознюк Людмила

с/ш №6

Єгер А.Є.

00:50:43

зкп

знята

 

 

7

Грінберг Каріна

с/ш №6

Єгер А.Є.

00:44:38

2КП

знята

 

 

8

Іванова марія

с/ш N96

Єгер А.Є.

00:52:29

2КП

знята

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ранг змагань = Клас дистанції - не класифікований група: Чоловіки 2.1 км, 12 КП

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Санькін Олександр

Київська Русь

Ткаченко В.В.

00:11:08

ЗМСУ

і

 

 

2

Фокін Артем

Київська Русь

Подгаєцький А.В.

00:12:01

МСУ

2

 

 

3

Ніколаєнко Руслан

Київська Русь

Подгаєцький А.В.

00:12:40

МСУМК

3

 

 

4

Суренян Нвер

Київська Русь

Подгаєцький А.В.

00:13:08

МСУМК

4

 

 

5

Видиборець Юрій

с/ш №6

Єгер А.Є.

11 КП

КМСУ

ЗНЯТИЙ

 

 

6

Панасюк Олександр

с/ш №6

Єгер А.Є.

00:51:36

11КП

знятий

 

 

7

Грінченко Артем

с/ш №18

Єгер А.Є.

00:47:58

11 КП

знятий

 

 

8

Вербило Філіп

с/ш №9

Єгер А.Є.

00:25:12

10КП

знятий

 

 

9

Карпенков Віталій

с/ш №6

Єгер А.Є.

00:48:29

9КП

знятий

 

 

10

Ягодін Давид

с/ш №6

Єгер А.Є.

00:47:26

5КП

знятий

 

 

11

Дідковський Олексій

с/ш №6

Єгер А.Є.

00:49:13

5КП

знятий

 

 

12

Возний Максим

с/ш №18

Єгер А.Є.

00:38:26

1 КП

знятий