Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2
СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ
Дата:  17.04.2018 р.
Місце проведення: м.Ужгород, парк "Під замком"
Кількість учасників: 11 осіб.
Вікова група        Дівчата (молодша група)                         Довжина  КЧ - 0.60____             8кп

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народження

Набрано

КП

Біговий час

Місце

Примітка

1

Вакуленко Ольга

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2005

8

0:07:42

1

2

Гльоза Марія

Харківська

Бондаренко В.І.

2007

8

0:09:34

2

3

Проньо Маріанна

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2007

8

0:25:56

3

4

Грінберг Каріна

м.Київ

Єгер А.Є.

2007

7

0:24:11

4

5

Бурдукова Роза

Харківська

Бондаренко В.І.

2006

6

0:20:59

5

 

Вікова група_________ Дівчата(старша група)_____________ КЧ - 0.60____ Довжина____      1,43 Юкп

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народження

Набрано

КП

Біговий час

Місце

Примітка

1

Ванасаун Анна

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2003

10

0:10:10

1

2

Невольніченко Кристина

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:10:11

2

3

Бутенко Валерія

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:11:56

3

4

Мостенська Валентина

м.Київ

Сквірський О.І.

2003

10

0:13:03

4

5

Г ригорчук Христина

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2004

10

0:24:08

5

6

Рибцуник Марія

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2004

10

0:31:34

6

7

Вознюк Людмила

м.Київ

Єгер А.Є.

2004

9

0:22:19

7

8

Беженар Марія

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2004

10

0:25:46

П/К

 

Вікова група_________ Юнаки(молодша група)____________ КЧ - 0,60____ Довжина____ 1,010км Юк

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народження

Набрано

КП

Біговий час

Місце

Примітка

1

Петров Ілля

м.Київ

Єгер А.Є.

2005

10

0:10:08

1

2

Сквирський Степан

м.Київ

Єгер А.Є.

2005

10

0:10:55

2

3

Карпенков Віталій

м.Київ

Єгер А.Є.

2005

10

0:11:44

3

4

Обиюх Сергій

м.Київ

Єгер А.Є.

2006

10

0:12:31

4

5

Скіталінський Даніель

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2006

10

0:17:27

5

6

Батюк Михайло

м.Київ

Єгер А.Є.

2006

10

0:23:32

ф

7

Домаєв Назарій

Харківська

Бондаренко В. І.

2007

0:16:05

8

Черніков Ярослав

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2005

4

0:08:48

8

9

Ключкевич Артем

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2007

4

0:20:08

9

 

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народження

Набрано

КП

Біговий час

Місце

Примітка

1

Савченко Іван

Харківська

Бондаренко В.І.

2003

11

0:10:03

1

2

Євченко Данило

Харківська

Бондаренко В.І.

2003

11

0:10:27

2

3

Гуменюк Юрій

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2003

11

0:11:14

3

4

Багнюк Максим

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

11

0:11:24

4

5

Набоков Павло

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

11

0:11:30

5

6

Карабінович Олександр

м.Київ

Єгер А.Є.

2003

11

0:12:22

6

7

Трошко Назарій

Ів-Франківська

Коченюк М.М.

2004

11

0:13:01

7

8

Коваль Сергій

Ів-Франківська

Коченюк М.М.

2003

11

0:14:23

8

9

Бойко Руслан

Ів-Франківська

Коченюк М.М.

2004

11

0:16:58

9

10

Власенко Микита

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:12:08

10

11

Урсатій Іван

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2003

10

0:20:23

11

 

Вікова група                          Дівчата (молодша група)     КЧ - 0.40 дистанції      Довжина                  9кп

  

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народження

Набрано

КП

Біговий час

Місце

Примітка

1

Вакуленко Ольга

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2005

9

0:13:21

1

2

Гльоза Марія

Харківська

Бондаренко В.І.

2007

8

0:29:09

2

3

Проньо Маріанна

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2007

5

0:37:04

3

4

Бурдукова Роза

Харківська

Бондаренко В.І.

2006

5

0:38:32

4

5

Грінберг Каріна

м.Київ

Єгер А.Є.

2007

5

0:39:00

5

 

Вікова група_________ Дівчата(старша група)___________ КЧ - 0.40____ Довжина____      1,9 Юкп

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народження

Набрано

КП

Біговий час

Місце

Примітка

1

Мостенська Валентина

м.Київ

Сквірський О.І.

2003

10

0:12:14

1

2

Ванасаун Анна

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2003

10

0:13:46

2

3

Бутенко Валерія

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:15:07

3

4

Невольніченко Кристина

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

9

0:15:11

4

5

Г ригорчук Христина

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2004

8

0:32:40

5

6

Рибцуник Марія

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2004

8

0:34:40

6

   7

Вознюк Людмила

м.Київ

Єгер А.Є.

2004

5

0:21:41

7

8

Беженар Марія

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2004

10

0:31:31

П/К

 

Вікова група__________Юнаки(молодша група)КЧ - 0.40______ Довжина_____       1,3км 9кп

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народження

Набрано

КП

Біговий час

Місце

Примітка

1

Сквирський Степан

м.Київ

Єгер А.Є.

2005

9

0:15:10

1

2

Петров Ілля

м.Київ

Єгер А.Є.

2005

9

0:17:27

2

3

Обиюх Сергій

м.Київ

Єгер А.Є.

2006

9

0:21:57

3

4

Ключкевич Артем

Закарпатська

Фечо Г.Ю

2007

7

0:23:32

4

5

Батюк Михайло

м.Київ

Єгер А.Є.

2006

7

0:29:22

5

6

Домаєв Назарій

Харківська

Бондаренко В.І.

2007

4

0:14:21

6

7

Карпенков Віталій

м.Київ

Єгер А. Є.

2005

3

0:28:55

7

8

Сталінський Даніель

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2006

3

0:30:05

8

9

Черніков Ярослав

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2005

Н/С

 

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народження

Набрано

КП

Біговий час

Місце

Примітка

Савченко Іван

Харківська

Бондаренко В.І.

2003

10

0:09:49

1

Євченко Данило

Харківська

Бондаренко В.І.

2003

10

0:11:26

2

Багнюк Максим

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:12:50

3

Набоков Павло

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:13:05

4

Урсатій Іван

Чернівецька

Слобожанінов А. А.

2003

10

0:13:16

5

Карабінович Олександр

м.Київ

Єгер А.Є.

2003

10

0:13:32

6

Трошко Назарій

Ів-Франківська

Коченюк М.М.

2004

10

0:13:53

7

Гуменюк Юрій

Чернівецька

Слобожанінов А. А.

2003

10

0:14:52

8

Власенко Микита

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:17:24

9

Бойко Руслан

Ів-Франківська

Коченюк М.М.

2004

10

0:18:02

10

Коваль Сергій

Ів-Франківська

Коченкж.ММ.

2003

5

0:13:14

11

 

Вікова група  МІКСТ ЧЖ13 (молодша група)   КЧ - Довжина    9кп     І год дистанції


Команда

Регіон

Т ренер

Дата

народженн

Набрано

КП

Біговий час

Сумма час

Місце

1

Петров Ілля

м.Київ

Єгер А.Є.

2005

9

0:09:46

1

Г льоза Марія

Харківська

Бондаренко В.І.

2007

9

0:14:30 

0:24:16

2

Сквірський Сергій

м.Київ

Єгер А.Є.

2005

9

0:11:14

2

Вакуленко Ольга

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2005

9

0:13:25

0:24:39

3

Домаєв Назарій

Харківська

Бондаренко В.І.

2007

9

0:15:59

3

Бурдукова Роза

Харківська

Бондаренко В.І.

2006

9

0:43:27

0:59:36

4

Обіпох Сергій

м.Київ

Єгер А.Є.

2006

9

0:18:11

4-

Г рінберг Каріна

м.Київ

Єгер А.Є.

2007

4

0:28:36

0:46:47

5

Карпенков Віталій

м.Київ

Єгер А.Є.

2007

9

0:16:03

5

Проньо Маріанна

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2007

2

0:52:44

0:59:47

6

Скіталінський Даніель

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2006

9

0:25:44

6

7

Черніков Ярослав

Закарпатська

Фечо Г.Ю.

2005

8

0:21:40

7

8

Батюк Михайло

м.Київ

Єгер А.Є.

2006

8

0:32:15

8

9

Ключкевич Артем

Закарпатська

Фечо ПО.

2007

5

0:23:44

9

 

 

Вікова група МІКСТ ЧЖ 15 (старша група) КЧ - Довжина 1 год дистанції

Команда

Регіон

Тренер

Дата

народженн

Набрано

КП

Біговий час

Сумма час

Місце

1

Савченко Іван

Харківська

Бондаренко В.І.

2003

10

0:08:59

1

Невольніченко Кристина

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:11:31

0:20:30

2

Євченко Данило

Харківська

Бондаренко В.І.

2003

10

0:09:21

2

Бутенко Валерія

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:12:57

0:22:18

3

Гуменкж Юрій

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2003

10

0:09:58

3

Ванасаун Анна

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2003

10

0:12:56

0:22:54

4

Трошко Назарій

Ів.-Франківська

Коченкж М.М.

2004

10

0:11:50

4

Рибцуник Марія

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2004

10

0:35:07

0:46:57

5

Карабінович Олександр

м.Київ

Єгер А.Є.

2003

10

0:11:53

5

Мостенська Валентина

м.Київ

Сквірський О.І.

2003

9

0:10:37

0:22:30

6

Урсатій Іван

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2003

10

0:10:32

6

Грнгорчук Хрмстина

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

2004

9

0:37:01

0:47:33

7

Бойко Руслан

Ів.-Франківська

Коченюк М.М.

2004

9

0:14:25

7

Вознюк Людмила

м.Київ

Єгер А.Є.

2004

10

0:34:54

0:49:19

8

Коваль Сергій

Ів.-Франківська

Коченюк М.М.

2003

7

0:18:05

8

Беженар Марія

Чернівецька

Слобожанінов А.А.

...2004

10

0:28:40

0:46:45

9

Набоков Павло

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:10:34

9

10

Багнюк Максим

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

10

0:11:45

10

П

Власенко Микита

Харківська

Бондаренко В.І.

2004

9

0:09:19

11