Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ»

  • 1
  • 2

imgonline com ua Compressed qiGl00U1NU

Дата: 25.06-29.06.2018р.
Місце проведення: Пуща-Водиця, м. Київ.

 

WhatsApp Image 2018 06 26 at 22.09.15

WhatsApp Image 2018 06 26 at 22.09.16

 

WhatsApp Image 2018 06 29 at 19.15.59

 

WhatsApp Image 2018 06 29 at 19.16.00

 

WhatsApp Image 2018 06 29 at 19.16.04

 

WhatsApp Image 2018 06 29 at 19.16.05

 

WhatsApp Image 2018 06 29 at 19.16.06

ПРОТОКОЛ

Область

Дорослі

Ю21

Тренер/

Судді

Інші

чол.

жін.

хл.

дів.

представник

1

Волинська

2

2

1

2

Закарпатська

2

•7

2

4

1

3

Київ

4

2

2

2

4

14

1

4

Київська

2

2

2

2

2

5

Кіровоградська

2

2

1

6

Одеська

2

4

2

1

1

7

Полтавська

2

2

1

8

Рівненська

2

2

4

1

1

9

Сумська

2

2

2

1

10

Тернопільська

,

2

4

1

11

Черкаська

1

12

Чернігівська

1

12

6

22

26

14

18

1

 

Дівчата до 21 р.

РЕЗУЛЬТАТИ

Місце

Склад команди

Область

Рейтинг

1

Рилова Раїса / Драбюк Олена

Одеська обл.

2

Яцькова Софія / Михальчук Марія

Тернопільська обл.-І

3

Чубата Вік-Вер / Антонюк Вікторія

Тернопільська обл.-2

4

Слабоуз Анастасія / Бондзик Марія

Київ

5

Кліщук Мар’яна / Брилюк Софія

Волинська обл.

6

Винниченко Галина / Бєлкіна Олена

Київська обл.

7

Кость Тетяна / Куртанич Каміла

Закарпатська обл.-І

8

Горбенко Тетяна / Богатир Тетяна

Кіровоградська обл.

9

Юглічек Анжеліка / Кірина Людмила

Рівненська обл.-І

10

Костяк Анастасія / Савинець Богдана

Закарпатська обл.-2

11

Передрій Олександра / Кулинич Ярина

Полтавська обл.

12

Ражик Ілона / Абрамович Ганна

Рівненська обл.-2

13

Севрюк Діна / Антоненко Софія

Сумська обл.

imgonline com ua Compressed JqlRNW5s17

imgonline com ua Compressed rm6dzignspWr1SUX

 

ЮНАКИ ДО 21 р.

Місце

Склад команди

Область

Рейтинг

1

Ганзюк Данило / Колбасін Тихон

Одеська обл.-І

2

Локотьков Едуард / Савчук Олександр

м. Київ

3

Грушка Андрій / Петлюк Олег

Тернопільська обл.

4

Матерян Марк / Карпук Владислав

Волинська обл.

5

Деркач Данило / Жебчук Сергій

Кіровоградська обл.

6

Калабішка Руслан / Рябцюн Ростислав

Закарпатська обл.

7

Михалюк Володимир / Барабаш Василь

Рівненська обл.

8

Тихун Артем / Брачун Данило

Київська обл.

9

Стає Станіслав / Матушек Владислав

Одеська обл.-2

10

Демочко Богдан / Воробйов Богдан

Полтавська обл.

11

Дейнека Альберт / Луніка Руслан

Сумська обл..

imgonline com ua Compressed q8g3N6lVhk77Qs

imgonline com ua Compressed U6YUQjGnn2cA

ЖІНКИ

з/п

Назва команди

1

2

3

Кіль-кість

очок

Співвід­

ношення

партій

Місце

Рейтинг

1

Ярошевська Юлія / Черненко Юлія (Київ)

Х

2-0

2

2-0

2

4

4-0

1

100

2

Затилкіна Анна / Лисенко Аліна (Сумська обл.)

0-2

1

Х

2-0

2

3

2-2

2

90

3

Семізенко Інга / Мосійчук Ірина (Київська обл.)

0-2

1

0-2

1

Х

2

0-4

3

80

 

ЧОЛОВІКИ

з/п

Назва команди

1

2

3

4

5

6

Кіль­

кість

очок

Співвід­

ношення

партій

Місце

Рейтинг

1

2

3

Кошкаров Антон / Цапкаленко Микола (Київ-1)

Х

1-2

2-0

2

2-0

2

2-0

2

2-0

2

9

9-2

2

90

Тарасов Сергій /

І Іолторацький Олександр (Київ-2)

2-1

2

Х

2-0

2

2-0

2

2-0

2

2-0

2

10

10-1

1

100

Донченко Дмитро/ Коротков Богдан (Київська обл.

0-2

1

0-2

1

Х

2-1

2

2-0

2

0-2

1

7

4-7

4

70

4

Холодняк Дмитро/ Отяковський Андрій (Одеська обл.)

0-2

1

0-2

1

1-2

1

Х

2-0

2

0-2

1

6

3-8

5

60

5

Кукса Віктор / Матушевський Владислав (Рівненська обл.)

0-2

1

0-2

1

0-2

1

0-2

1

Х

0-2

1

5

0-10

6

50

6

Волошин Василь / Янцо Іван (Закарпатська обл.)

0-2

1

0-2

1

2-0

2

2-0

2

2-0

2

Х

8

6-4

3

80